PIEROT s.r.o.


Štefánikova 29, Praha 5 - Smíchov 150 00

Nakladatelství Pierot působí na českém knižním trhu již od roku 1993.
Zaměřujeme se především na původní, ale i převzaté tituly zejména z oblasti:
- cvičebnic a doplňkových učebnic pro základní školy
- populárně-naučné literatury a beletrie.

IČ: 49621696
DIČ: CZ49621696
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Adriana Vomáčková

Knihy pro předškoláky Praha

Knihy pro předškoláky Praha

Nakladatelství Pierot působí na českém knižním trhu již od roku 1993. Zaměřujeme se především na původní, ale i převzaté tituly zejména z oblasti: - cvičebnic a doplňkových učebnic pro základní školy - populárně-naučné literatury a beletrie. Od začátku našeho působení na trhu jsme vydali více než 330 titulů a prodali přes 9 milionů knih. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Procvičování českého jazyka a matematiky pro základní školy.

Procvičování českého jazyka a matematiky pro základní školy.

Nakladatelství Pierot vydává novou edici Poradím si. Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě ji využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol. Součástí knihy je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Knihy pro předškoláky Praha

Knihy pro předškoláky Praha

Nakladatelství Pierot působí na českém knižním trhu již od roku 1993. Zaměřujeme se především na původní, ale i převzaté tituly zejména z oblasti: - cvičebnic a doplňkových učebnic pro základní školy - populárně-naučné literatury a beletrie. Předškoláci např: - Kulíškova písanka - Než budu školákem - Hrátky s klaunem - Chystáme se do školy - Malá škola pro předškoláky - Písanka - Veselá pastelka - Ze školičky do školy... Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Procvičovací sešity, procvičování gramatiky pro žáky I. stupně ZŠ

Procvičovací sešity, procvičování gramatiky pro žáky I. stupně ZŠ

Procvičovací sešity, procvičování gramatiky pro žáky I. stupně ZŠ. Nakladatelství Pierot doporučuje k začátku školního roku aktuální edici Gramatika – tituly: - Pravopis přídavných jmen a zájmen - Shoda podmětu s přísudkem - Vyjmenovaná slova a Vzory podstatných jmen určené pro žáky I. stupně ZŠ. Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny, jako jsou skloňování, stupňování či vzory. Je vhodná nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž je vhodnou pomůckou při přípravě na zkoušky na střední školu. Žáci a studenti si zde procvičí správnost psaní méně známých nebo dokonce i některých cizích slov. Součástí knížky jsou klíč ke cvičením a přehledné tabulky k opakování látky. Doporučena maloobchodní cena: 79 Kč za publikaci Autor: Petr Šulc Ilustrace: Libor Drobný Počet stran: 79 Formát: A5 Obálka: lesklá brožovaná Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej učebnic pro základní školy Praha 5

Prodej učebnic pro základní školy Praha 5

Společnost PIEROT s.r.o. - nakladatelství působí na českém knižním trhu již od roku 1993. Zaměřujeme se především na učebnice pro základní školy, populárně-naučné literatury a beletrie. Dále naší nabídku tvoří vzdělávací tituly pro děti a mládež, různorodé tituly pro dospělé, historické romány, kapesní mapy či publikace s populárně-naučnou tematikou. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Procvičovací sešity, procvičování - Prázdninová škola

Procvičovací sešity, procvičování - Prázdninová škola

Nakladatelství Pierot vydává novou edici Prázdninová škola pro 1. – 5. třídu ZŠ v celobarevném provedení. Opakování je matka moudrosti a o prázdninách to platí dvojnásob! Edice Prázdninová škola je ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky I. stupně základní školy během prázdnin. Děti při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší. Celobarevné dvoustrany obsahují cvičení z českého jazyka, matematiky, zeměpisu a dalších předmětů zařazených do výuky I. stupně dle osnov ZŠ. Publikace se nezaměřují striktně na procvičovací úlohy, ale nabízejí i zábavná a hravá cvičení, která dětem zpestří opakování školní látky. Prázdninová škola se díky své velké úspěšnosti dočkala již několika reedic, což dokazuje její kvalitu a oblíbenost. Aktuální vydání je zpracováno kompletně v barvě a je doplněno krásnými ilustracemi, na nichž se podílela řada znamenitých českých ilustrátorů. Doporučená maloobchodní cena: 85 Kč za publikaci. Počet stran: 88 str. Formát: 21x15cm Vazba: brožovaná Rok vydání: 2011 Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • vydávání periodických publikací, vydávání knih, hudební vydavatelství, nakladatelská činnost, vydávání doplňkových publikací
  • odborné knihy, cizojazyčné slovníky, učebnice pro středoškoláky, studentské slevy, učebnice pro základní školy, vysokoškolská skripta, beletristická literatura, literatura faktu, knihy o vaření, detektivní příběhy


Související články
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější
Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.


Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?
Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?

Máte rádi pohádky? Pak jistě víte, že v každé pohádce najdete nějaké ponaučení. Pohádky jsou rady malým dětem, jak se chovat v životě. Skutečný svět sice není pohádka, ale v obou se nacházejí životní katastrofy, rodinné tragédie a další úskalí. Děti se z pohádek naučí, že po dobrém skutku následuje šťastný konec. Jak ale připravit dospělé na problémy každodenního života, který se tak rychle mění a šťastné konce mnohdy neexistují?