DANOX GROUP s.r.o.


Švábová 772/18, Praha 5 - Hlubočepy 152 00

Zprostředkováváme zaměstnání občanům Slovenska, Polska, Bulharska, Mongolska a Vietnamu na území České i Slovenské republiky.

IČ: 28785657
DIČ: CZ28785657
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tibor Daňo

Zaměstnanci pro dělnické pozice

Zaměstnanci pro dělnické pozice

Společnost DANOX GROUP s.r.o. nabízí zaměstnance pro dělnické pozice. Při výběru jednotlivých zaměstnanců se společnost zaměřuje na posouzení osobnostních předpokladů, schopností a dovedností. S každým potenciálním zaměstnancem uskutečňuje vstupní pohovor během něhož posoudí odborné vědomosti a celkovou způsobilost pro výkon obsazované pozice. U nových uchazečů požaduje doklad o kvalifikaci a reference předchozích zaměstnavatelů. Zaměstnanci pro dělnické pozice v oborech: - elektronický a elektrotechnický průmysl - automobilový průmysl a výroba automobilových komponentů - operator výroby - míchači a skladníci - potravinářství - svářeč - obráběč kovů - lakýrník - autoklempíř - stavební práce - další dle dohody... Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.Další produkty a služby
  • vyhledávání zaměstnanců, headhunting, executive search, inzerce pracovních pozic, agenturní zaměstnání, správa personálních databází
  • péče o zaměstnance, hodnocení pracovníků, audity personálních procesů, výběrová řízení pracovních sil


Související články
Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO
Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o personálním managementu se tedy můžete spolehnout.


Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu
Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé informace. Proto Vám může pomoci portál firmy ADECCO spol. s.r.o.


Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu
Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu

Společnost ManpowerGroup, spol. s r.o. představuje nové portfolio hledání zaměstnání a také hledání zaměstnanců. Tato společnost funguje obousměrně, takže je zde možnost z pohledu jedné strany hledat zaměstnání a z pohledu druhé hledat vhodné a přijatelné zaměstnance.


Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní
Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na dělnické pozice Personal fabric – agentura práce, a.s.