Střecha Ševčík
Petr Ševčík


Lesní 3484/10, Hodonín 695 03

V oboru pokrývačství působí naše firma již od roku 1995.
Stěžejní činnosti jsou pokrývačské, tesařské, klempířské a izolatérské práce.
Střechy realizujeme komplexně od poradenství a rozpočtové činnosti zdarma přes dodávky materiálu až po realizaci zakázek.

Pokrývačské, klempířské a izolatérské práce:
-montáž střešní okna (střešní okno)
-výroba a montáž příhradové vazníky (příhradový vazník)
-zaměření a rozpočet zdarma
-střecha na klíč.

Zhotovujeme všechny tesařské práce, zejména montáže krovů a montáže střešních latí.

Realizace:
-montáž krovů
-oprava, výměna a doplnění poškozených konstrukčních prvků
-montáž pergol a zahradních altánů
-montáž střešních latí včetně podstřešních fólií
-montáž bednění – prkna, OSB desky
-montáž podhledů z palubek
-impregnace a opracování dřeva

Provozovna:
-Brněnská 1 B.

IČ: 68026463
DIČ: CZ7703284589
Okres: Hodonín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Ševčík

Tesařské práce Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Tesařské práce Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Potřebujete tesaře? Pak neváhejte a obraťte se na firmu s 20ti letou zkušeností, firmu Střecha Ševčík z Hodonína. Provádíme veškeré tesařské práce, hlavně výrobu a montáž krovů, včetně vazníků a montáže střešních latí. Naši zkušení a odborně proškolení zaměstnanci si hravě poradí s: - montáž krovů - oprava a doplnění poškozených konstrukčních prvků střechy - montáž střešní latě včetně podstřešní fólie - impregnace a opracování dřeva - montáž bednění - prkna, OSB desky - montáž podhledy z palubek - montáže pergol a zahradních altánů. Firma Střecha Ševčík má dlouholeté zkušenosti nejen s tesařskými pracemi, ale řeší komplexně střechy (rekonstrukce i stavby nových střech). Proto Vám můžeme poskytnout nejen kvalitní tesaře, ale i zkušené pokrývače a klempíře. Na naši skvěle odvedenou práci se můžete podívat na nespočtu staveb Jihomoravském kraji, hlavně pak na okresech Hodonín, Břeclav a Uherské Hradiště – reference Vám na vyžádání mile rádi poskytneme. Cílem naší firmy je spokojený zákazník, proto klademe především důraz na přání a požadavky zákazníka. Naší snahou je vždy nalézt vhodné řešení i ve vztahu k situaci a obrazu celého vašeho domu, zahrady a okolí. Neváhejte proto a svěřte svou zakázku do našich rukou a uvidíte, že nebudete litovat!


Střechy Hodonín, Jihomoravský kraj

Střechy Hodonín, Jihomoravský kraj

Firma Střecha Ševčík Petr Ševčík nabízí veškeré práce spojené s novou ale i starou střechou. Nabízíme: -pokrývačské práce -klempířské práce -izolatérské práce. Nabízíme střechy kompletně celé:- -poradenství -rozpočet -dodávka materiálu -kompetní realizace zakázek. K dispozici máme spolehlivou tesařskou firmu se kterou spolupracujeme a zajistíme pro vás kompletní střechu na klíč. Více informací na webových stránkách.


Klempířské práce Hodonín, Kyjov, Jihomoravský kraj

Klempířské práce Hodonín, Kyjov, Jihomoravský kraj

Firma Střecha Ševčík nabízí klempířské práce: -veškeré klempířské práce -montáže žlabů -montáže okapů -montáž svodů -oplechování střech -oplechování komínů -lemování -klempířské práce ve výškách. Používáme materiály: -měď -hliník -titan -zinek -pozink -lindab a jiné. Plechové střešní krytiny: -ROVA -RANNILA -LINDAB a jiné. Naše firma během 20ti leté historie provedla nespočet zakázek v oblasti klempířských prací a celkově v oblasti střech (výstavby nových i rekonstrukce stávajících). Naše referenční střechy najdete hlavně na okresech Hodonín, Břeclav a Uherské Hradiště, ale i na celém Brněnském kraji - rádi Vám reference představíme. Těšíme se na spolupráci a věříme že s naší prací budete spokojeni.


Příhradové vazníky Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Příhradové vazníky Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Firma Střecha Ševčík v Hodoníně vyrábí a montujeme příhradové vazníky. Naše firma má 20ti letou zkušenost v oblasti střech, tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Rádi Vám poskytneme kontakty na referenční střechy hlavně na okresech Hodonín, Břeclav a Uherské Hradiště, ale i na celém Brněnském kraji. Provádíme rekonstrukce střech i výstavbu nových střech a dřevěných střešních konstrukcí. Nově provádíme i výrobu a montáž příhradových vazníků. Výhody příhradových střešních vazníků: - moderní a úsporná technologie lehkých příhradových konstrukcí - široké využití v praxi - střešní a stropní vazníky, nosné rámy dřevostaveb, bednící prvky pro betonářský průmysl, apod. - vhodné pro střešní konstrukce (tedy střechy) libovolných tvarů - snadné zastřešení rozponů - nízká cena díky úspoře dřeva. Použití střešních příhradových vazníků: - zastřešení objektů se skoro všemi možnými půdorysy - využití pro střechy sedlové, valbové, pultové, mansardové, obloukové - vhodné pro rodinné a bytové domy - řešení pro halové objekty (zemědělské, průmyslové, sportovní), sklady, přístřešky, supermarkety, obchody a jiné - nástavby na panelové domy - zastřešení stávajících plochých střech - podkrovní konstrukce – studiové vazníky. Potřebujete vytvořit nabídku nebo konzultaci? Neváhejte a kontaktujte nás. Velmi rádi Vám pomůžeme. Uvidíte, že budete spokojeni a nebudete litovat!


Pokrývačské práce Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Pokrývačské práce Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Kvalitní střecha je zárukou spokojenosti. Přemýšlíte o nové střeše? Nebo o rekonstrukci stávající střechy? Obraťte se na profesionály v podobě firmy „Střecha Ševčík“ a budete maximálně spokojeni. Firma „Střecha Ševčík“ má dlouholeté zkušenosti v oblasti stavby nové i rekonstrukce stávající střechy. Zaměstnanci firmy odvádějí kvalitní práci a specializují se hlavně na tesařské, pokrývačské a klempířské práce. To vše především v okrese Hodonín, přilehlých okresech Břeclav a Uherské Hradiště, ale také po celém Brněnském kraji. Firma Střecha Ševčík poskytuje pokrývačské práce pomocí všech druhů krytin a na střechách s různým sklonem včetně střech plochých. Zhotovíme Vám tedy střechu plechovou, taškovou, šindelovou, pomocí asfaltových šindelů, nebo třeba střechu plochou. Při naší práci využíváme kvalitní materiály: - střechy plechové – zhotovujeme z materiálů: měď, pozink, hliník, titanzink - střechy taškové - používáme tašky (Meindl, Tondach), betonové (Bramac, KM-Beta, Meriteran) a vláknocementové střešní krytiny (Cembrit, Eternit) - asfaltové šindele - využíváme Iko, Isola, Tegola - střechy šindelové – využíváme materiál z asfaltových izolačních pásů (CRC apod.) Firma Střecha Ševčík má více než 20 let zkušeností v oboru střech, proto její zaměstnanci skutečně dobře vědí, jak a co udělat tak, aby vše okolo vaší střechy bylo v naprostém pořádku. Zhotovíme Vám BEZPLATNĚ předběžný rozpočet s nejvhodnějším materiálem. Zhotovení i rekonstrukce střechy provádíme komplexně - tedy od poradenství, přes zpracování rozpočtu zdarma, až po dodávky materiálu pro realizaci Vaší zakázky. Naše firma klade důraz velký důraz na přání a požadavky zákazníka. Snažíme se vždy nalézt ideální řešení i ve vztahu k řešení celého vašeho domu, zahrady a okolí. Proto neváhejte, obraťte se na nás a nechte si poradit a představit naše řešení. Uvidíte, že budete spokojeni – proto neváhejte a přesvědčte se.


Pokrývačské, tesařské a izolatérské práce Hodonín, Břeclav

Pokrývačské, tesařské a izolatérské práce Hodonín, Břeclav

Naše firma nabízí pokrývačské,klempířské a izolatérské práce: -tesařství,klempířství,pokrývačství -zajištění kompletní střecha na klíč -nově výroba,montáž příhradové vazníky -poradenství -rozpočtová činnost -dodávka materiálu -realizace zakázek.Další produkty a služby
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků
  • výroba altánů, realizace dřevostaveb, zhotovování dřevěných konstrukcí, opravy dřevěných prvků
  • lepené a hoblované hranoly, spárovky a biodesky, lepené masivní desky, stěnové dílce dřevostaveb, profilované lišty z masivu


Související články
Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.


Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Tesařství Břetislav Kocián je firma, která se stala mistrem ve svém oboru. Provádí opravy a rekonstrukce historických krovů, zejména u věží, kostelů a zámků, ale i opravy a rekonstrukce roubenek a to po celé České republice. Zajistí profesionální přístup a mají bohaté zkušenosti.


Břidlicová barevná krytina
Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.