David Šmatera DS-folie Hydroizolace


Brnířov 90, Kdyně 345 06

Specializujeme se na hydroizolace spodních staveb, plochých a zelených střech, bazénů, jezírek, jímek, nádrží. Zhotovíme autoplachy, párty stany, folie pro reklamní učely atd.
-stavby
-střechy
-bazény
-bazénové fólie
-jezírka

IČ: 69433593
DIČ: CZ7711121770
Okres: Domažlice
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: David Šmatera

Hydroizolace balkonů, průmyslových hal, plochých střech, autoplachty, okr. Domažlice.

Hydroizolace balkonů, průmyslových hal, plochých střech, autoplachty, okr. Domažlice.

Hydroizolace základových desek proti spodní vodě, vlhkosti a radonu u novostaveb domů, garáží a dalších objektů. -hydroizolace plochých střech s max. spádem 10% s možností zateplení i rekonstrukce již stávajících střech, kde již dosloužila tkzv. lepenka (ipa) -hydroizolace průmyslových hal -izolace balkonů a teras konečnými a pochůzními foliemi, popř. foliemi s následnou aplikací dlažby na terčíky -vyvložkování bazénů, zahradních jezírek, nádrží,biotopů, jímek a skládek -zhotovení různých autoplachet, reklamních folií včetně kování. Více informací naleznete na našich www stránkách.


Hydroizolace spodních staveb, zhotovíme autoplachty okr. Domažlice.

Hydroizolace spodních staveb, zhotovíme autoplachty okr. Domažlice.

Naše firma se specializuje na hydroizolace spodních staveb, plochých a zelených střech, bazénů, jezírek, jímek, nádrží. Zhotovíme autoplachy, párty stany, folie pro reklamní učely atd. na: -stavby, střechy, bazény, bazénové fólie, jezírka.Další produkty a služby
  • sanační práce, vysoušení vlhkých zdí, elektroosmotické sušení, vysoušení vzlínavé vlhkosti, sanace vlhkého zdiva
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • výroba obalové techniky, pytle na odpadky, plastové sáčky a folie, průmyslové balicí folie, bublinkové folie


Související články
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.


Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm
Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.


Výrobky proti proleženinám
Výrobky proti proleženinám

Jakmile člověk zestárne, uvědomí si mnoho věcí. Třeba i to, že už zdraví nebude takové, jaké bylo ve dvaceti nebo třiceti. Jakmile se k tomu nabalí nějaké ty nemoci, pak je těžké žít, ale vždy kolem sebe máme rodinu a přátele, kteří nás mají rádi a kteří se o nás postarají.


Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.