Dekor Praktik Pomoc - Renée Turková


Vinohradská 2222/156, Praha 3 130 00

Zabýváme se potahováním všech druhů stínidel lamp především pergamenem, hedvábím nebo Vámi dodaným materiálem.

IČ: 67273963
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Potahování, restaurování a opravy stínidel - lamp Praha – vyhotovení v krátkých dodacích lhůtách

Potahování, restaurování a opravy stínidel - lamp Praha – vyhotovení v krátkých dodacích lhůtách

Máte doma starou oblíbenou lampu, jejíž stínidlo je již poškozené nebo barevně neladí s interiérem? Jeho opravu, potahování a restaurování zařídí v Dekor Praktik Pomoc - Renée Turková z Prahy.


Potahování stínidel Praha – originální zpracování a nový život pro Vaši starou lampu

Potahování stínidel Praha – originální zpracování a nový život pro Vaši starou lampu

Lampy, lampičky, nástěnné i stojací lampy a lustry jsou základním kamenem všech návrhářů interiérů a každý ví, jak jsou pro správné osvětlení důležité.


Stínidlo na lampu - každý kus je originál - Praha

Stínidlo na lampu - každý kus je originál - Praha

I stará lampa z počátku minulého století může vypadat skvěle a dál sloužit svému účelu mnoho let. Stačí využít služby Dekor Praktik - najdete nás v hlavním městě Praha. Nabízíme vám potahování stínidel lamp, a jejich opravy. Vyrobíme vám i zcela nové stínidlo na lampu přesně dle vašich požadavků. Chcete dobové stínidlo na lampu potažené pergamenem, nebo moderní stínidlo na lampu z barevné látky? My vám vyhovíme ve všech ohledech. Naše společnost je v Česku unikátní. Jako jediní se totiž již 20 let zabýváme výhradně potahováním lamp. Za dobu našeho působení jsme tak získali řadu zkušeností a osvojili si nejrůznější techniky a technologie práce se stínidly od počátku minulého století - počátku elektrifikace. Dnes vám proto nabízíme potahování stínidel lamp nejrůznějšími materiály. Stínidlo na lampu potáhneme například pergamenem, přírodním i barveným hedvábím, lnem, bavlnou, umělými tkaninami i materiálem, který sami dodáte. Stačí si tak vybrat, jaký materiál se pro vaše stínidlo na lampu nejvíce hodí. V Dekor Praktik Praha víme, že každé stínidlo na lampu je jiné a originální. Ke každé zakázce proto přistupujeme zcela individuálně a vždy se snažíme podtrhnout jedinečnost každého kousku. Obrátit se na nás tak můžete v případě, že potřebujete potáhnout stínidlo na lampu stolní, nabízíme ale také potahování lamp podlahových nebo závěsných. Poskytujeme navíc i další služby, které vám zajistí i z velmi staré a poškozené lampy zhotovení funkčního doplňku do vašeho interiéru . Patří mezi ně například: - opravy porušené drátěné konstrukce - výroba nové drátěné konstrukce - instalace nových elektrických rozvodů - výroba scházející kovové části - leštění kovu Chcete i vy upravit stínidlo na lampu a vrátit mu zašlý lesk? Kontaktujte nás kdykoli na telefonním čísle +420 723 465 600. Sídlíme v hlavním městě Praha,ale naše služby využívají zákazníci ze všech koutů republiky.


Opravy stínidel na lampy Praha

Opravy stínidel na lampy Praha

Naše společnost Dekor Praktik se zabývá potahováním a opravami všech druhů stínidel lamp. Zachováváme původní vzhled vhodnou volbou materiálu. Zhotovíme technické výkresy pro stávající stojany a následně nové drátěné konstrukce pro lampy stolní, podlahové, pro zavěšení na stěnu i na strop. Dále provádíme opravy stínidel na lampy, potahování pergamenem, přírodním i barveným hedvábím a dodaným materiálem. Restaurování starožitných stínidel.Další produkty a služby
  • osvětlovací technika, stolní lampy, zářivky a výbojky, světelné zdroje, LED světla, lustry a halogeny


Související články
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce
Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce

Nově, snadno a rychle? Obce a města mají díky firmě V. Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s., možnost zajistit nové stožáry veřejného osvětlení a to pomocí jediné firmy, která je schopna zajistit jak dodávku celého stožáru včetně osvětlení, tak také její montáž či jiné opravy a úpravy.


LED technologie hudba současnosti i blízké budoucnosti
LED technologie hudba současnosti i blízké budoucnosti

Protože pokrok nelze zastavit, jsou LED zdroje a LED svítidla bezpochyby fenoménem současnosti a tato technologie bude jistě také světlem budoucnosti. Po překonání svíčky klasickou vakuovou žárovkou vývoj dále pokračoval k halogenové žárovce s vyšší účinností i životností. Pak jsme se stali svědky náhrady těchto zdrojů za zdroje výbojkové, v našem případě lineární a kompaktní zářivky. Tyto zářivky spolu s výbojkami sodíkovými, halogenidovými a rtuťovými až do nedávné doby kralovaly ve světě plného světla a stínů.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.