Ing.arch. Olga Kolaříková


Za Vokovickou vozovnou 369/5, Praha 6 161 00

Stavba – novostavba – přístavba – přestavba nástavba – vestavba - rekonstrukce - návrh stavby – vypracování studie - stavební projekt pro stavební povolení - zhotovení rekonstrukce - výkres rychle, levně a spolehlivě.

Postup práce
1) NÁPAD
Nápad, stavební záměr, představa …nemusí být vždy hotová, dá se formovat, upravovat dle přání, potřeb či prostředků za pomoci služby architekta. Součástí první fáze naší komunikace je buď obhlídka na místě případně konzultace v kanceláři nad stavebním záměrem.

2) SMLOUVA
Představy a požadavky obou stran je důležité zaznamenat písemnou formou, jednoduše potom zjistíme, zda byly naplněny.

3) PRACOVNÍ NASAZENÍ
Práce na projektu zabere čas, zvláště pokud je nutné koordinovat několik profesí, které se vzájemně ovlivňují a doplňují. Splnění dohodnutého termínu je nezbytným předpokladem zdárného výsledku.

4) PROJEKT V DESKÁCH
Se zkompletovaným projektem v deskách (stavební část, statika, zdravatechnika, elektroinstalace, vytápění, požární zpráva, vzduchotechnika, atd…podle rozsahu akce) se připravujeme se na jednu z nejtežších částí – komunikaci s úřady. „Dotčené orgány státní správy“ musíme požádat písemnou formou o stanovisko či schválení projektu. Je nutné připravit se na běh na dlouhou trať.

5) SCHVALOVACÍ PROCES
Nastává čas pohádky o kohoutkovi a slepičce. V této fázi je nutné šikovně zkoordinovat momentálně platnou legislativu s interpretacemi příslušného úředníka.

6) VÍTĚZSTVÍ NAD ÚŘADY
Podařilo se, záleželo na všech zúčastněných, na jejich zkušenostech, kompetentnosti, ochotě pomoci, atd. …obdrželi jsme příslušné rozhodnutí, s jehož požehnáním můžete konečně svůj záměr začít uskutečňovat.

7) REALIZACE
Důležitým předpokladem je samozřejmě volba kvalitní stavební firmy. Hotový projekt slouží jako podklad pro výběrové řízení, čímž lze získat optimálního dodavatele. Nemusíte zadávat všechno najednou, postupně si ověříte, jak jsou prováděny sjednané práce a služby. Pokud budete i nádále potřebovat mé služby, jsem Vám k dispozici ! V této fázi Vám přeji šťastnou ruku !

IČ: 13817833
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: ing. Arch. Olga Kolaříková

Zpracování projektové dokumentace Praha

Zpracování projektové dokumentace Praha

Ing.arch. Olga Kolaříková nabízí zpracování projektové dokumentace. Vypracování: - studií - projektů k územnímu řízení, stavebnímu povolení. Provádím také konzultace k jakémukoli stavebnímu záměru. Ušetřím Vám čas i prostředky kvalitním zpracováním. Více info naleznete zde:http://www.architekt-kolarikova.cz/index.phpDalší produkty a služby
  • architektonické služby, služby designéra, design interiérů, design nábytku, průmyslový design, architektonické návrhy
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů


Související články
Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní
Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní

Kuchyně a kuchyňské linky jsou součástí každého interiéru v domácnosti a jsou jedním z hlavních bodů prostředí. Proto i pozornost na ně je vysoce důležitá a jde i o ten nejmenší detail jako jsou třeba úchytky na dvířka. O dokonalost kuchyní se ve všech směrech postará firma Draft Inc., s.r.o., Židlochovice.


Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Projektování a inženýring
Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.