Waterfilter s.r.o.
Technologie pro úpravu vody


Ke Klíčovu 1, Praha 9 190 00

Společnost HARSOFT se zabývá technologiemi pro úpravu vod.

Úprava vody pro bytové jednotky, kotelny, malé technologie.
- zajistíme rozbor vody
- analýza výsledků rozboru vody
- návrh řešení úpravy vody
- dodávka zařízení na úpravu vody
- dodávka ekologické čistící prostředky
- prodej ekologické čistící prostředky
- instalace zařízení na úpravu vody
- rozbor vzorků upravené vody
- záruční servis zařízení úpravy vody
- pozáruční servis zařízení úpravy vody
- ošetření rozvodů TV, kotelní vody, chladících okruhů
- řízení technologických procesů, vizualizace, programování PLC automatů.

Servis zařízení úpravy vody
- jednorázový servis
- pravidelný servis
- oprava nefunkčního zařízení
- nastavení optimálních provozních parametrů.

Máme zkušenosti se servisem, opravami úpraven různých konfigurací a výkonů.

Provádíme i rekonstrukce a modernizace provozů úpraven vody.
- převedení úpravny vody z ručního na automatizovaný provoz
- automatizaci provozu filtrů velkých výkonů (písková filtrace, změkčování), chemického hospodářství, proporcionálního dávkování chemikálií, doplňování zásobníků vody

Máme i vlastní e-shop, kde naleznete zboží:

pro změkčení vody
změkčovací filtry
dezinfekce vody
potrubní filtry
příslušenství k filtrům
multifiltry
čerpadla pro chemikálie
chemikálie
náplně
UV lampy
náhradní díly pro lampy.

IČ: 16995619
DIČ: CZ520512108
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: ing. Stanislav Vacík

Úprava vody snadno a rychle s produkty od firmy HARSOFT

Úprava vody snadno a rychle s produkty od firmy HARSOFT

Máte ve vašem bytě problémy s tvrdou vodou? Nebo chcete modernizovat váš provoz na úpravu pitné vody? V těchto a dalších případech je tu pro vás pražská firma HARSOFT, která má v oboru úpravy vody dlouholeté zkušenosti. Na jejím eshopu najdete zařízení na změkčení vody, odstranění železa, potrubní filtry či dávkovací čerpadla. Úprava vody je důležitá pro vaše zdraví a rozhodně se nevyplatí ji podceňovat.


Úprava vody pro zdraví a komfortní život

Úprava vody pro zdraví a komfortní život

Voda je jednou ze základních podmínek pro život. Tvoří asi 70% lidského těla a podstatnou část celé planety Země. Jsou na ní závislé všechny známé formy života a pro zdraví člověka i přírody je podstatné přijímat vodu kvalitní. Ta se ale musí většinou nejprve nějak získat. Úprava vody a úprava pitné vody je tedy velmi užitečnou, a v dnešní době by se dalo říct snad až nepostradatelnou, službou.


Prodej a servis potrubních filtrů Praha - potrubní filtry AQUA

Prodej a servis potrubních filtrů Praha - potrubní filtry AQUA

Společnost nabízí prodej a servis potrubních filtrů. Máme dlouholeté zkušennosti v technologii úpravy vody.


Změkčovací filtry prodej Praha - zařízení určené pro úpravu pitné vody změkčováním

Změkčovací filtry prodej Praha - zařízení určené pro úpravu pitné vody změkčováním

Změkčovací filtry řady Compact, Optim, Fleck, které jsou určené pro úpravu pitné vody změkčováním najdete v našem eshopu.


Desinfekce vody pomocí UV záření Praha – čistá voda bez chemické úpravy

Desinfekce vody pomocí UV záření Praha – čistá voda bez chemické úpravy

Čistou vodu bez choroboplodných zárodků a negativních vlivů chemikálií garantuje systém desinfekce vody pomocí UV záření od společnosti Ing. Stanislav Vacík – HARSOFT z Prahy.


Filtry na odstranění železa a manganu z vody prodej Praha – filtry řady OPTIMO

Filtry na odstranění železa a manganu z vody prodej Praha – filtry řady OPTIMO

Máte problémy se zvýšeným obsahem železa a manganu ve vodě? Filtry Optimo pro jejich odstranění nabízí firma HARSOFT v Praze 9.


Rekonstrukce a modernizace provozů úpraven vody Praha

Rekonstrukce a modernizace provozů úpraven vody Praha

Specializované úpravny vody se starají o úpravy nejrůznějších typů vod. Je důležité je udržovat moderní a v dobrém stavu. O modernizaci a rekonstrukce provozů úpraven vody se stará firma Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT. V případě potřeby můžete využít buď rekonstrukci úpravny, anebo její modernizaci, která bude spočívat v úpravě provozu z ručního na automatický. Zlepší se výkon samotné úpravny. Možnost vylepšit a modernizovat chemické hospodářství, proporcionální dávkování chemikálií či doplňování zásobníků vody. S veškerými činnostmi tohoto typu má Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT bohaté několika leté zkušenosti. Služby této společnosti jsou vhodné pro jakýkoliv typ úpraven vody.


Filtrační zařízení, příslušenství pro úpravu vody e-shop

Filtrační zařízení, příslušenství pro úpravu vody e-shop

Filtrační zařízení včetně příslušenství pro úpravu vody najdete v našem eshopu. K čemu je vlastně potřeba filtr na vodu? Víme to všichni? Filtry potřebujeme k tomu, aby nám chutnala pitná voda, dobře se nám vařilo. Samozřejmě, že voda z kohoutku prochází důkladnou kontrolou a čištěním, tudíž je zdravotně nezávadná, ale mnohdy nechutná příliš dobře. Dodatečné filtrování nám vodu změkčí a odstraní pachuť i sediment. Čistá a filtrovaná voda prospívá naší pleti. Kvalitní filtry na vodu vám pomůžou zbavit se chlóru a dalších nepříznivých látek. Díky filtračním zařízením budeme mít výbornou a nezávadnou vodu doma i na chatě – protože tam, kde chybí vodovodní potrubí, jako zdroj pitné vody velmi často slouží studna a u té nikdy nevíme, zda je naprosto nezávadná. V práci i ve škole trávíme spoustu času, takže je v tuto dobu pitná voda pro nás nezbytností, ale nejen to. Je to také vítaná pozornost pro zákazníky, protože provoz automatu na vodu je mnohem levnější než balená voda. Filtrovaná voda je dokonce potřeba i pro domácí spotřebiče, které vyžadují mnohem menší péči a slouží déle, pokud z nich odstraníte vodní kámen a toho se spolehlivě zbavíte vodním filtrem pro domácí spotřebiče. Čistá, filtrovaná voda je důležitá pro ty nejmenší. Dětský organismus totiž neumí zacházet se znečištěnou vodou tak jako organismus dospělého člověka, proto je zapotřebí používat filtry na vodu. Všechny rady a informace, která Vám předáme jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech v oboru technologií úpravy vody. Pro všechny naše zákazníky hledáme vždy to nejoptimálnější řešení jejich požadavku, protože naším cílem je funkční řešení a spokojenost všech, kteří se na nás obrátí.


Úprava vody pro domácnosti i průmysl Praha

Úprava vody pro domácnosti i průmysl Praha

Abychom mohli využívat vodu pro veškeré účely, jako jsme zvyklí, je nutné ji speciálně upravovat. Pokud hledáte správnou úpravu vody pro domácnosti, pak se obraťte na firmu Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT. Tito specialisté se postarají o mnoho úkonů: - Rozbor a analýza vody - Návrh řešení úpravy - Dodávka techniky a čisticích prostředků pro samotnou úpravu - Instalace techniky - Rozbor upravené vody - Záruční a pozáruční servis zařízení pro úpravu vody. Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT nabízí kompletní servis pro domácnosti, kde je potřeba upravit speciálním postupem vodu tak, aby ji mohli lidé bezpečně využívat. Předpokladem jsou moderní technologie, které jsou spolehlivé a účinné. Obraťte se tedy i vy na tyto specialisty a budete nadmíru spokojeni.


Dávkovací čerpadla na úpravu vody Praha

Dávkovací čerpadla na úpravu vody Praha

Úprava vody je v současné době nevyhnutelná. Provádí se pomocí mnoha prostředků, významným faktorem jsou ale právě chemikálie, které se do vody přidávají. Naše společnost HARSOFT nabízí speciální dávkovací čerpadla a příslušenství: - Dávkovací čerpadla AQUA – vhodná do úpraven vody v průmyslu a bazénové technice - ETATRON – podobné využití jako varianta AQUA - IWAKI – výrobní sféry, všechna průmyslová odvětví - Příslušenství – injekční ventily, dávkovací nádoby, sací jednotky, míchadla, konektory, sací koš Na všechna dávkovací čerpadla z naší nabídky poskytuje plný servis, včetně dodávky všech potřebných náhradních dílů a odborné pomoci. Nenašli jste v naší nabídce, co jste potřebovali anebo si nevíte rady s výběrem dávkovacích čerpadel? Neváhejte nám zavolat na číslo 725 527 439.


Úprava vody - měření a regulace technologií – Praha

Úprava vody - měření a regulace technologií – Praha

Máte doma studnu a chtěli byste vodu z ní plně využívat pro vlastní potřeby? Úprava vody nemusí být už jen vaším snem, ale stát se skutečností. Společnost Harsoft nabízí techniku, díky které získáte kvalitní pitnou vodu. Tyto přístroje pro úpravu vody pomohou očistit mechanické nečistoty, odstranit železo, mangan či vodu změkčit. Tato technologie úpravy vody je v současnosti dobře využitelná pro bytové jednotky nebo majitele rodinných domů a rekreačních zřízení. Často je to jediné a efektivní řešení, jak můžete vodu z vaší studny začít skutečně konzumovat. Měření a regulace úpravy vody není pro tyto technologie žádným problémem. Firma Harsoft vám v rámci těchto přístrojů nabízí několik služeb: - zajištění rozboru vody - analýza výsledků rozboru vody - návrh řešení úpravy vody s ohledem na cílovou kvalitu vody - dodávka, instalace zařízení na úpravu vody - rozbor vzorků upravené vody na korigované parametry pro ověření účinnosti navržené technologie - zaškolení uživatele úpravny vody - záruční, pozáruční servis zařízení úpravy vody - dodávka provozních hmot, spotřebního materiálu po celou dobu životnosti zařízení Tato technologie úpravy vody je vždy realizována tak, aby byl optimálně vyžit daný prostor, dbá se na preciznost montáže zařízení a následně snadnou manipulaci s ním.


Výroba a instalace dávkovacích souborů Praha

Výroba a instalace dávkovacích souborů Praha

V průmyslových oblastech je přesné dávkování chemikálií základem úspěchu. Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT zajišťuje výrobu a instalaci dávkovacích souborů do průmyslových provozů. Dávkovací soubory dodáváme s těmito komponenty: - Nádoba na chemikálie - Dávkovací čerpadlo - Příslušenství Možnost doplnění řídící elektroniky, zajišťující místní anebo dálkové ovládání. Veškeré funkce tím budou zajištěny. Dávkovací soubor bude navržen přesně podle požadavků klienta. Spousta možných provedení dávkovacích pracovišť. Díky mnoholeté působnosti máme bohaté zkušenosti s instalací ve všech typech průmyslových provozů.


Rozbor vody a úprava vody pro vaše zdraví

Rozbor vody a úprava vody pro vaše zdraví

Nabízíme: - rozbor vody - analýza výsledků rozboru vody - návrh řešení úpravy vody - prodej zařízení na úpravu vody - instalace zařízení na úpravu vody - servis zařízení na úpravu vody Na naše zařízení pro úpravu vody poskytujeme také záruční i pozáruční servis.


Prodej potrubní filtry Praha

Prodej potrubní filtry Praha

Společnost HARSOFT nabízí potrubní filtry. - Potrubní filtr AQUA Slimline 11SL 1/2" - Potrubní filtr AQUA Slimline 11SL 3/4" - Potrubní filtr AQUA Slimline 11SL 1" - Potrubní filtr AQUA Slimline 12SL 1/2" - Potrubní filtr AQUA Slimline 12SL 3/4" - Potrubní filtr AQUA Slimline 12SL 1" - Potrubní filtr AQUA BIG 11AB 1" Více info naleznte viz odkaz níže:


Praha prodej dávkovací čerpadla AQUA

Praha prodej dávkovací čerpadla AQUA

Společnost HARSOFT nabízí dávkovací čerpadla AQUA. - Dávkovací čerpadlo AQUA HC100 model 01-08 - Dávkovací čerpadlo AQUA HC100 model 02-07 - Dávkovací čerpadlo AQUA HC797 P-I - 1 - Dávkovací čerpadlo AQUA HC797 P-I - 2 - Dávkovací čerpadlo AQUA HC797 P-I - 3 Dávkovací čerpadla AQUA jsou navržena pro všestranné použití: - bazénová technika - úprava - průmysl. Čerpadla jsou standardně osazena ventily se skleněnými kuličkami, materiál těsnění je Viton. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha úprava vody pro bytové jednotky

Praha úprava vody pro bytové jednotky

Společnost Harsoft pod vedením Ing. Stanislava Vacíka nabízí úpravu vody pro bytové jednotky. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • projektová dokumentace, čistírny odpadních vod, ekologické studie, ochrana životního prostředí
  • dezinfekční prostředky, fungicidní a insekticidní přípravky, dusitan sodný, oxid chromový, chlornan a močovina
  • vodárenská zařízení, vodovody a kanalizace, úprava a čištění vody, distribuce pitné vody, vodovodní přivaděče


Související články
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí

Bioplynové stanice se těší řadě výhod. Vyrábí bioplyn z dostupného biologického odpadu, a ten poté využívají na výrobu elektřiny, tepla i k pohonu dopravních prostředků. Bioplynové stanice se však musí potýkat i s nepříjemnostmi v podobě sulfanu obsaženého v bioplynu. Ten totiž vede ke korozi plynových motorů, které jsou součástí kogeneračních jednotek. A jak se dá proti tomu bojovat? Účinným řešením je impregnované aktivní uhlí, jež téměř dokonale odsíří bioplyn.


Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu
Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu

Firma Centrotrade s celosvětovým působením patří mezi významné dodavatele přírodního i syntetického kaučuku a latexu. Díky svému zastoupení v České republice je schopna dodávat kvalitní materiál pro potřeby gumárenských a dalších firem. Je dodavatelem všech typů přírodního kaučuku a latexu pocházejících z různých koutů světa.


RESORBENT- DODAVATEL  NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY
RESORBENT- DODAVATEL NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Slévárenské slitiny prošly velmi dlouhým vývojem v řádu tisíců let, během kterého prodělaly významné kvalitativní změny. V současnosti představují rozsáhlou oblast materiálů, které mají širokou škálu mechanických, technologických a užitných vlastností. Největšími spotřebiteli slévárenských slitin a odlitků z nich vyrobených, jsou zejména strojírenství, automobilový a letecký průmysl, ale i lékařství, které používá některé speciální slitiny pro výrobu odlitků technologií přesného lití (kloubní a zubní protetika). Pro výrobu odlitků se používá celá škála slitin, od slitin železa, zastoupené litinami a ocelemi na odlitky, až po slitiny neželezných kovů.


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.