FOOD TOP SERVIS, s.r.o.


Mušlov 1122/15, Mikulov na Moravě 692 01

Dodáváme:
-zařízení pro gastronomii
-vlastní nerezová výroba
-chladící a mrazící technika
-kuchyňské doplňky
-servis
-projekční činnost
-splátkový prodej.
Prodej:
-gastrozařízení pro jídelny, závodní, školní kuchyně, restaurace, hotely, bary, rychlá občerstvení, vinárny, cukrárny, pivnice, pizzerie...

Prodej gastro zařízení, gastrotechnika, nerezové nádobí, velkoobchod, projekce, záruční i pozáruční servis.
Vlastní nerezový nábytek a zařízení pro velkokuchyně, jídelny, vývařovny, cukrárny, restauace, občerstvení, vinárny,
stravovací provozy, cateringové společnosti.
Stroje a zařízení do potravinářských a gastronomických provozů a domácností.
Kuchyňský nábytek, kuchyňské příslušenství.
Distribujeme zařízení těchto výrobců:
OLIS, ALBA, LOTUS, FAGOR, ZANUSSI, RETIGO,
SILANOS a jiné...

1.Varná technika (technologie):
-sporáky, kotle, pánve, konvektomaty, pece, fritézy, grily,
stoličky, mikrovlnné pece, trouby
-lázně elektrické, vozíky výdejní, zásobníky na talíře
-grilovací plotny, salamandry, ohřívače, HOT DOG
-kávovary automatické i poloautomatické,
ohřívače šálků, dávkovače.

2.Zařízení pro mechanické zpracování surovin:
-roboty, hnětače, šlehače, děličky
-masomlýnky, kutry, škrabky, nářezové stroje.

3.Mycí technika, zařízení:
-myčky skla, nádobí
-bezdotekové baterie
-změkčovače.

4.Chladící a mrazící technika (bílá technika):
-chladící skříně, pulty, stoly, boxy,
salátové bufety, vitríny, lednice
-mrazící skříně, pulty, stoly, boxy.

5.Nádobí, gastronádoby, příbory:
-hrnce, kastroly, mísy, pekáče, pánvice
-cedníky, špičáky, naběráky, metle,
kleště, nože kuchyňské a ostatní
-gastronádoby plné, děrované, smaltované, poklice
-příbory a ostatní.

6.Doplňkové zařízení:
-váhy, váha, pokladny, pokladna a
další, teploměry na měření teploty jídla.

7.Nerez výrobky:
-stoly, skříně, regály, police, skříňky
-dřezy, dvoudřezy, mycí stoly, výlevky
-vozíky na příbory, servírovací,
plošinové a manipulační, pojízdné
regály na gastronádoby, vozíky na termoporty.

Působení: celá ČR, okres Břeclav, Hodonín Brno, Brno-venkov, Vyškov, Kyjov, Hustopeče, Mikulov, atd.

Certifikát ISO 9001.

Reference- restaurace Armia Hodonín, motorest Čejč, penzion Pod Kraví horou Bořetice, bufet Lednice, cukrárna Rajhrad........

IČ: 28278232
DIČ: CZ28278232
Okres: Břeclav
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: František Mareček

Gastronomické vybavení pro restaurace Mikulov

Gastronomické vybavení pro restaurace Mikulov

Sháníte gastronomické vybavení do Vaší restaurace? Společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. v Mikulově distribuuje, prodává a vyrábí věškeré gastronomické zařízení pro restaurace, gastronomickou techniku, projekční činnost, veškerý servis, záruční a pozáruční servis. Do gastronomického zařízení pro restaurace se řadí: -Varná technika: fritézy, sporáky, girly, kávovary, výdejní vozíky, dávkovače a jiné -Zařízení pro mechanické zpracování surovin: šlehače, roboty, škrabky -Mycí zařízení -Mrazící a chladící technika -Nnádobí, příbory, gastronádoby -Doplňkové zařízení: pokladny, teploměry, váhy -Nerezové výrobky: skříně, dřezy, stoly, servírovací vozíky, regály. Více informací o nabízeném gastronomickém vybavení pro restaurace nás kontaktujte, osobně navštivte v Mikulově nebo se podívejte na naše webové stránky.


Gastro vybavení pro velkokuchyně Mikulov

Gastro vybavení pro velkokuchyně Mikulov

Sháníte gastro vybavení pro provoz velkokuchyně? Společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. se sídlem v Mikulově se zabývá výrobou a prodejem gastro vybavení do velkokuchyní. Vyrábíme veškeré gastro zařízení a vybavení do kterého zahrnujeme veškeré stroje, nádoby, pomůcky, nerezové nádobí a podobně. Vybavení které u nás najdete je například: konvektomaty,sporáky, pánve,kotle, fritézy, grily, myčky skla, myčky na nádobí průběžné a tunelové, škrabky brambor a zeleniny, nářezové stroje, krouhače zeleniny, vodní lázně, chladničky, mrazničky, výrobníky ledu, stoly, regály, skříňky, váhy, poklopy, pojízdé vozíky, výdejní vozíky, dřezy, servírovací vozíky,příbory, roboty, šlehače, kávovary,teploměry, váhy a spostu dalšího. Námi nabízené gastro vybevení pro velkokuchyně můžete zakoupit do školních jídelen, penzionu, hotelů, restaurací, barů, závodních kuchyní,vináren, pivnic, pizerií a dalších stravovacích zařízení. Pokud se potřebujete více informovat o nabídce gastro vybavení tak nás kontaktujte telefonicky nebo osobně ve městě Mikulov.


Gastro vybavení, zařízení Mikulov

Gastro vybavení, zařízení Mikulov

Sháníte gastro vybavení, zařízení pro vaši kuchyň či jídelnu? Společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. se sídlem na jižní Moravě ve městě Mikulov právě gastro vybavení, zařízení nabízí: Naše firma distribuuje, prodává a vyrábí veškeré gastro vybavení, gastrotechniku a zařízení do gastro podniků.Zařízení, stroje do potravinářských provozů, projekční činnost, kompletní servis, záruční a pozáruční servis. Námi nabízené gastro vybavení a zařízení zahrnuje: -varná technika -mycí zařízení -mrazící a chladícízařízení -nádobí, příbory, -gastronádoby -doplňkové zařízení -nerezové výrobky -servírovací vozíky, stoly a regály. Pro více informací o gastro vybavení a gatro zařízení nas telefonicky kontaktujte a nebo navštivte osobně ve městě Mikulov na jižní Moravě. Navštívit můžete i naše webové stránky.


Gastro zařízení Mikulov

Gastro zařízení Mikulov

Společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. se sídlem ve městě Mikulov na jižní Moravě se zabývá výrobou a prodejem gastro zařízení pro velkokuchyně, školní kuchyně, závodní kuchyně, firemní kuchyně, pro potravinářský průmysl, pro pivovary, pro hotely, penziony atd. Vyrábíme a prodáváme gastro zařízení: -gastronomické zařízení, gastro nábytek, gastro nádoby, nerezové výrobky, vlastní výroba, chladící technika, mrazící technika, kuchyňské doplňky. Gastro zařízení- sortiment který nabízíme: -konvektomaty,sporáky, pánve,kotle, fritézy, myčky skla, nádobí, průběžné, tunelové, škrabky brambor a zeleniny, nářezové stroje, krouhače zeleniny, vodní lázně, chladničky, mrazničky, výrobníky ledu, nerezové zařízení - stoly, regály, skříňky, váhy, doplňky a podobně. Na všechny námi vyrobené i prodávané gastro zařízení a výrobky nabízíme záruční i pozáruční servis, projekční činnost a prodáváme i na splátky. Gastro zařízení u nás najdete a můžete si zakoupit pro: -gastrozařízení, jídelny, závodní kuchyně, školní kuchyně, restaurace, hotely, bary, rychlá občerstvení, vinárny, kavárny, cukrárny, pivnice, pizzerie a spousty dalších. Pro více jakýchkoli informací nás neváhejte kontaktovat bud telefonicky a nebo nás můžete navštívit osobně u nás na firmě v Mikulově na jižní Moravě. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Gastronomická zařízení pro jídelny Mikulov

Gastronomická zařízení pro jídelny Mikulov

Společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. se sídlem v Mikulově prodává gastronomická zařízení pro jídelny. Naše společnost má vlastní nerezovou výrobu. Vyrábíme veškeré gastonomické zařízení do kterých patří všechny stoje a nádoby. Námi nabízený sortiment: konvektomaty,sporáky, pánve,kotle, fritézy, myčky skla, nádobí, průběžné, tunelové, škrabky brambor a zeleniny, nářezové stroje, krouhače zeleniny, vodní lázně, chladničky, mrazničky, výrobníky ledu, nerezové zařízení - stoly, regály, skříňky, váhy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Můžete nás také navštívit u nás na firmě v Mikulově. Více informací také naleznete na webových stránkách.


Gastro vybavení z nerezi Mikulov

Gastro vybavení z nerezi Mikulov

Jihomoravská společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. distribuuje, prodává, vyrábí a nabízí služby v oboru gasro vybavení a gastronomického zařízení. Firma Food top servis nabízí: -gastronomické zařízení -veškerou gastrotechniku -zařízení do všech potrvavinářských provozů -také všechny gastro stroje do potravinářských provozů -kompletní projekční činnost -záruční a pozáruční servis. Námi nabízená gastro technika: -varná technika -zařízení pro mechanické zpracování surovin -mycí zařízení -mrazící a chladící technika -gastronádoby -gastro nádobí -doplňkové zařízení -ostatní nerez výrobky. Varná technika je například:- fritézy, sporáky, girly, kávovary, výdejní vozíky, dávkovače a jiné. Dopňkové zařízení je například: -pokladny, teploměry, váhy. Mezi ostatní nerez výrobky paří například:-skříně, dřezy, stoly, servírovací vozíky, regály. Do zařízení pro mechanické zpracování surovin patří například - šlehače, roboty, škrabky. Máme svou vlastní nerezovou výrobu. Veškeré naše výrobky jsou výhradně vyráběny z nerezi. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat jak už osobně u nás na firmě v Mikulově nebo telefonicky, popřípadě více informací naleznete také na našich webových stránkách.


Gastronomická zařízení, vybavení Mikulov

Gastronomická zařízení, vybavení Mikulov

Jihomoravská společnost FOOD TOP SERVIS, s.r.o. se sídlem v Mikulově na Moravě se zabývá Distribucí, prodejem,výrobou gastronomického zařízení, gastro vybavení do závodních jídelen, školních jídelen, restaurací, hotelů, penzionů, barů, vináren. Prodáváme veškerou gastrotechniku a gastronomické zařízení, stroje do kuchařských a různých potravinářských provozů. Gastronomické zařízení, gastronomickou techniku Vám rádi zprojektujeme a nabídneme kompletní servis - záruční i pozáruční. Mezi naši gastro nabídku patří: - fritézy, sporáky, girly, kávovary, výdejní vozíky, dávkovače, šlehače, roboty, škrabky, mycí zařízení, mrazící a chladící technika, nádobí, příbory, gastronádoby, pokladny, teploměry, váhy, nerez výrobky, skříně, dřezy, stoly, servírovací vozíky, regály. Více informací na webových stránkách a nebo nás kontaktujete telefonicky či nás navštivte u nás na firmě v Mikulově na Moravě.


Gastro vybavení Mikulov, Jižní Morava

Gastro vybavení Mikulov, Jižní Morava

Nabízíme: -gastronomické zařízení -gastro nábytek -gastro nádoby -nerezové výrobky -vlastní výroba -chladící technika -mrazící technika -kuchyňské doplňky -servis záruční i pozáruční -projekční činnost -prodej na splátky. Vše pro: -gastrozařízení -jídelny -závodní kuchyně -školní kuchyně -restaurace -hotely -bary -rychlá občerstvení -vinárny -kavárny -cukrárny -pivnice -pizzerie a spousty dalších. Více informací na webových stránkách.


Gastronomická zařízení, gastro vybavení

Gastronomická zařízení, gastro vybavení

Distribuce, prodej, služby, výroba: -gastronomická zařízení -gastrotechnika -zařízení a stroje do potravinářských provozů -projekční činnost -kompletní servis, záruční a pozáruční servis -varná technika - fritézy, sporáky, girly, kávovary, výdejní vozíky, dávkovače a jiné -zařízení pro mechanické zpracování surovin - šlehače, roboty, škrabky -mycí zařízení -mrazící a chladící technika -nádobí, příbory, gastronádoby -doplňkové zařízení - pokladny, teploměry, váhy -nerez výrobky - skříně, dřezy, stoly, servírovací vozíky, regály.Další produkty a služby
  • gastronomická technologie, horkovzdušné trouby, konvektomaty a sporáky, nerezové vybavení, vybavení stravovacích provozů
  • pekařské tunelové pece, linky na výrobu pečiva, technologie pro potravinářské provozy, prosévačky mouky, loupací stroje


Související články
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.


Kompletní dodávka pekařských linek
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.


Technologie pro mlékárenský průmysl
Technologie pro mlékárenský průmysl

Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.


Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.