AT TRADING, s.r.o.


U Stadiónu 3166/7, Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

Montáž, oprava, servis:
- tachografy
- nezávislé topení
- autoklimatizace.
Výroba a prodej:
- traktorové přívěsy.

IČ: 28610288
DIČ: CZ28610288
Okres: Ostrava-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Herold

Prodej nezávislá topení Webasto pro sanitky, osobní i nákladní vozidla Ostrava, Karviná, Havířov

Prodej nezávislá topení Webasto pro sanitky, osobní i nákladní vozidla Ostrava, Karviná, Havířov

Už Vás unavuje neustálé škrabání námrazy z oken Vašeho auta? Chcete se i v zimním období ve svém vozidle cítit bezpečněji a nechcete se nechat omezovat špatným výhledem? Pak právě Vám společnost AT TRADING s.r.o. s působností v regionech Ostrava, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Frýdek Místek a Opava nabízí řešení. Tím je pořízení nezávislého topení od světoznámého výrobce příslušenství pro motorová vozidla Webasto. - určeno pro sanitky a vozidla přepravující léčiva, osobní i nákladní vozidla - zahřívání interiéru - předehřívání motoru – nižší spotřeba paliva, menší zatížení životního prostředí - jednoduchá obsluha - malá spotřeba paliva - malý odběr elektrické energie - tichý provoz bez poruchovosti Dbejte na svou bezpečnost a přijďte si do firmy AT TRADING s.r.o. pořídit nezávislé topení Webasto. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Oprava, montáž, kalibrace, ověření, aktivace a stahování dat z tachografů, Ostrava, Karviná, Havířov

Oprava, montáž, kalibrace, ověření, aktivace a stahování dat z tachografů, Ostrava, Karviná, Havířov

Česká firma AT TRADING s.r.o. se již od roku 1994 v rámci svých poskytovaných služeb soustředí na pohodlí a hlavně bezpečnost řidičů na silnicích. Především pro všechny řidiče nákladních vozidel nyní exkluzivně nabízí kompletní servis k tachografům, díky kterým lze získat informace o rychlosti a době jízdy a počtu ujetých kilometrů. Společnost AT TRADING s.r.o., která působí především v regionech Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek a Bohumín, Vám zajistí: - opravu tachografů všech typů - po dobu opravy bezplatné zapůjčení jiného přístroje i s ověřením - výměnu kabelů a snímačů - stahování dat z karet a digitálních tachografů - skladem – snímače, kabely, náhony k tachografům, tachografové kotoučky, vícejazyčné formuláře, thermo papír do digitálních tachografů - poradenství s výběrem vhodného softwaru - instalaci - zaškolení obsluhy Neváhejte a obraťte se na firmu AT TRADING s.r.o., ať je Vaše cesta bezpečná pro Vás i ostatní.


Prodej, dodávka, servis traktorové přívěsy, nosiče kontejnerů, TNK Ostrava, Karviná, Havířov

Prodej, dodávka, servis traktorové přívěsy, nosiče kontejnerů, TNK Ostrava, Karviná, Havířov

Společnost AT TRADING , s.r.o. s působností v Moravskoslezském kraji exkluzivně dodává traktorové nosiče kontejnerů. Ty jsou vhodné především při sběru a zpracování bioodpadů, ve sběrných dvorech či firmách zabývajících se údržbou obecních pozemků. Svůj účel mají také na místech těžko dostupných pro automobily jako přípojné vozidlo za traktor. Firma AT TRADING s.r.o. Vám nabízí k dispozici: Traktorový nosič kontejnerů TNK 5 a TNK 7 - natažení, složení a přeprava kontejneru - sklápění a vysypání přepravovaného materiálu - jednoduchá údržba a obsluha - manipulace pomocí hydraulického systému traktoru - zajištění kontejneru pomocí pneumatického systému - součástí je kompletní přívěs s technickým průkazem a návodem, náhradní kolo, blatníky a opěrné nohy - zaškolení obsluhy - záruční i pozáruční servis - dodávka náhradních dílů Ulehčete si práci a přijďte si pro traktorový nosič kontejnerů do firmy AT TRADING , s.r.o. . Těšíme se na Vás.Další produkty a služby
  • zařízení pro posklizňovou úpravu, diskové žací stroje, lisy a ovíječky, traktorové nakladače, kombajny a sklízecí mlátičky
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel


Související články
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.


Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače
Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.