SK JUDO LIBEREC


Mimoňská 40, Liberec 460 01

Judo je japonského původu, jeho zakladatelem je profesor Jigoro Kano (1860-1938), který jej vytvořil z vybraných chvatů starého bojového umění Jiu-Jitsu. Po letech pečlivého studia, hloubavých úvahách, založil vlastní školu, kterou nazval KODOKAN-JUDO.

SK JUDO Liberec je sportovní klub zaměřený na bojové umění JUDO. Je určen především pro děti školního a předškolního věku. Sledujeme původní záměr prof. Kano, který byl
projektem pedagogickým, výchovným a sebevýchovným.

Nábor nových členů do našeho sportovního klubu probíhá průběžně, bez časového omezení.

tělocvična :
TJ Rochlice
Gymnastů 162/7
460 06 Liberec -Rochlice

IČ: 15649351
DIČ: CZ7301062582
Okres: Liberec
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Chábera

Prodej kuchyně, kvalitní kuchyně, vestavěná skříň Mladá Boleslav.

Prodej kuchyně, kvalitní kuchyně, vestavěná skříň Mladá Boleslav.

Akční slevy na vestavěné skříně a kuchyňské linky až 20%! Akční slevy na kuchyňské spotřebiče až 30%! Zakázková výroba kuchyní: -návrh kuchyně dle dispozic dodaných zákazníkem -zdarma cenový návrh kuchyně -montáž kuchyně v ceně -zdarma návrh v 3D grafice -zdarma doprava po Mladé Boleslavi a okolí -kuchyň dopravíme a namontujeme Nabízíme provedení úpravy interiéru - zednické, instalatérské, obkladačské a jiné řemeslnické práce. Dodáváme také vestavné spotřebiče i volně stojící spotřebiče. Zakázková výroba vestavných skříní: -montáž vestavby v ceně -zdarma návrh v 3D grafice -zdarma doprava po Mladé Boleslavi a okolí -vestavby vyrábíme do jakéhokoli prostoru -velký výběr vnitřního vybavení vestaveb Nabízíme provedení úpravy interiéru - zednické, instalatérské, obkladačské a jiné řemeslnické práce. Dále provádíme: -zakázkovou výrobu kancelářského nábytku -zakázkovou výrobu ostatního nábytkuDalší produkty a služby
  • víceúčelové zařízení pro sport, sportovní aktivity, míčové hry, indoor golf, golfové trenažéry,
  • sportovní kluby, sportovní hřiště, kolektivní sporty, sporty pro jednotlivce, sportovní výchova mládeže, příprava pro vrcholové sportovce


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.


Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace
Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své si tu přijde zkrátka každý.


Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace
Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i větším skupinám.