Marek Olbert


Ocelářská 18, Ostrava - Vítkovice 703 00

Malobchod a velkoobchod impregnačních přípravků na bázi nanotechnologie a přímá aplikace nano přípravků. Poskytujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej motocyklových a automobilových pneumatik, zajišťujeme servis pneumatik, prodej a aplikace antidefektových tmelů, motoservis.

IČ: 64970876
DIČ:
Okres: Ostrava-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marek Olbert

SOS balíček na opravu defektu

SOS balíček na opravu defektu

Balíček S.O.S. je lehká, kompaktní a jednoduchá antidefektová sada, která má variabilní využití pro jakýkoliv typ vozidla. Balíček obsahuje lepící tmel 380ml, který zacelí propíchnutou pneumatiku a současně zajistí její plnou funkčnost až do doby, než bude opravena, nebo se ojede. Účinnost tmelu není omezena počtem ujetých kilometrů a může v pneumatice sloužit až do jejího úplného ojetí. Tmel může vyschnout, avšak tato situace nastává cca za 2-3 roky od aplikace. Při aplikaci do již vyvážených kol, nemá tmel žádný vliv na vyváženost kola. Tmel je tekutý a uvnitř pláště vytvoří ochranný film, který je samonivelační a kolo dovažuje. SOS balíček obsahuje násady, které jsou upevněny na zadní straně kompresoru a jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Kompresor je vybaven 3,4 metru dlouhým kabelem s konektorem na autozapalovač (12V). Kompresor má zabudované světlo, které vám umožní vyřešit problémy i v noci. *Vlastní zkušenost: výrobce uvádí, že kompresor je schopen nahustit pneumatiku do 2,5 bar za 4 minuty. Vlastní pokus je na pneumatice 185/60R14, kdy byla 3x po sobě vypuštěna a nahuštěna na tlak 2,2 za 2,5 minuty +/- 5 sekund, při nastartovaném autě (větší výkon). Teplotní pracovní rozsah kompresoru je -20 až +60 °C a je možné jej mít spuštěný trvale 30 minut. Kompresor je skutečně kvalitní! ** Tmel antidefekt OKO Puncture Free je držitelem OSVĚDČENÍ o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla - ATEST 8 SD 3019, vydaný Ministerstvem dopravy ČR. Tento výrobek má protokol o zkoušce č. 15/05/440 Institutu Gumárenské Technologie a Testování a.s. (IGTT člen skupiny Česká gumárenská společnost) - homologace pneumatik T.Bati 299,Zlín. *** Lze digitálně předem nastavit potřebný tlak, při kterém se pak kompresor automaticky vypne a tuto hodnotu si pamatuje pro další použití. Nemusíte tedy u kompresoru stát a kontrolovat aktuální tlak.Další produkty a služby
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • opravy duší, prodej duší, prodej pneu, osobní pneumatiky, prohlubování dezénů, pneu osobní protektory


Související články
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.


Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů
Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.