TIP PAPER spol. s r.o.


U Smaltovny 2 (areál SFINXu), České Budějovice 370 01

Hlavní aktivitou společnosti Tip Paper spol. s r.o. je výroba papírových pytlů v různých modifikacích a úpravách. Papírové pytle vyrábíme z kvalitních pytlových papírů od předních evropských výrobců.
Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník, proto, jako přímý výrobce, poskytujeme 100% servis. Vstřícné jednání, promptní dodávky, perfektní kvalita jsou pro nás samozřejmostí. To vše za velmi příznivé ceny. Kromě pytlů vyrábíme papírové sáčky s křížovým dnem a tašky s uchy. Také je možný pořez papíru na archy, převin papírových rolí či rysování. V dodávkách papírových pytlů vycházíme vstříc i menším odběratelům, neboť pro zájemce o kusový odběr je k dispozici náš e-shop. Nabízíme kvalitní ekologické obaly s přitažlivým potiskem za velmi příznivé ceny. TIP PAPER spol. s r.o. je moderní dynamická společnost, jež Vám nabízí kompletní servis v oblasti dodávek papírových pytlů.

IČ: 26086123
DIČ: CZ26086123
Okres: České Budějovice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Špinka

Výprodej papírových pytlů - cena 1,80 Kč/ks

Výprodej papírových pytlů - cena 1,80 Kč/ks

Ve výprodeji skladových zásob nabízíme papírové pytle za cenu již od 1,80 Kč/ks. Jedná se o pytle 40x60x13 2N. Vzhledem k potisku (viz foto) se hodí použít na různý odpad apod. Ceny EXW České Budějovice 1,80 Kč/ks při odběru 2 palet (10.000 ks) 2,50 Kč/ks při odběru 1 palety (5.000 ks) Po dohodě lze pytle dopravit na místo, případně zaslat vzorek. Kontakt v případě zájmu: Jan Špinka tel.: 777 001 750 e-mail: jan.spinka@tippaper.cz ing Viktor Zanker tel.: 602 743 726 e-mail: viktor.zanker@tippaper.czDalší produkty a služby
  • výroba papírenského zboží, vlnitá lepenka, balicí papír, kartonové krabice, dárkové krabičky, kašírované lepenky


Související články
Náhradní plnění
Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade
Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.


TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého
TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého

Knihařství, tisk, kartonáž i další služby vám již od roku 1949 nabízí společnost TOMOS Praha. Díky moderním přístrojům a kvalitnímu vybavení jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům z oblasti tisku a knihařství. Chcete svázat diplomovou práci, vytisknout letáky a vizitky nebo vyrobit dárkové krabice? My vám vždy rádi vyhovíme a vytvoříme zboží na míru.