Výškové práce Praha Vlastimil Krištůfek


Tyršova 385, Jílové u Prahy 254 01

Naše firma Výškové práce Krištůfek, se specializuje na výškové práce za pomocí horolezecké techniky. Máme již desetileté zkušenosti v této činnosti.

Nabízíme Vám tyto služby:
- rizikové kácení stromů
- shazování sněhu
- výlep billboardů, samolepek
- montáž a demontáž plachet
- výroba reklamních plachet a samolepek
- mytí prosklených budov
- úklidové práce ve výškách
- veškeré montáže ve výškách.

IČ: 71493212
DIČ: CZ8406260566
Okres: Praha-západ
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Výroba reklamních plachet Jílové u Prahy - stálá barevnost a jasnost tisku

Výroba reklamních plachet Jílové u Prahy - stálá barevnost a jasnost tisku

Vyrábíme velké reklamní plachty a provádíme jejich montáž na budovy. Plachty pokrýváme kvalitním tiskem, který vydrží i povětrnostní podmínky a přímé sluneční záření. Zajistíme Vám stálou barevnost a jasnost. Každou reklamu na budovu opatřujeme kovovými oky na uchycení. Naši grafici Vám rádi pomohou s tvorbou reklamní plochy a vyberou pro Vás nejvhodnější materiál. Plachty jsou tvořeny z PVC, reflexního, perforovaného anebo neprůsvitného druhu. Máme letité zkušenosti s výškovými pracemi, a proto pro nás není problém pověsit reklamní plachtu i na vysoké budovy. Operujeme na plošinách a pomocí horolezecké techniky. Díky tomu se dostaneme i do méně přístupných míst. Vlastníme všechno potřebné náčiní pro správné uchycení plachet. Kam nedosáhne žebřík, dostanou se naše plošiny a Vaše reklama bude všem na očích. Objednejte si naše služby na telefonním čísle 722 929 977, nebo na emailové adrese vlastakristufek@seznam.cz.


Výškové práce Praha západ

Výškové práce Praha západ

Výškové práce Vlastimil Krištůfek se specializuje na veškeré práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Specializujeme se na výškové práce: - mytí prosklených částí - výroba reklamních plachet - rizikové kácení stromů - shazování sněhu - výlep billboardů - montování plachet - veškeré montáže ve výškách - úklidové práce ve výškách atd. Více informací na tel. 722929977 email: vlastakristufek@seznam.cz nebo na našich webových stránkách.


Výškové práce Praha

Výškové práce Praha

Naše činnost zahrnuje výškové práce pomocí horolezecké techniky. Specializujeme se na stavební výškové práce: - úklidové práce ve výškách - mytí oken - shazování sněhu ze střech - rizikové kácení stromů - odborné poradenství Pro objednání našich služeb volejte na níže uvedená telef.čísla.Další produkty a služby
  • natěračské práce ve výškách, zabezpečení montážní techniky, nátěry střech a fasád, kácení stromů, mytí oken budov, montáž billboardů


Související články
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty
Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Rizikové kácení stromů – pro likvidaci problematicky rostlých stromů si zavolejte profesionála
Rizikové kácení stromů – pro likvidaci problematicky rostlých stromů si zavolejte profesionála

Pokud je strom ve špatném stavu či na nešťastném místě, může ohrožovat své okolí. V takovém případě není jiná možnost než strom pokácet. Pokud je však strom mohutný a navíc se nachází na těžko dostupných místech či v obydlených zástavbách, je jeho likvidace složitá. Pak je třeba zavolat odborníky, kteří se zabývají rizikovým kácením stromů a zajistí jeho bezpečné pokácení. Jedním z nich je společnost SPANTIK, působící převážně v Libereckém kraji.