Pavel Riha - Inzenyring - v slovenčinePavel Riha - Inzenyring - EnglishPavel Riha - Inzenyring - DeutschPavel Riha - Inzenyring - polskiPavel Riha - Inzenyring - in italianoPavel Riha - Inzenyring - en espanola

Pavel Říha - Inženýring

Stručně o činnosti:

Činnost jako fyzická osoba jsem zahájil v roce 2000 se specializací na provádění odborného technického dozoru při provádění stavebních akcí.
Postupem doby jsem svou činnost rozšířil a dnes jsem k výše uvedené odbornosti schopen nabídnout další speciální dodávky v oboru stavebnictví, jako je inženýrská a projektová činnost a provádění staveb menšího rozsahu.
Konkrétně lze činnost specifikovat v následujících bodech:

1) Inženýrská činnost a technický dozor investora, koordinátor BOZP
- Konzultace s investorem v rámci sestavení investičního záměru a stavebního programu, konzultační činnost a poradenství, popř. zastoupení investora v rámci zadání a vyhodnocení výběrového řízení na GP a GD stavby vč. speciálních subdodávek, zajištění Územního rozhodnutí a Stavebního povolení, technický dozor investora po dobu realizace stavby vč. provedení přejímky stavby a zajištění kolaudačního rozhodnutí. Dále je možno v případě zájmu pro investora zpracovat podklady pro zatřídění dokončené investiční akce do majetku. V oblasti dozorování sanací železobetonových konstrukcí a betonářských prací jsme schopni na základě dlouholetých zkušeností i přebírat jednotlivé dílčí etapy prací a dokladovat jejich kvalitu příslušnými zkouškami (přejímka armatury, zkoušky malt a betonů, přídržnosti vrstev, tloušťky krytí výztuže, zkoušky povrchové ochrany atd…)
- Ve větším rozsahu provádíme kontrolní měření tlouštěk ochranných nátěrových systému PKO ocelových konstrukcí, vč. posouzení návrhů skladeb a návrhů technologických postupů. Při provádění ochranných nátěrových systémů OK dozorujeme přípravu podkladu a jednotlivé vrstvy dle EN ISO 12 944. Tuto činnost provádíme ve spolupráci s garantem, firmou Koncept CB, rovněž tak níže popsaný stavební průzkum.
- Ve spolupráci s pracovníky s odbornou kvalifikací zajišťujeme pro investory i výkon funkce koordinátora BOZP.

2) Diagnostický průzkum – služby v oblasti stavebně technického průzkumu staveb a diagnostiky.
- V naší činnosti převažuje diagnostika konstrukcí železobetonových. Při hodnocení vycházíme z parametrů, jako např: míra deformace, degradace povrchových vrstev a krytí armatury, hloubka karbonatace, úbytek profilu výztuže, aktuální tlaková pevnost betonu apod. V případě nutnosti provádíme zkoušky na jádrových vývrtech, nutné ke stanovení stupně kontaminace agresivními látkami (např. chloridy) a další potřebné rozbory pro stanovení statického stavu konstrukce. U ocelových konstrukcí se zaměřujeme na posouzení míry korozního napadení a degradaci systémů povrchové ochrany.

3) Projektová činnost
- V oblasti pozemního stavitelství se zaměřuji na projektování novostaveb a rekonstrukcí menších občanských a bytových objektů, vč. speciálních profesí a veškeré příslušné inženýrské činnosti.

4) Provádění staveb
V případě provádění staveb je naším současným záměrem dodávat kompletní dodávky menších stavebních celků, popř. speciálních technologií.

VÍCE
QR
kód
Plánovač
trasy
Firmy
v okolí

Pavel Říha - Inženýring
Býchory 15
Kolín
280 02


IČ: 61887633


DIČ: CZ6305172016
Okres: Kolín
Právní forma podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč


Telefon:

+420 724 008 150


Email:

email


Další produkty a služby
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • kontrola stavebních prací, koordinátor bozp, technický dozor investora, inženýrská a projektová činnost
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech...

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem...

Kompletní dodávky staveb, rekonstrukcí a projekční činnost

Kompletní dodávky staveb, rekonstrukcí a projekční činnost

Koupit pozemek, začít stavět nebo se pustit do rozsáhlé rekonstrukce jsou nejen velké finanční investice...

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům...