Mgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - v slovenčineMgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - EnglishMgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - DeutschMgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - polskiMgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - in italianoMgr. Petr Kmosek Kmosek Advisory - en espanola

Mgr. Petr Kmošek
Kmošek Advisory

Kmošek Advisory je konceptem služeb pro značky Recruitix: personální a manažerské poradenství, Coachix: individuální a kariérní koučink a Developix: školení, workshopy a kurzy.


Tři pilíře služby Kmošek Advisory:
Poradce - Marketér - Kouč

Kmošek Advisory/ Poradce
Poradce v personalistice
Podpora a pomoc při náboru, organizaci výběrových řízení, personálních procesech, auditu, odměňování, řízení talentů, vnitřních analýz, diagnostiky, atd.

Poradce v obchodě
Osobní rozvoj obchodní metodiky, procesů a koncepce obchodu. Hodnocení, měření, rozvoj, motivace obchodních zástupců a manažerů. Podpora při startech nových, obchodních konceptů, analýza stávajících a jejich rozvoj k vyšší úspěšnosti. Rozvoj vlastní prezentace firmy, prodeje, případně prodejců. Analýza zákazníků. Vnímání značky, detailní analýzy apod.

Poradce managementu
Osobní poradce pro manažerská rozhodnutí, řízení týmů a organizací. Podpora při personálních změnách, nových projektech a konceptech v lidských zdrojích.

Benefity služby poradce
Úspora při nákladech na výběrové řízení, jeho organizaci, zpracování a dalších činnostech personálního oddělení. Prokazatelné úspěchy při rozvoji obchodních aktivit, směrem k vyšším ziskům a efektivitě obchodních týmů, jednotlivců. Podpora při složitějších manažerských rozhodnutí z pohledu liských zdrojů, personální strategie apod..

Kmošek Advisory/ Marketér
Marketér v personalistice
Hlavním zaměřením této služby je externí a interní personální marketing společnosti, ale také rozvoj koncepcí marketingu produktů a služeb obecně.

Firemní marketing
Vytvoření nebo rozvoj marketingové koncepce s cílem vyšší ziskovosti produktů a služeb.

Benefity služby marketéra
Úspora při vyhledání zaměstnanců, inzerci, budování zaměstnanecké značky atd. Nastavení, vedení a rozvoj marketingové koncepce. Vyšší ziskovost produktů, lepší cílení, rozvoj prezentace výrobků, služeb a celé společnosti.

Kmošek Advisory/ Kouč

Kariérní koučink
Kariérní koučink se zaměřuje na analýzu, stabilizaci a rozvoj kariérní dráhy a pracovního života, ale také na rozvoj dovedností, návyků a rozvoj osobnosti.

Benefity služby kariérního kouče
Nalezení jasné představy o své kariéře a profesním poslání
Zvýšení sebedůvěry. Nastavení rovnováhy pracovního a osobního života. Rozšiřování kompetencí. Zvládání náročných situací na pracovišti atd. Služba je určena pro jednotlivce z řad uchazečů, zaměstnanců, manažerů a majitelů.

VÍCE
QR
kód
Plánovač
trasy
Firmy
v okolí

Mgr. Petr Kmošek
Kmošek Advisory

Milheimova 1217
Pardubice
530 02


IČ: 76655784


DIČ: CZ7906013313
Okres: Pardubice
Právní forma podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kmošek


Telefon:

+420 605 733 267


Email:

email

email


Web:

www.recruitix.cz


Rozumíme lidem

Rozvíjí se vaše firma příliš rychle a již nemáte kapacitu k rozvoji vašeho personálního oddělení. Dostáváte se do situace, kdy cítíte, že potřebujete nutně radu zkušeného personalisty? Obsah našich činností má tři základní pilíře: 1) Poradce v personalistice a managementu Podpora a pomoc při ...

Vydáno 02.09.2013


Nabídka personálně-poradenských služeb

Nabídka personálně-poradenských služeb

Recruitix je personálně-poradenská agentura se zaměřením především na střední a vyšší management, personální audit, personální poradenství, školení, rozvojová centra a koučink.

Vydáno 26.01.2012


Další produkty a služby
  • činnosti dodávané externě, externí personální poradenství, externí ekonomické procesy, outsourcing podnikového procesu
  • podnikatelské poradenství, manažerské poradenství, tvorba firemní strategie, tvorba kompetenčních modelů, poradenství řízení výkonnosti
  • péče o zaměstnance, hodnocení pracovníků, audity personálních procesů, výběrová řízení pracovních sil
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost...

Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD...

Naše školicí středisko vás naučí, jak správně svařovat

Naše školicí středisko vás naučí, jak správně svařovat

Potřebujete si připomenout, jak se svařuje? Nebo je nutné začít školení od úplných základů? Svářečská škola a...

Kontrola výrobků je důležité výrobní měřítko

Kontrola výrobků je důležité výrobní měřítko

Technologický pokrok nelze zastavit a proto bychom se mu neměli za každou cenu ani bránit. Obzvláště pokud...

Mohlo by vás zajímat