Monika Buksová


Františkánská 332, Uherské Hradiště 686 01

Prodej, výdej:
-na základě poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku
-ortopedické a rehabilitační pomůcky
-invalidní vozíky
-berle, hole, chodítka, sedačka do vany, antidekubitní podložky
-prsní epitézy
-spodní prádlo pro ženy po plastice prsou
-paruky.

IČ: 72036851
DIČ: CZ7461044118
Okres: Uherské Hradiště
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Monika Buksová

Alkoholtestery, lázeň bublinková, perličková, tukoměr, infralampa

Alkoholtestery, lázeň bublinková, perličková, tukoměr, infralampa

Nabízíme alkohol testery, glukometry, inhalátory, infralampy, lázeň bublinková, perličková, tukoměr, krokoměr, atd...: -Lázeň bublinková na nohy -Koupel perličková do vany -Kartáček na zuby elektrický -Inframasážní vibrační přístroj -Tukoměr Omron -Krokoměr Omron -Váhy osobní a diabezické -Alkoholtestery -Glukometry, proužky -Inhalátor ultrazvukový, kompresorový -Sauna inhalační Sanitas -Infralampa Sanitas -Bruska na nehty a kůži, bruska na manikúru. Vhodné i jako vánoční dárek pod stromeček.


Korekční epitézy, zdravotní prádlo, plavky  Uherské Hradiště

Korekční epitézy, zdravotní prádlo, plavky Uherské Hradiště

Nabízíme prodej korekčních epitéz, zdravotního prádla, zdravotních plavek, domácího oblečení, šátků a další výrobky po operaci prsu: Korekční epitézy: -více než 700 typů a tvarů -epitéza do plavek z průsvitného silikonu -jsou teplotně a individuálně přizpůsobivé - stovnává teplotní výkyvy a odvádí pot -stane se součástí vašeho těla, drží přímo na těle (samolepivá zadní strana) -přirozený pohyb a vzhled - při pohybu zůstává na místě -vhodné pro ženy s velkými prsy a s lymfedémem, při sportu a plavání -masíruje a prokrvuje -jednoduchá péče o epitézu -vhodné nejen pro mladší a aktivní ženy, ale i pro ženy, které mají problémy s páteří a sklony k lymfatickému otoku -odlehčené epitézy Light -pro ženy s nerovnou pooperační plochou - tvárná zadní vrstva -cestovní kufřík pro prsní epitézu -náhradní podložky -bradavky v samolepivé úpravě -péče o pokožku a epitézu - kosmetické výrobky, kartáčky. Zdravotní prádlo a plavky: -respektují specifické nároky žen po operaci prsu -dokonale padnoucí podprsenka je základem pro správný výběr epitézy -funkční, pohodlné i atraktivní prádlo -pro příjemný pocit a relaxaci -bezpečí při pohybu -komfort a jistota při nošení prsní epitézy -podprsenky vhodné pro pooperační období - bavlněné -plavání a cvičení ve vodě jsou nedílnou součástí rehabilitace po operaci prsu -plavky jsou z kvalitních materiálů - s kapsami pro vložení prsní epitézy -plavky odolnější proti působení chlorované vody. www.amoena.cz


Celulitida - Uherské Hradiště

Celulitida - Uherské Hradiště

Nabízíme řadu Celustin: -Celustin masážní gel - tlumí projevy celulitidy -Celustin olej - směs proti celulitidě -Celustin čaj - bylinný čaj proti celulitídě -Skořicový masážní olej - proti celulitidě.


Luxusní tělové a opalovací oleje - Uherské Hradiště

Luxusní tělové a opalovací oleje - Uherské Hradiště

Nabízíme: Luxusní tělové koupelové oleje: -Mandlový olej s citronovou trávou - 200ml, proti depresím, únavě, k relaxaci a regeneraci -Mandlový olej s čokoládou - 200ml, na pokožku, s antioxidanti, k relaxaci a regeneraci. Opalovací oleje: -Mandlový opalovací olej - 200ml - ochranný faktor 12, s betakarotene a vitamínem E -Rakytníkový opalovací olej - 200ml - ochranný faktor 12, s betakarotene a vitamínem E.


Odsávačka mateřského mléka - Uherské Hradiště

Odsávačka mateřského mléka - Uherské Hradiště

Nabízíme Odsávačku mateřského mléka Symphony: -elektrická (síťová, bateriová) -s dvoufázovým odsáváním mateřského mléka -napodobuje sací rytmus kojence -počáteční rychlý rytmus sání, stimulující vylučování mléka -přechází do pomalejšího hlubšího sání -umožňuje automatické a manuální přepínání mezi fázemi odsávání -nastavení vakua podle potřeb -ideální pro dlouhodobé a časté odsávání v nemocnici či doma.


Sándály DUX Uherské Hradiště

Sándály DUX Uherské Hradiště

Chung shi - sandály DUX: -neuvěřitelně lehké, měkké -stimulují receptory - pohodlný pocit, správný pohyb, postoj a rovnováhu -dokonalé rozložení zátěže - eliminace otlaků a zrohovatělé kůže -uzavřené buňky - omyvetelní a antibakteriální materiál -prostorná špička -jediné boty tohoto typu na trhu, ze kterých se nebudou uvolňovat do Vašich nohou škodlivé a karcinogenní látky. Bota jako osobní trenér.Další produkty a služby
  • savé a fixační pomůcky, plenkové kalhotky, francouzské a podpažní berle, kompenzační a ortopedické potřeby


Související články
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“
Diabetici a trápení nazývané „Syndrom diabetické nohy“

Cukrovka je onemocnění, které se v lidském světě objevuje stále častěji. Doprovází ji mnoho útrap a jednou z nich je i komplikace nazývána „Syndrom diabetické nohy“. Při nedostatečné péči o nohy a nevhodné obuvi dochází ke vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Následuje chirurgický zákrok. Ročně se u nás léčí na diabetickou nohu téměř 40 tisíc diabetiků.


Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích
Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

S přibývajícím věkem člověka potkávají různé zdravotní komplikace. Jednou z nich může být i inkontinence, tedy nechtěný únik moči. I když se jedná o nepříjemný problém, inkontinence člověka nemusí příliš omezovat a trápit. Důležité je jen používat správné pomůcky, kterými jsou takzvané inkontinenční pleny, známé také jako inkontinenční kalhotky.


Lokomoční pomůcky
Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Jedním slovem inkontinence
Jedním slovem inkontinence

Máte problémy s inkontinencí? Znáte někoho ze svých příbuzných, kdo potřebuje pomoci formou různých pomůcek na tuto problematiku? Tato nepříjemnost může vzniknout z různých důvodů, následkem úrazu, onemocnění, ve stáří, po operaci dokonce i po těžkém porodu.