Obec Češov


č. 49, Češov 506 01

Obec Češov nalezneme v okrese Jičín, Královéhradecký kraj. Je položena v nadmořské výšce 292 m n. m. a svoji rozlouhou zabírá 874 ha. Obec se skládá ze dvou částí Češov a Liběšice. První písemná zmínka o Češově pochází z roku 1360. V současné době má naše obec 202 obyvatel.

Vybavenost obce:
- obecní úřad
- restaurace
- sportovní hřiště.

Spolky a sdružení:
- sbor dobrovolných hasičů
- Honitba mysliveckého sdružení Tomáše
- Stezka Češov - Veselí (naučná stezkakterá prochází obcemi Češov, Kozojedy, Sběř, Velešice, Vysoké Veselí, Volanice a kulturními a přírodními památkami Češovské Valy, Veselský háj)

Památky, historie:
- kříž
- rozcestník při polní cestě
- Socha sv. Václava
- Češovské valy
- Pomník Tomáše Svobody
- Pomník padlým v I. světové válce
- zvonice.

V průběhu celého roku v naší obci pořádáme různé sportovní a kulturní akce.

IČ: 00271462
DIČ:
Okres: Jičín
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vladimír Kořínek

Další produkty a služby
  • instituce a orgány, poskytování grantů a dotací, veřejná správa obce, orgány státní správy, městská a obecní policie, pasy a řidičské průkazy


Související články
Etické spoření od ČS penzijní společnosti
Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Chcete nejen spořit, ale i efektivně zhodnotit vaše peníze a stát se součástí etických záležitostí? Podpora ekologické a společenské odpovědnosti na základě spoření patří v dnešní době k oblíbeným doplňkovým produktům penzijního spoření. Tento produkt vám sjedná Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.


Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů
Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael dentální klinika se sídlem ve Zlíně – Prštném a Happy smile dentální centrum v Otrokovicích přináší profesionální péči o vaše zuby, včetně provádění procesu implantace. Dentální klinika se pyšní vysokou oblíbeností a velkým počtem klientů ze Zlína, Otrokovic i vzdálenějších míst.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín
Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. je firma, která vznikla v roce 2000 a úspěšně plní veškeré služby, které jsou s vodohospodářskými stavbami spojené. Budují kanalizace, obecní a městské komunikace, ale mají také půjčovnu stavebního nářadí a ostatní mechanizace.