VERTICAL TRADE S.R.O.


V Aleji 2063/42, Jablonec nad Nisou 466 01

prodej:
-Vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit, canyoning, speleologii, outdoor, letní i zimní turistiku a kemping.
-Certifikované vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, záchranné složky, zásahové jednotky a armádu.
-Školení BOZP, školení prací ve výškách
-Revize OOPP pro práce ve výškách

Jsme jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko.

IČ: 25004743
DIČ: CZ25004743
Okres: Jablonec nad Nisou
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč

Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

VERTICAL TRADE S.R.O. - Velkoobchodní prodej a servis vybavení pro horolezectví a kempingového sportovního vybavení. Mezi náš sortiment patří například: -vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit -vybavení pro canyoning -vybavení pro speleologii -outdoorové vybavení -vybavení pro letní i zimní turistiku -výbava pro kemping Prodáváme a dodáváme také certifikované pracovní vybavení, například: -vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou -vybavení pro záchranné složky -vybavení pro zásahové jednotky a armádu Provádíme poradenství a školení pro práce ve výškách, například: -školení BOZP ve výškách a nad volnou hloubkou -školení technik práce ve výškách -školení revizí OOPP pro práce ve výškách Prodej a servis čelových svítilen značky PETZL.


Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Nabídka osobních ochranných pracovních prostředků pro ochranu pracovníků skladů a firemních hal při odklízení sněhu z rovných a mírně nakloněných střech. Vhodné pro soukromé firmy, sklady, výrobní podniky, obchodní centra, atd. Tyto doporučované prostředky nijak neomezí práci a bezpečně ochrání pracovníka v případě pádu přes hranu, nebo propadu střešní krytinou (zachytí pád). Veškeré vybavení je certifikováno dle předepsaných norem a odpovídá směrnici 362/2005 o ochraně proti pádu z výšky a do volné hloubky.


Čelovka Petzl PIXA

Čelovka Petzl PIXA

Vysoce odolná čelová svítilna Petzl pro práci a průmysl, do extrémních pracovních podmínek. Svítilna uvolňuje ruce pro práci: - lze ji nosit na hlavě s elastickým páskem, - připojenou do slotu na přilbě, nebo položenou na zemi. Adaptér pro připojení na přilbu je součástí balení. - dle typů 1, 2, a 3 několik režimů intenzity svícení. - nejvyšší model: nejnižší intenzita dosvit 15 m po dobu 12 hodin nejvyšší intenzita dosvit 55 m po dobu 3 hodin. - konstantní světlo, zaručený světelný výkon, který nepoklesne po celou dobu svícení díky systému regulace. - rezervní režim při téměř úplném vybití baterií: svítí do vzdálenosti 15 m po dobu minimálně 10 hodin. - indikátor stavu baterií: opakované blikání a červené světlo. - vodotěsná do 1 m po dobu 30 min (IP 67), po namočení není nutná žádná speciální údržba. - certifikace do výbušného prostředí ATEX: CE 0080, Ex II 3GD, Ex nAnL IIB T4 - zdroj dvě baterie AA/LR6, kompatibilní s dobíjecími akumulátory Ni-MH, Ni-Cd, použití akumulátorů zdvojnásobí dobu svícení - Hmotnost: 160 gDalší produkty a služby
  • rekreační batohy, campingový nábytek, chladicí boxy, venkovní grily, karimatky, spací pytle, outdoor stany
  • outdoorové oděvy, termo prádlo, lyžařské vybavení, cyklistická trička a kalhoty, čepice a rukavice, sportovní obuv
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby


Související články
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha
Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.