LIVELA a.s.


Maltézské náměstí 537/4, Praha 1 118 00

Služby:
-profesionální technické zajištění kulturní, sportovní a společenské akce.

Pronájem, prodej:
-velkoplošné LED obrazovky LEDVIEW, velkopošná obrazovka
-promo akce
-pronájem pódií.

Realizace, provozování, servis:
-fotovoltaické elektrárny na klíč
-solární - fotovoltaické panely
-monitorovací systém ENERGOMONIT pro FVE.

Developerské projekty .

Projekt LIVETA - kulturní, společenské a školící centrum múzických umění v městě Brně.

IČ: 24665975
DIČ: CZ24665975
Okres: Praha-město
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Liškutín

FESTIVAL LÁNY 7.9.2013 - multižánrový festival pro rodiny s dětmi

FESTIVAL LÁNY 7.9.2013 - multižánrový festival pro rodiny s dětmi

FESTIVAL LÁNY 7.9.2013 - multižánrový festival pro rodiny s dětmi. Velký multikulturní a multižánrový festival pro rodiny s dětmi plný muziky, her a zábavy proběhne v sobotu 7.září 2013 v areálu společnosti November Rain s.r.o. (areál zahradnické školy) v lokalitě Brno – Bohunice – Lány. Pro děti jsou připraveny skákací hrady, trampolíny, horolezecké stěny, chůdy, malování na tělo a mnoho dalších atrakcí včetně kapel MAXIM TURBULENC, Kamarádi – pohádkové představení, Nešišlej – divadelní představení a další muzika. Rodiče se mohou těšit kapely Tomáš Kočko & Orchestr,  Jumping Drums, Michal David revival, Šumichrást Malbohár, Divadlo Husa na Provázku a také občerstvení jako prasátko a krůty na ohni, domácí klobásky přímo z udírny, několik druhů piva... Areál bude otevřen 7.9.2013 od 12:00 hodin do 24:00 hodin. Podrobný program na www.Festival-Lany.cz.


LED obrazovky, LED mantinely, LED panely

LED obrazovky, LED mantinely, LED panely

LED obrazovky, LED mantinely, LED panely. LED obrazovky: -kvalitní obraz i za přímého slunce dopadajícího na zobrazovací plochu. LED mantinely: -mají díky svým rozměrům a jednoduché montáži širokou škálu uplatnění jak ve sportu a kultuře, tak i jen jako reklamní banery LED panely: -zobrazovače digitálních informací na BVV - stavební veletrh, strojírenský veletrh atd.


Fotovoltaické elektárny

Fotovoltaické elektárny

LIVELA a.s., Brno, Česká republika. Výroba,instalace, montáž solárních panelů. Výroba elektrické energie ze slunečního záření pomocí fotovoltaické panely, solární panely, sluneční panely.Používáme panely od výrobce SunPower a střídače,měniče, inventory od německého výrobce SMA Solar Technology AG, DELTA ENERGY SYSTEMS nebo Rakouského výrobce Fronius. Poskytneme: -výrazně výšší výkony -použití nejmodernější a nejkvalitněší technologie -životnost minimálně 30 let Instalace a montáž provádíme na: -sedlové střechy -vodorovné střechy -volné plochy -rodinné domy -výrobní haly -skladiště -školy -obchodní centra


Technické zajištění akce

Technické zajištění akce

LIVELA a.s., Brno Technické zajištění akce. Společnost zajišťuje profesionální technické zajištění akcí, stavby mobilních montovaných pódií se zastřešením, instalace velkokapacitních stanů, profesionální ozvučení a osvětlení a projekte pomocí velkoplošných LED obrazovek.Zpracujeme cenovou kalkulaci dle potřeb a požadavků. Zajistíme realizaci kompletního technického zajištění.


Velkoplošné LED obrazovky

Velkoplošné LED obrazovky

LIVELA a.s., Brno Velkoplošné LED obrazovky. Na LED obrazovkách je vidět kvalitní obraz i za přímého slunce dopadajícího na zobrazovací plochu. Provozujeme,instalujeme: -LED panely -LED tabule -LED mantinely Využití: -exteriér a interiér -jakékoliv festivaly i samostatné koncerty -promo akce, prezentace, semináře, školení -přenosy sportovních, kulturních a společenských událostí na náměstích, stadionech -mistrovství světa, Evropy, hokejové,fotbalové zápasy -výstavy a veletrhy, reklama.Další produkty a služby
  • skákací hrady, párty stany, nábytek pro společenské oslavy, dekorace stolů, stoly na rauty, zvukové sestavy, mixážní pulty, nádobí na servírování jídel, zábavné atrakce
  • sluneční elektrárna, solární panely, fotovoltaické zařízení, obnovitelné zdroje energie, FVE hybridní systémy


Související články
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření
Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.


Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus
Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Odborné služby v oblasti energetiky poskytuje už více než 20 let společnost Prometheus, energetické služby, a.s. sídlící v Praze. Jsme členem koncernu Pražská plynárenská, a.s. a naší hlavní činností je prodej tepla. V současné době provozujeme více než 75 plynových kotelen a jsme držitelem všech oprávnění potřebných pro výrobu, distribuci a prodej tepla.