EVANET-COOL, s.r.o.


Vídeňská 744/2, Praha 4 140 00

Firma EVANET COOL s.r.o., Praha : tepelná čerpadla, klimatizace - poradenství, prodej, montáž, servis.
Zelená úsporám.

IČ: 25116649
DIČ: CZ25116649
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Arnošt Šrámek

Klimatizace prodej, montáže a poradenství Praha

Klimatizace prodej, montáže a poradenství Praha

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. nabízí prodej a montáže klimatizací do bytu i pro firmy : Typy klimatizací: - nátěnná klimatizace - SANYO, YORK, LG - sloupové klimatizace - vstupní haly, zimní zahrady - kanálové klimatizace - použití v technologii vytápění objektů a celých RD sytémem vzduchotechniky - okenní klimatizace - umístění celé technologie do části okna, popř . jednoduchá úprava u stavebnicových domů - vyříznutí dílčího obvodu objektu pro vložení uvedené technologie - podstropní, parapetní klimatizace - komerční zařízení. Podrobnější informace najdete viz odkaz níže.


Prodej, montáž tepelná čerpadla Praha

Prodej, montáž tepelná čerpadla Praha

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. poskytuje poradenství v oblasti vytápění objektů, tepelných čerpadel včetně prodeje, montáže a servisu. Tepelná čerpadla na principu: - vzduch - voda - země - voda - voda - voda - bojler s integrovaným tepelným čerpadlem. Na našem webu www.tepelna-cerpadla-klimatizace.cz najdete vysvětlení principů tepelných čerpadel, výhody a nevýhody jednotlivých systémů.


Otopné systémy Praha

Otopné systémy Praha

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. montuje tepelná čerpadla značek: - ACOND - IVT - NIBE - STIEBEL ELTRON - PANASONIC - THERMIA. Tepelná čerpadla mají schopnost přečerpávání tepelné energie. Z hlediska konečného uživatele se záměrem využívání tepla pro svoji potřebu , je tepelné čerpadlo velmi efektivním zdrojem pro vytápění rodinných domů či technologických prostor. Dodáváme nejen tepelná čerpadla předních světových značek, ale především velmi cenné zkušenosti s realizací a provozem. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Bojler s integrovaným tepelným čerpadlem

Bojler s integrovaným tepelným čerpadlem

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. nabízí bojler s integrovaným tepelným čerpadlem. Nečekejte na úspory, vyjděte jim vstříc! Boiler s integrovaným tepelným čerpadlem slouží pro ohřev užitkové vody. Novinka pro novostavby a rekonstrukce domů i bytů. Kompaktní design navržený s požadavkem na umístění do malých prostorů garáží, sklepů, kotelen, skladů apod. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Boiler s tepelným čerpadlem

Boiler s tepelným čerpadlem

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. nabízí bojler s integrovaným tepelným čerpadlem: - slouží pro ohřev užitkové vody - vhodný pro novostavby - do rekonstruovaných domů a bytů. Lze umístit do malých prostorů jako např: - garáží - sklepů - kotelen - skladů apod.


Bojler s integrovaným tepelným čerpadlem

Bojler s integrovaným tepelným čerpadlem

Naše společnost EVANET-COOL, s.r.o. představuje ( nabízí ): bojler na TUV s integrovaným tepelným čerpadlem , který využívá odpadního tepla ve Vašem objektu a současně s tím lze dosáhnout i přiměřené hygienické výměny vzduchu , která je nezbytnou podmínkou k udržování mikrobiologické hladiny v obytných prostorách „ Laicky řečeno " za jedny peníze získáte o dvě služby více." Nečekejte na dotace a udělejte sami první krok pro Vaše úspory v energiích. Podrobné informace k uvedenému výrobku lze získat kontaktováním EVANET-COOL s.r.o. přes e-mail.


Poradenství tepelná čerpadla Praha

Poradenství tepelná čerpadla Praha

Společnost EVANET-COOL, s.r.o. poskytuje poradenství v oblasti vytápění objektů, tepelných čerpadel včetně prodeje, montáže a servisu. Tepelná čerpadla na principu: - vzduch - voda - země - voda - voda - voda - bojler s integrovaným tepelným čerpadlem. Na našem webu www.tepelna-cerpadla-klimatizace.cz najdete vysvětlení principů tepelných čerpadel, výhody a nevýhody jednotlivých systémů.Další produkty a služby
  • technika stlačeného vzduchu, pístové a šroubové kompresory, potrubní rozvody tlakového vzduchu, vysokotlaké čištění
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory


Související články
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.


Úprava a filtrace vzduchu
Úprava a filtrace vzduchu

Zajímáte se o úpravu a filtraci vzduchu a o další výrobky s tímto tématem spojené? Pak můžete využít velkoobchodní nebo maloobchodní prodej filtrace vzduchu, filtračních vložek, aluminiových filtrů a dalších filtračních elementů.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.