ESO úklid, s.r.o.


A. Cihláře 127, Liberec - Šimonovice 463 12

Úklidová firma Eso úklid Liberec Vám nabízí úklidové služby. Úklidové práce jako je čištění koberců, mytí oken, čištění vozidel. Ostraha majetku a osob. Zaměření nejen na Liberec, působnost po celé České republice.

Zajišťujeme komplexní úklidové služby v komerčním i soukromém sektoru.

Na veškeré úklidové práce používáme výhradně ekologicky nezávadné čistící prostředky tuzemské i zahraniční výroby. Strojové vybavení a úklidovou techniku odebíráme výhradně od renomovaných výrobců.

Spolehlivost, serióznost, operativnost, rychlá reakce na požadavky a připomínky zákazníka, komunikace s klientem – to vše je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je neustálé zvyšování kvality úklidu, nalézání nových technologií způsobů čištění v jednotlivých oblastech úklidu. To vše proto abychom mohli dostát našeho jména a být Vaším esem v úklidu.

IČ: 25049534
DIČ: CZ25049534
Okres: Liberec
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jakub Janoušek

Jarní úklid Liberec Jablonec generální úklid domácností Jablonec Liberec.

Jarní úklid Liberec Jablonec generální úklid domácností Jablonec Liberec.

Úklidová firma ESO úklid, s.r.o. Liberec. Jarní úklid snadno a rychle! Říkáte si, že je nejvyšší čas na jarní úklid? Rádi byste se do něj pustili, ale nestíháte? Objednejte si služby specializované úklidové firmy Eso úklid, která se zaměřuje nejen na úklid domácností, ale také na firemní a průmyslové čištění. Díky profesionálnímu přistupu budou Vaše prostory uklizené rychle a spolehlivě. Co vše zahrnuje jarní úklid: Jarní úklid představuje generální úklid v každé domácnosti. Zjara je dobré zlikvidovat zbytky zimní dekorace, umýt okna, dveře, podlahy, setřít prach, srovnat skříně a připravit vše tak, pro jarní a letní výzdobu. Na jaře můžete do svého příbytku konečně vpustit sluníčko i čerstvý a teplý vzduch. Mnoho z nás však chodí z práce domů až v pozdních večerních hodinách a víkendy má vytížené různými návštěvami nebo společenskými událostmi. Díky firmě Eso úklid můžete mít doma rychle a kvalitně uklizeno a to bez práce a bez starostí. Nabídka úklidových služeb firmy Eso úklid: Úklidová společnost se specializuje na generální úklidy domácností a na okraj nabízí také úklid průmyslových prostor. V rámci první kategorie služeb si u ní můžete zajistit mytí podlahových krytin a nábytku, čištění koberců, mytí oken nebo třeba čištění kůže (zahrnuje barvení, tónování a tmelení). Služby jsou poskytovány ve špičkové kvalitě. Například při údržbě koberců se využívají prvotřídní stroje ROTAVAC, které koberce čistí a zároveň podporují jejich regeneraci. Tento úklid je vhodný nejen pro časově vytížené lidi, ale také pro seniory, kteří už sami na práci nestačí a uvítají tak profesionální pomoc. Objednejte si jarní úklid se slevou! U Eso úklid aktuálně získáte zajímavou slevu na veškeré úklidové služby. Sleva činí 15 % z celkové částky a více informací se o ní dozvíte na webových stránkách společnosti. Do jarního úklidu se tak již nemusíte pouštět na vlastní pěst, můžete ho svěřit profesionálům a volný čas strávit třeba se svou rodinou.


Generální úklidy mytí oken podlah čištění koberců domácnosti firmy Liberec Jablonec.

Generální úklidy mytí oken podlah čištění koberců domácnosti firmy Liberec Jablonec.

Úklidová firma ESO úklid, s.r.o. Liberec. Říkáte si, že je nejvyšší čas na generální úklid? Rádi byste se do něj pustili, ale nestíháte? Objednejte si služby specializované úklidové firmy Eso úklid, která se zaměřuje nejen na úklid domácností, ale také na firemní a průmyslové čištění. Díky profesionálům budou vaše prostory uklizeny rychle a spolehlivě. Co vše zahrnuje generální úklid: Nabídka úklidových služeb firmy Eso úklid: Úklidová společnost se specializuje na generální úklidy domácností a na okraj nabízí také úklid průmyslových prostor. V rámci první kategorie služeb si u ní můžete zajistit mytí podlahových krytin a nábytku, čištění koberců, mytí oken nebo třeba čištění kůže (zahrnuje barvení, tónování a tmelení). Služby jsou poskytovány ve špičkové kvalitě. Například při údržbě koberců se využívají prvotřídní stroje ROTAVAC, které koberce čistí a zároveň podporují jejich regeneraci. Tento úklid je vhodný nejen pro časově vytížené lidi, ale také pro seniory, kteří už sami na práci nestačí a uvítají tak profesionální pomoc. Objednejte si generální úklid se slevou! U Eso úklid aktuálně získáte zajímavou slevu na veškeré úklidové služby. Sleva činí 15 % z celkové částky a více informací se o ní dozvíte na webových stránkách společnosti. Do generálního úklidu se tak již nemusíte pouštět na vlastní pěst, můžete ho svěřit profesionálům a volný čas strávit třeba se svou rodinou.


Bezpečnostní služba Liberec ostraha objektů ochrana osob Liberec.

Bezpečnostní služba Liberec ostraha objektů ochrana osob Liberec.

ESO úklid, s.r.o. - zajišťujeme komplexní bezpečnostní servis týkající se ostrahy Vás a Vašich průmyslových a soukromých objektů včetně parkovacích stání pro vozy. Mezi tyto služby patří například: -ostraha a ochrana osob a majetku -kontrola příchodů a odchodů -kontrola vozidel -výkon strážní služby včetně psovodů -doprovod při přepravě cenin -dálková ostraha objektů -návrhy řešení zabezpečovacích systémů a jejich instalace


Pravidelný úklid Liberec úklidové služby Liberec úklidové práce.

Pravidelný úklid Liberec úklidové služby Liberec úklidové práce.

ESO úklid, s.r.o. - profesionál v úklidových službách. Mezi naše služby patří například: -otírání prachu z dostupných míst -luxování koberců -vytírání podlah, schodišť a zábradlí -vynášení a třídění odpadků -mytí a leštění prosklených ploch a zrcadel -mytí a desinfekce baterií, umyvadel, sprchových koutů a toalet -obsluha myčky nebo ruční mytí nádobí a jeho následné vyrovnání -čištění koberců a sedacích souprav -mytí oken vč. rámů a parapetů -průmyslové čištění podlah + ošetření a leštění -renovace elastických a minerálních podlah -čištění strojů a technologických zařízení -čištění zámkových dlažeb -čištění fasád a odstraňování grafity -péče o vnitřní i venkovní zeleň -údržba venkovních ploch -kolaudační a jiné jednorázové úklidyDalší produkty a služby
  • fyzická ostraha, ochrana osob a majetku, ostraha objektů a majetku, detektivní činnost, přeprava finančních hotovostí
  • kompletní hygienický servis, vysávání koberců, mytí podlah a oken, úklid sociálního zařízení, úklid po malování


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.