Penzion Rendez vous
Vinný sklípek, vinárna Antonín Neuman


Střelecká 155, Valtice 691 42

Penzion Rendezvous, ubytování:
-kapacita 22 osob
-1x apartmán s vířivkou
-1x třílužkový pokoj
-7 dvoulůžkových pokojů se sprchou
-2 přistýlky

Vinárna:
-kapacitu 35 lidí.

Vinný sklep:
-kapacita 20 osob
-k výběru je až 80 vzorků vín (35 druhů) včetně kabinetních, pozdních sběrů či ledového vína
-degustace
-vyhrazené parkoviště.

Nabízíme:
-oslavu, oslavy
-firemní školen, wifi připojení
-základna pro pořádání výletů do okolí.

IČ: 16642694
DIČ: CZ6602240436
Okres: Břeclav
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Antonín Neuman

Vinný sklep Valtice

Vinný sklep Valtice

Náš Vinný sklep Valtice nabízí: -degustace vína -řízené degustace -ochutnávky vína -burčák -20 osob -občerstvení -oslavy -večírky -firemní akce. Můžete navštívit: -vinobraní -noc otevřených sklepů -vinařské slavnosti Valtice -svěcení vína -dny valtických burčáků -mistrovství světa ve sběru hroznů. Náš vinný sklípek Vám poskytne i ubytování. Více informací na webových stránkách.


Ubytování Valtice, lednicko valtický areál

Ubytování Valtice, lednicko valtický areál

V našem penzionu můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může posloužit i jako Vaše základna pro pořádání výletů do okolí. LVA je rájem turistů i cykloturistů. Naše kapacita: -Ubytování: 18 osob -Restaurace: 40 osob -Bar: 10 osob -Vinárna: 20 osob -Vinný sklep: 10 osob na stání Parkování je na vyhrazeném parkovišti před penzionem, také můžete využít úschovy kol Jsme ochotni se Vám plně věnovat. Po předchozí domluvě zajistíme i plnou penzi, výlety do okolí, dopravu sklep, degustaci, raut a pod. vše dle Vašich přání. V našem penzionu budete určitě spokojeni, přijďte a přesvěčte se sami. Již teď se těšíme na Vaši návštěvu.


Ubytování Valtice, penzion Valtice, pension Valtice

Ubytování Valtice, penzion Valtice, pension Valtice

Při návštěvě Valtic navštivte Penzion Rendezvous v tichém prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera, které je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Rovněž si zde přijdou na své milovníci vína. U nás můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do okolí. LVA je rájem turistů i cykloturistů. V penzionu pro Vás máme možnost úschovy kol. Parkování aut před penzionem. Nabízíme ubytovácí kapacitu pro 18 osob -Restaurace: 40 osob -Bar: 10 osob -Vinárna: 20 osob -Vinný sklep: 10 osob na stání. Již teď se těšíme na Vaši návštěvu. Více informací na webových stránkách.


Penzion, ubytování Valtice, Lednice

Penzion, ubytování Valtice, Lednice

Penzion Rendez vous nabízí ubytování: -1 dvoulůžkový apartmán s vířivkou, sprchou -7 dvoulůžkových pokojů- sprcha -možnost přistýlek. V našem penzionu Vám dále nabízíme: -restauraci -bar -vinárnu -vinný sklep -možnost rautů -parkování na našem parkovišti -uschova kol -turistické výlety. Penzion Rendez vous se těší na Vaši návštěvu.


Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednicko valtický areál

Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednicko valtický areál

V tichém prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera najdete místo vhodné pro romantiky i milovníky historie. Milovníci vína si také příjdou na své. Nacházíme se v tiché části sklepní ulice u městských hradeb historického města Valtice. U nás můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do celého okolí . LVA je ráj pro turistiku i cykloturistiku. Návštěvníkům je k dispozici: -ubytování pro 18 osob -restaurace s kapacitou 40 osob -bar pro 10 osob -vinárna pro 20 osob -vinný sklep pro 10 osob na stání. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti před penzionem. Možnost úschovy kol. Navštivte náš penzion a budeme se Vám plně věnovat. Po předchozí domluvě pro Vás zajistíme i plnou penzi, výlety do okolí, dopravu, sklep, degustaci, raut a pod. Přijměte naše srdečné pozvání.


Penzion, pension, ubytování Valtice, Valtický areál

Penzion, pension, ubytování Valtice, Valtický areál

Penzion Rendez vous nabízí ubytování v penzionu: -kapacita 20 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -8 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky. Restaurace: - 40 osob Bar: -10 osob Vinárna: -20 osob Vinný sklep. Nabízíme i oslavy, školení, soukromé i firemní akce, rauty, silvestr.... Více informací na weových stránkách.


Valtice, ubytování, penziony Valtice, vinný sklep

Valtice, ubytování, penziony Valtice, vinný sklep

Nabízíme celoroční ubytování v blízkosti historického centra Valtic. Celková kapacita našeho penzionu 18 osob. K dispozici jsou: -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -7 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: -40 osob Bar: -10 osob Vinárna: -20 osob -Vinný sklep: Můžete využít i posezení na terase při skleničce vína, grilování, nebo pravé moravské zabíjačce. termín zabíjačky si také můžete určit sami. Turistické zajímavosti: Valtický zámek se zahradou je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného mezi památky UNESCO. Památky areálu: Kolonádu zvaná Reistna, Dianin chrám, nazývaný také Rendez-vous..... Městská památková zona: Zámek Valtice se zámeckým parkem, kostel sv. Augustina, Městské muzeum, Kostel Nanebevzetí Panny Marie. radnice, morový sloup, kašna, .... Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám hodně nevšedních zážitků při pobytu u nás.


Ubytování Valtice, penzion

Ubytování Valtice, penzion

Penzion Rendez vous nabízí ubytování v klidné části města Valtice, v blízkosti centra. Náš zrekonstruovaný penzion Vás zaujme příjemnou atmosférou i nabídkou služeb. Kapacita penzionu je 18 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -7 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: 40 osob Bar: 10 osob Vinárna: 20 osob Vinný sklep: 10 osob. Zajistíme degustace, oslavy. Penzion je vhodný pro individuální i skupinové pobyty. Okolí je protkáno množstvím cyklotras a turistických stezek. Město i Lednicko valtický areál nabízí množství památek -Janohrad, dianin chrám, Hraniční zámeček, lednice, Minaret atd. Překrásná krajina Pálavy Vám také nabídne možnosti turistiky a poznávání CHKO.


Silvest ve Valticích, moravská zabíjačka Valtice, vinný sklep

Silvest ve Valticích, moravská zabíjačka Valtice, vinný sklep

Chcete ci vychutnat atmosféru PRAVÉ MORAVSKÉ ZABÍJAČKY? Zveme všechny milovníky dobrého jídla a pití na ochutnávku moravské zabíjačky a moravských vín.. Termín zabíjačky dle vašeho přání. Během zabíjačky Vám budeme sevírovat tradiční zabíjačkové pochoutky, které si budete i Vy sami moci připravit. Vyzkoušíte si veškeré práce spojené se zabíjačkou- zabití prasete, porcování, vaření tlačenky a prejtu, špilkování, krájení masa, plnění jitrnic a jelit, tlačenky, škvaření sádla, vaření ovarové polívky, ovarových specialit, naložení masa na uzení, popř. i klobásky, játrová paštika. A při tom všem ochutnávat a ochutnávat. Součástí nabídky je i podávání vína, moravských koláčků, slivovice. Můžete se u nás ubytovat, posedět ve sklepě, zaspívat, veselit se, zabíjačku si odvezete domů. JE MOŽNOST OBJEDNÁNÍ CIMBÁLOVÉ MUZIKY. Během března -5.3. ve Valticích uvidíte košt vína, a od začátku roku probíhají různé vinařské akce, akce spojené s vinařskou turistikou. Ubytování v našem penzionu: -kapacita 20 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -8 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: 40 osob Bar: 10 osob Vinárna: 20 osob -Vinný sklep Nabízíme i oslavy, školení, soukromé i firemní akce, rauty, silvestr....Další produkty a služby
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • stylové pokoje a apartmány, ubytování pro celou rodinu, možnost přistýlky, wellnes služby, ubytování se snídaní, polopenze, plná penze


Související články
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky
Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.