František Mikulčík


Chmelnická 455, Zlín - Prštné 761 36

Komplexní malířské, natěračské práce.

Malířství a natěračství, malíři - natěrači - tapetáři.

IČ: 68040695
DIČ:
Okres: Zlín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marta Vybíralová

Tapetářské práce, nátěry a renovace dveří, omítky, malby Zlín

Tapetářské práce, nátěry a renovace dveří, omítky, malby Zlín

Nabízíme tyto služby: - malby bílé - materiál Primalex, HET, Paulín, Dulux, Herbol, Dufa ... - malby barevné - materiál dtto - malby strukturální a dekorační - materiál dtto - štuky, stěrky, šablonování, ozdobné linky ... - sádrové omítky Tolstuk - hladké a rovné jako sádrokarton - nátěry oken, euroken Johnstone's, Oknol, Dulux, Dufa, Herbol ... - nátěry a renovace dveří a nábytku - materiál dtto - nátěry bezpečnostního značení sloupů, schodů, rohů, vjezdů ... - nátěry podlah, střech, fasád, oplechování, parapetů ... - nátěry kovových konstrukcí, potrubí, radiátorů ... - nátěry a zateplení fasád, barevné členění - tapety papírové, vliesové, strukturální, fototapety - tapety pod malbu + malba bílá, barevná, přelakování - tapetářské práce. Naše další služby: - zednické a obkladačské práce, pomocné práce - lešení - pronájem, montáž, demontáž - kompletní úklidové práce + mytí oken. Zaměření, poradenství, kalkulace zdarma.


Tapetování, renovace dveří, malby Zlín

Tapetování, renovace dveří, malby Zlín

Dovolte nám nabídnout: - bílé malby - barevné malby - strukturální malby - válečkování - tapetování - malbu na tapety - nátěry oken - nátěry nábytku - nátěry dveří a zárubní - renovace dveří - nátěry podlah - nátěry radiátorů - nátěry kovových konstrukcí - úklidové práce. Nabízíme kvalitu za solidní cenu.


Akce - malířské práce, výmalba, malby interiérů Zlín

Akce - malířské práce, výmalba, malby interiérů Zlín

Malířství a natěračství nabízí se slevou veškeré malířské a natěračské práce: - malířské práce, malby interiérů, exteriérů a výrobních hal, malby, malování, malířství, tapety, tapetování, úklid, mytí oken, výmalby interiérů a exteriérů, šablonování, dekorativní i strukturální malby, válečkování, linkování - malby bílé nebo barevné, strukturální, štuky a stěrky - natěračské práce - natírání konstrukcí, lakování nábytku, protiskluzné nátěry, bezpečnostní značení, nátěry oken a eurooken, nátěry ocelových i dřevěných konstrukcí z lešení, nátěry podlah, střech a fasád a dveří a nábytku - tapetování - úklid po malířích, úklidové práce - zateplení, zateplování s kompletní povrchovou úpravou. Využijte našich služeb se slevou. Nabízíme kvalitu za solidní cenu.


Malířství, natěračství - jarní sleva až 10%

Malířství, natěračství - jarní sleva až 10%

Malířství a natěračství Vám nabízí: - bílé, barevné, strukturální malby - tapetování, tapety - malba na tapety - nátěry oken, eurooken - nátěry nábytku, dveří a zárubní - nátěry podlah, radiátorů, kovových konstrukcí - úklidové práce. Kalkulace, zaměření a poradenstí je zdarma. Nyní jarní sleva až do výše 10%, doprava ve Zlíně je zdarma.Další produkty a služby
  • nátěry a malby, výmalba interiérů, aplikace tapet, nátěry venkovních ploch, malířství a natěračství, škrábání maleb


Související články
Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce
Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Stavební, obchodní a přepravní činnost
Stavební, obchodní a přepravní činnost

Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově.


Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha
Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.


Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Profesionální zednické práce jsou na trhu žádanou službou. Stavba domů a dalších objektů jako i rekonstrukce, zateplování, atd. vyžadují kvalifikované pracovníky a profesionální přístup se vším všudy. Profesionální zednické a další služby vám poskytne firma Pokorný, zednické práce.