Roman Miléř


Prostřední 88, Znojmo - Kuchařovice 669 02

Jsme stěhovací společnost garantující bezproblémové stěhování s minimem starostí a v co nejkratším čase.
Chystáte se stěhovat? Přenechejte své starosti nám!

Služby:
-stěhování byty, domy, kanceláře, sklady, dílny včetně veškerého vybavení, klavíry, trezory, stroje, automaty atp.
-vyklízení půdy, sklepy, obytné i neobytné prostory včetně likvidace odpadu, montáž, demontáž nábytku, balící servis
-odvoz nábytek, zboží, starožitnosti, bílá technika, koberce aj.

Výhody :
-provize 5 - 10 % pro Vás za zprostředkování zakázky
-doprava po Znojmě, Moravských Budějovicích, Moravském Krumlově, Hrušovanech nad Jevišovkou zdarma!
-pojištění nábytku po dobu stěhování samozřejmostí
-smluvní ceny
-prohlídka prostor pro určení ceny zdarma
-žádné příplatky za patra
-služby vždy přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka.

IČ: 87624125
DIČ:
Okres: Znojmo
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Roman Miléř

Stěhovací služby, stěhování na klíč - montáž a demontáž nábytku

Stěhovací služby, stěhování na klíč - montáž a demontáž nábytku

Stěhovací služby, stěhování na klíč - montáž a demontáž nábytku, stěhování dle dohody a přání zákazníka provádí firma Váš stěhovák Roman Miléř ve Znojmě.


Nabídka veškerých stěhovacích služeb, stěhování bytů a kanceláří

Nabídka veškerých stěhovacích služeb, stěhování bytů a kanceláří

Stěhovací služby, stěhování bytů, vyklizení bytových i nebytových prostor, odvoz nábytku, zboží a další zajistí v Moravských Budějovicích firma Váš stěhovák


Zajištění veškerých stěhovacích služeb, vyklízení domů i bytů

Zajištění veškerých stěhovacích služeb, vyklízení domů i bytů

stěhovací služby, vyklízení bytů a domů, montáž a demontáž nábytku, pojištění nábytku po dobu stěhování to vše na Třebíčsku najdete u firmy Váš stěhovák Roman Miléř


Stěhování těžkých břemen - klavír, starožitnosti, stěhovací služba Třebíč

Stěhování těžkých břemen - klavír, starožitnosti, stěhovací služba Třebíč

Stěhování těžkých břemen - klavír, starožitnosti, koberce, trezory, sochy, kotle a další, stěhovací služba Váš stěhovák Roman Miléř v Třebíči.


Vyklízení a uklízení bytových a nebytových prostor, stěhování Znojmo

Vyklízení a uklízení bytových a nebytových prostor, stěhování Znojmo

Vyklízení a uklízení bytových a nebytových prostor, stěhování bytů, domů, kanceláří, stěhovací služby firmy Váš stěhovák ve Znojmě.


Stěhovací služba Znojmo, Moravské Budějovice

Stěhovací služba Znojmo, Moravské Budějovice

Jihomoravská společnost Váš stěhovák Roman Miléř poskytuje komplexní služby v oblasti stěhování. Zajistíme bezproblémový průběh s minimem starostí a v co nejkratším časovém horizontu. Nabízíme: -různá stěhovací vozidla -udržované vybavení -stěhovací i balící materiál aj. Přestěhujeme: -vybavení bytů,domů, kanceláří i dílen -odvozy zboží, nábytek, starožitností, bílá technika, koberce -vyklízení a vyčištění jakýchkoli prostor a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně -naložíme, odvezeme a nastěhuje klavíry, trezory, stroje, automaty, nábytek, spotřebiče, osvětlení, dekorace -odvoz a likvidace odpadu ad.


Stěhování Třebíč, Miroslav

Stěhování Třebíč, Miroslav

Stěhování Třebíč, Miroslav. Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám garantuje bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Nabízíme stěhovací služby: -stěhování bytů, domů, nebytových a firemních prostor, kanceláří, sklady, dílny -stěhujeme, převážíme nábytek, bílou techniku, elektroniku a jiné Vámi vybrané movité věci -převoz těžkých břemen – starožitnosti, sochy, klavíry, automaty, kotle, pece, trezory a jiné -vyklízení a úklid jakýchkoliv prostor -odvoz odpadu na skládku, likvidace -rozvoz, odvoz zboží -montáž a demontáž nábytku v rámci stěhování -stěhovací a balící materiál, balící servis. Disponujeme různými druhy vozidel se spolehlivým personálem. Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice

Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice

Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice. Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám garantuje bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Přestěhujeme: -byty, nebytové prostory -rodinné domy -firemní prostory, kanceláře -sklady, dílny -Vámi vybrané zboží, nábytek, starožitnosti, bílou techniku aj. Provádíme i montáž a demontáž nábytku: -skříň -stůl -police -nábytkové stěny -kuchyňské linky aj. Vyklidíme a vyčistíme jakýchkoli prostory a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně. Zajistíme odvoz a likvidaci odpadu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav. Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám zajistí bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Přestěhujeme, dovezeme Vám: -vybavení bytů,domů, kanceláří i dílen -naložíme, odvezeme a nastěhuje klavíry, trezory, stroje, automaty, nábytek, spotřebiče, osvětlení, dekorace -odvozy zboží, nábytek, starožitností, bílá technika, koberce -vyklízení a vyčištění jakýchkoli prostor a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně -odvoz a likvidace odpadu -smluvní ceny -prohlídka prostor pro určení ceny zdarma.


Stěhovací služba Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav. Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám zajistí bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Přestěhujeme, dovezeme Vám: -vybavení bytů,domů, kanceláří i dílen -naložíme, odvezeme a nastěhuje klavíry, trezory, stroje, automaty, nábytek, spotřebiče, osvětlení, dekorace -odvozy zboží, nábytek, starožitností, bílá technika, koberce -vyklízení a vyčištění jakýchkoli prostor a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně -odvoz a likvidace odpadu -smluvní ceny -prohlídka prostor pro určení ceny zdarma.


Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám garantuje bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Nabízíme stěhovací služby: -stěhování bytů, domů, nebytových a firemních prostor, kanceláří, sklady, dílny -stěhujeme, převážíme nábytek, bílou techniku, elektroniku a jiné Vámi vybrané movité věci -převoz těžkých břemen – starožitnosti, sochy, klavíry, automaty, kotle, pece, trezory a jiné -vyklízení a úklid jakýchkoliv prostor -odvoz odpadu na skládku, likvidace -rozvoz, odvoz zboží -montáž a demontáž nábytku v rámci stěhování -stěhovací a balící materiál, balící servis. Disponujeme různými druhy vozidel se spolehlivým personálem. Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav

Stěhovací služba, stěhování Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč, Miroslav Jsme společnost zabývající se stěhováním, která Vám garantuje bezproblémové stěhování s minimálními starostmi a v co nejkratším čase. Přestěhujeme: -byty, nebytové prostory -rodinné domy -firemní prostory, kanceláře -sklady, dílny -Vámi vybrané zboží, nábytek, starožitnosti, bílou techniku aj. Provádíme i montáž a demontáž nábytku: -skříň -stůl -police -nábytkové stěny -kuchyňské linky aj. Vyklidíme a vyčistíme jakýchkoli prostory a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně. Zajistíme odvoz a likvidaci odpadu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Stěhování byty, domy, Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč

Stěhování byty, domy, Znojmo, Moravské Budějovice, Třebíč

Váš stěhovák Roman Miléř, Znojmo. Stěhování byty, domy. Stěhujeme nábytek, starožitnosti, bílou techniku, koberce -těžké břemena, klavíry, trezory, stroje, automaty. Pro oblast Znojemsko, Znojmo, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou. Smluvní ceny, prohlídka prostor pro určení ceny zdarma. více na webových stránkách


Stěhovací služby, stěhování Znojmo

Stěhovací služby, stěhování Znojmo

Nabízíme stěhovací služby: Stěhovací služby, stěhování Znojmo. -stěhování bytů, domů, nebytových a firemních prostor, kanceláří, sklady, dílny -stěhujeme, převážíme nábytek, bílou techniku, elektroniku a jiné Vámi vybrané movité věci -převoz těžkých břemen – starožitnosti, sochy, klavíry, automaty, kotle, pece, trezory a jiné -vyklízení a úklid jakýchkoliv prostor -odvoz odpadu na skládku, likvidace -rozvoz, odvoz zboží -montáž a demontáž nábytku v rámci stěhování -stěhovací a balící materiál, balící servis. Disponujeme různými druhy vozidel se spolehlivým personálem. Pracujeme v oblasti Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Moravské Budějovice, Hrušovany nad Jevišovkou a okolí.


Stěhování Znojmo,Moravský Krumlov,Miroslav

Stěhování Znojmo,Moravský Krumlov,Miroslav

Firma Váš stěhovák Vás přestěhuje, doveze Vám: Stěhování Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav. -vybavení do bytů,domů, kanceláří i dílen -naložíme, odvezeme a nastěhuje klavíry, trezory, stroje, automaty, nábytek, spotřebiče, osvětlení, dekorace -odvozy zboží, nábytek, starožitností, bílá technika, koberce -vyklízení a vyčištění jakýchkoli prostor a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo samostatně -odvoz a likvidace odpadu -smluvní ceny -prohlídka prostor pro určení ceny zdarma. A to vše pro stěhování Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou, Znojemsko.Další produkty a služby
  • stěhovací služby, balení nábytku, stěhování nábytku, přeprava nábytku, pronájem dodávky na stěhování


Související články
Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu
Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu

Ne nadarmo se říká, že raději vyhořet, než se stěhovat. Není divu, když se za ta léta toho nastřádá tolik, že nevíte co dřív stěhovat. A co potom v případě výrobních hal, kanceláří a dalších firemních prostorů, kde se kromě jiného nacházejí stroje nebo výrobní linky? Nenastane žádný problém, protože na speciální stěhování je odborníkem firma Stěhování BRZEK se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.


Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center
Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center

Hledáte spolehlivou, přesnou a kvalitní firmu, která vám převeze a přestěhuje různé stroje z místa na místo? Ať se jedná o jeden stroj nebo jeden druh zařízení či jich bude více, můžete se v každém ohledu stěhování a také následné montáže spolehnout na firmu Radka Kociána – MODEKO.


Stěhování strojů je naší doménou
Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.