Valda audit, s.r.o.
účetnictví a audit Praha


U mlýna 1755/5, Praha 4 141 00

Společnost Valda audit, s.r.o. působí na trhu od roku 1998. Ve vedení společnosti je auditor a certifikovaný účetní.
Spolupracujeme s daňovými poradci a jsme pojištěni na případné škody.

Poskytujeme kompletní daňový a účetní servis a služby v oblasti finančního a mzdového účetnictví.
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, každý klient má svého poradce.

Služby, které nabízíme:
- vedení účetnictví a evidence majetku
- daňové poradenství
- zpracování přiznání k dani z příjmu, DPH, k silniční, darovací a dědické dani
- účtování hmotného a nehmotného majetku
- zúčtování pokladních dokladů
- vedení mzdové agendy, zpracování mezd
- přihlašování a odhlašování pracovníků
- personální agenda
- zastupování klietnů na úřadech a jednáních
- archivace veškerých podkladů a dokladů v jakékoliv podobě pro objednatele
- zpracování účetních sestav, přehledů a závěrek.

Zabýváme se také auditorskou činností, která zahrnuje
průběžný a závěrečný audit účetní konsolidované závěrky, výroby, dotací poskytovaných z rozpočtu České republiky a EU.

Účetnictví zpracováváme v účetním software EKONOM.

IČ: 25686895
DIČ: CZ25686895
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Miroslav Urbánek

Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Nevíte si rady s účetnictvím? Ztrácíte se v neseřazených fakturách a vedení podvojného účetnictví je pro vás španělská vesnice? Nebo prostě potřebujete poradit, jak finanční účetnictví efektivně zvládnout? Pokud jste z Prahy nebo okolí, obraťte se na společnost Valda audit. Vedení podvojného účetnictví pro malé i velké firmy je totiž naší specialitou. Nabízíme vám ale i jiné služby. Postaráme se tak nejen o vaše finanční účetnictví, ale i daně, mzdovou agendu nebo provedení auditu.


Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům

Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům

Společnost Valda audit, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti finančního účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví i auditorské činnosti. Profesionální pracovníci dokáží pro vaši firmu najít optimální řešení v každé situaci a přizpůsobí poskytované služby přesně na míru vašim potřebám.


Služby auditora a účetní služby Praha - prověrky účetnictví podnikatelských subjektů

Služby auditora a účetní služby Praha - prověrky účetnictví podnikatelských subjektů

Svěřte svou společnost a nepříjemné záležitosti spojené s podnikáním do rukou zkušeného auditora a certifikovaného účetního, kteří mají více než patnáctiletou praxi


Daňová evidence – zpracování roční závěrky Praha - Ušetříme váš čas i peníze!

Daňová evidence – zpracování roční závěrky Praha - Ušetříme váš čas i peníze!

Potřebovali byste vypracovat roční závěrku? O zpracování daňové evidence a dalších účetnických náležitostí se postará významná firma Valda audit, s.r.o. s mnoholetou tradicí.


Ekonomické poradenství i kompletní vedení účetnictví pro firmy Praha

Ekonomické poradenství i kompletní vedení účetnictví pro firmy Praha

Nabízíme kompletní služby na míru malým firmám i velkým společnostem, trápit, postaráme se o podání daňového přiznání, vedení účetnictví i jednání s úřady.


Vedení účetnictví a daňové evidence Praha - individuální přístup dle požadavků klienta

Vedení účetnictví a daňové evidence Praha - individuální přístup dle požadavků klienta

Společnost Valda audit, s. r. o. Vám nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, přípravu podkladů, hlášení orgánům správy sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovny.


Komplexní služby v oblasti finančního a mzdového účetnictví Praha

Komplexní služby v oblasti finančního a mzdového účetnictví Praha

O pořádek ve mzdách a financích vaší firmy se může postarat společnost Valda audit, s.r.o.. Služby může využít každý z Prahy a nejbližšího okolí. Komplexní služby zahrnují: - Zpracování daňového přiznání k dani z přidané hodnoty, k silniční dani, přiznání k dani z příjmu a to včetně příloh, zpracování ročního zúčtování daně z příjmů - Vedení účetní agendy, kompletní evidence majetku a mzdové agendy - Daňové poradenství - Řádné přihlašování a odhlašování vašich zaměstnanců O finanční a mzdové účetnictví se stará certifikovaný účetní, který je v kontaktu se samotným klientem či jinou osobou, která spravuje tuto oblast. Individuální a profesionální přístup zajistí maximální spokojenost se službami. Za služby se platí formou měsíčního paušálu. V případě potřeby je možné se domluvit na kalkulaci hodinové sazby, anebo za jednotlivé položky.


Zajištění auditorských služeb Praha

Zajištění auditorských služeb Praha

Pro zajištění kompletních auditorských činností, které zahrnují mimo jiné i audit subjektů, obcí či organizací, můžete využít firmu Valda audit, s.r.o.. S více jak desetiletou praxí vám může pomoci v nejrůznějších úředních případech. Společnost může zajistit audit jak podnikatelských subjektů, tak také obcí či nevýdělečných organizací. Současně s ověřováním účetní závěrky je také možnost provedení přeauditu vymezené části prověřovaného účetního období. Kromě ověřování účetních či výročních zpráv je možné provést také ověřování dle dalších skutečností, a to podle zvláštních právních předpisů. Tato služba zahrnuje ověření údajů o navýšení základního kapitálu, splacení základního kapitálu ale i dalších záležitostí, které jsou zapisovány do obchodního rejstříku. Nechte prověřit úřední záležitosti uznávanou firmou, která může odhalit právní nesrovnalosti jednoduše a rychle.


Vedení mzdového účetnictví Praha - personalistika a ekonomika

Vedení mzdového účetnictví Praha - personalistika a ekonomika

Pomáháme klientům s vedením mzdové agendy, personalistikou a ekonomikou.Využijte služby naší pražské kanceláře. Zpracujeme pro Vás veškeré dokumenty a hlášení pro orgány sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny a další nutné úřady. Přihlásíme či odhlásíme Vaše pracovníky a každoročně vypracujeme daň z příjmů za závislé činnosti. Jsme Vám neustále po ruce, pokud budete mít jakékoliv dotazy a jsme přítomni i při kontrolách ZP a PSSZ. Pokud si hodláte účetní agendu vést sami nebo prostřednictvím svých pracovníků, nabízíme poradenství ohledně ekonomiky a organizace. Dohlédneme na správné vyplňování a vedení účetnictví podle předpisů.


Finanční účetnictví vedené profesionály - Praha

Finanční účetnictví vedené profesionály - Praha

Vedení finančního účetnictví nemusí být pro vaši firmu jednoduché. Někdy je třeba tento obor přenechat odborníkům, kteří se v této agendě velice dobře orientují. Díky tomu můžete předejít problémům při případném auditu ve vaší společnosti. Finanční účetnictví by pro vás mělo být základem. Jestliže ještě nemáte nikoho, kdo by se vám o tuto oblast postaral, měli byste to rychle napravit. Může vám pomoci Valda audit, který se na vedení finančního účetnictví specializuje. Finanční účetnictví vám společnost Valda audit zpracuje efektivně, jsou si vědomi širokého rozpětí oborů podnikání i rozsáhlou činností neziskových organizací. Z tohoto důvodů ke každému klientovi přistupují individuálně a přizpůsobují vše jeho potřebám. Finanční účetnictví vám Valda audit povede bezchybně, samozřejmě s ohledem na zabezpečení veškerých dat. Profesionalita, preciznost, diskrétnost, spolehlivý ekonomický software, všechny tyto vlastnosti jsou zárukou služeb společnosti Valda audit. Co získáte, když si necháte finanční účetnictví vést touto firmou? Následující výhody: - vedení účetní agendy v souladu se zákonem o účetnictví a souvisejícími předpisy - vedení evidence majetku - zpracování návrhu daňového přiznání k silniční dani - zpracování návrhu daňových přiznání k dani z přidané hodnoty - zpracování návrhu daňového přiznání k dani z příjmů včetně všech příloh - běžné daňové poradenství - přítomnost při případných jednáních se správcem daní Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vedení finančního účetnictví, neváhejte společnost kontaktovat.


Zpracování podvojného účetnictví Praha - služby finančních poradců a auditorů

Zpracování podvojného účetnictví Praha - služby finančních poradců a auditorů

Zpracujeme za Vás podvojné účetnictví. K ruce nám jsou finanční poradci a auditoři z Prahy. Podvojné účetnictví firmy vypracovává samostatná účetní, která je v úzkém kontaktu s klientem a na její práci může dohlížet správce daní. Povedeme za Vás agendu dle zákonů a předpisů, zapíšeme majetkovou evidenci, zpracujeme návrhy daňového přiznání k dani z přidané hodnoty, silniční dani a z příjmů s přílohami. Jsme Vám po boku při jednání s daňovými správci. Pokud si hodláte podvojné účetnictví vést sami či svěřit správu svým zaměstnancům, nabízíme odbornou konzultaci a dohled certifikovaným daňovým poradcem, auditorem a prověřenými účetními.Další produkty a služby
  • zpracování kompletního účetnictví, daňová evidence, ověřování pohledávek, přezkum hospodaření, nepovinné audity, daňové poradenství


Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Komplexní ekonomické a účetní služby
Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.