STAVBY - Ing. Černá, s.r.o.


Bohatcova 17, Brno - Řečkovice 621 00

Stavebnictví.

Společnost je certifikována dle ISO 9001:2010
Dodávky na klíč, novostavby, rekonstrukce, opravy:
-stavby pozemní, vodohospodářské, dopravní, průmyslové
-rodinné domy
-dřevostavby
-půdní vestavby
-zahradní stavby.

Práce řemesel vlastními pracovníky:
-zedník, tesař, malíř, sádrokartonář, obkladač

Zajišťujeme specializace:
-bazény
-SDK (sádrokartony), VZT (vzduchotechnika), ZTI (zdravotechnika), ÚT (ústřední topení), rozvody vody, kanalizace, přípojky, PLYN
-plastová okna a dveře, eurookna a hliníková okna
-doprava a stavební stroje - bagry, UNC, AVIE s kontejnery, MAN s kontejnery, TATRY
-lešenáři, klempíři, pokrývači, tesaři, omítkáři, fasády i zateplení, obkladači, dlaždiči, práce s kamenem
-izolace tepelné a proti vlhkosti
-elektroinstalace, slaboproud, silnoproud a venkovní vedení nn
-sanace zdiva
-geodetické služby, vytyčení, zaměření stavby a podání na katastr
-projekt, rozpočet
-jednání s památkáři
-technický dozor staveb.

Revitalizace:
-panelové domy
-bytová jádra zděná, porobeton, YTONG
-rodinné domy.
Střechy rovné, hydroizolace i tašky, Bramag, KM-Beta, bonský šindel.
Bazény včetně bazénové techniky.
Obklady a dlažby i zámkové.
Terénní úpravy, zpevněné plochy.

Zelená úsporám.

IČ: 29277302
DIČ: CZ29277302
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. PaedDr. Milada Černá

Zateplování, izolace budov, panelových, rodinných domů|Brno

Zateplování, izolace budov, panelových, rodinných domů|Brno

Sháníte firmu provádějící zateplování rodinných či panelových domů v Brně a okolí? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., působí v Brně a okolí a mimo jiné provádí také zateplování, izolace budov. Jestliže chcete ušetřit na energiích, zabraňte úniku tepla vhodnou izolací. Běžně zateplujeme rodinné domy, panelové domy, kancelářské budovy, ale také dílny a haly. Používáme tyto materiály: Polystyren (EPS) , Polyuretan (PUR), Pěnové sklo. Přírodní materiály – korek, ovčí vlna, technické konopí – přírodní obnovitelný materiál. Z konopí se vyrábí i další stavební materiál. Konopná vlna – tepelná izolace, do jílových omítek, Konopné pazdeří – tepelná izolace, zásyp, Konopný filc – zvuková izolace do podlah, Konopná vata (koudel) – izolace spojů, konopné zdi. Jestliže si nejste jisti jaký materiál je vhodné zvolit, vždy berte v potaz životnost, vlastnosti, izolaci, nezávadnost. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Odvětrávané fasády, stavební firma | Brno

Odvětrávané fasády, stavební firma | Brno

Uvažujete o nové fasádě, a hledáte stavební firmu, která se o Vše postará? Pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., má sídlo v Brně a zabývá se se zajištěním stavebního povolení, projektů, rozpočtů. Jednáme také s památkáři, před realizací či rekonstrukcích a opravách historických budov. Fasády jsou historicky hodnotné, památkově chráněné jako kulturní památky. Na výběr máte provedení, materiál i barvy. Realizujeme fasády kontaktní, odvětrávané a sendvičové. Odvětrávané - provětrávané fasády se používají k zateplení budovy. Máte možnost také dodatečného zateplení rodinného domu či chaty. Odvětrávané fasády jsou výborné pro své tepelně izolační vlastnosti, zvukovou pohltivost a nízký difuzní odpor – fasáda dýchá. Neváhejte a vyzkoušejte nás, věříme, že budete s naší prací spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekonstrukce domu, novostavby, rekonstrukce bytů | Brno

Rekonstrukce domu, novostavby, rekonstrukce bytů | Brno

Budete rekonstruovat a opravovat Váš byt či dům? Obraťte se na nás. My se o vše postaráme. Naše firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se pohybuje v této oblasti již dlouhodobě. Provádíme opravy, rekonstrukce panelových bytů, novostaveb domů a dalších objektů. Rekonstruujeme byty, půdy, panelové a bytové domy, firmy i haly. V rodinných domech nejčastěji děláme nové omítky, topení, rozvody vody, zateplujeme dům, opravujeme či dáváme novou střechu, opravíme strop, ale i koupelny, podlahy. V bytech vyměňujeme okna, výtahy, vylepšíme schodiště, sklepy, střechy, balkony. Vypracujeme projektovou dokumentaci, rozpočet, zajišťujeme stavební povolení, stavební dozor. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Půdní vestavby, rekonstrukce bytových domů, panelových domů | Brno

Půdní vestavby, rekonstrukce bytových domů, panelových domů | Brno

Pokud si nevíte rady s půdní vestavbou či rekonstrukcí domu, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše stavební firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se pohybuje v oboru stavebnictví již dlouhodobě. Rádi Vám poradíme a poté realizujeme rekonstrukci Vašeho domu. U nás pracují odborníci různých stavebních řemesel. Jsme ve spolupráci s firmami, zaměřenými na plastová okna, dveře, dopravu, elektro, klempířské práce, pokrývačské, tesařské, fasádní a další. Zařídíme vytvoření projektů, rozpočtů, zajistíme Vám stavební povolení. Jsme schopni zajistit výstavbu průmyslových staveb, rekonstrukce domů. Běžně děláme i menší opravy. Zařídíme odborný dozor stavby. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Neváhejte a oslovte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Kompletní i částečná rekonstrukce bytových jader, přípojek | Brno

Kompletní i částečná rekonstrukce bytových jader, přípojek | Brno

Pokud chcete rekonstruovat bytové jádro, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se postará o kompletní i částečnou rekonstrukci Vašeho domu či bytu. Zaměřujeme se také na rekonstrukce bytových jader. Realizujeme výřezy do panelů, a další práce, které jsou potřeba u rekonstrukce bytů a bytových jader. Majitelé panelových domů a bytů v současné době hodně chtějí rekonstruovat bytová jádra, neboť umakartová jádra neplní estetickou ani komfortní stránku bydlení. Provedeme rekonstrukci bytu - jádro, výřezy do panelů (např. zvětšení průchodu mezi obývacím pokojem a kuchyní...), renovace podlah a to včetně vylívání vyrovnávacích vrstev, nové přípojky a rozvody, novou elektroinstalaci, odpady, instalace prvků k úspoře místa (např. vestavné skříně, posuvné dveře aj.), výměna oken, výstavba koupelny, sádrokartonové konstrukce. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Odvětrávané a kontaktní fasády, omítky Brno

Odvětrávané a kontaktní fasády, omítky Brno

Potřebuje Váš dům nutně novou fasádu? Nevíte na koho se obrátit? Vyzkoušejte naši firmu. Dá se říct, že fasáda je vlastně tvář Vašeho domu. Fasády dělíme na kontaktní, odvětrávané a sendvičové. Na odvětrávanou fasádu se používá kámen, keramika, beton nebo přírodní materiál-dřevo, vrba, nebo popínavé rostliny. Provětrávané fasády mají dobré izolační vlastnosti, pohlcují zvuky a nízký difuzní odpor. Kontaktní fasáda-zachovává původní vzhled fasády – povrch systému je omítka. Velký výběr omítek. Minerální omítky, silikátové, izolační a ekologické. Kontaktní fasáda odpuzuje vodu, je trvanlivá, prodyšná a lehce opravitelná. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekonstrukce rodinných domů a bytů Brno

Rekonstrukce rodinných domů a bytů Brno

Sháníte někoho, kdo by zrekonstruoval Váš dům či byt? Neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu. Děláme rekonstrukci bytů, domů, panelových domů, firem ale také i hal a jiných budov. Nejčastěji rekonstruujeme v rodinných domech příčky, omítky, topení, děláme nové rozvody vody, kuchyně, zateplujeme, děláme novou fasádu, střechu, půdu, podlahy, ale také i podlahy, koupelny kompletně a další práce. V panelových domech vyměníme okna, rekonstruujeme, renovujeme střechy, balkóny, sklepy a další. V půdní vestavbě uděláme nové krovy, izolaci, střešní krytinu, příčky, toalety, sádrokartony a jiné práce. Více informací najdete na webových stránkách.


Zateplování domů, fasády Brno

Zateplování domů, fasády Brno

Chystáte se zateplovat dům, nebo chcete novou fasádu? Obraťte se na naši společnost. Provádíme zateplování rodinných domů, bytových a panelových domů, dále pak i kancelářských budov nebo dílen či hal. Zateplení provádíme izolantem, je to přírodní materiál. Myslíme tím například celulózu, ovčí vlnu, slámu, konopí nebo dřevovláknitou desku. Z nepřírodních materiálů pak volíme polystyren, polyuretan PUR, kaučuk, kamennou vatu, skelnou vlnu, pěnové sklo nebo epoxydovanou pryskyřici. Pokud jde o fasády, je to tvář domu. Fasády dělíme na kontaktní, odvětrávanou a sendvičovou. Kontaktujte nás rádi Vám poradíme a o vše se postaráme. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • bazénová chemie, schůdky k bazénu, ochranné fólie pro bazény, filtry do bazénu, čisticí bazénové síťky
  • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • výstavba dřevostaveb, montované domy, mobilní příbytky na klíč, nízkoenergetické domy na klíč
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • inženýrské stavby, občanské novostavby, administrativní centra, služby ve stavebnictví, montované objekty
  • výrobní haly, benzínové stanice, technologické konstrukce, projektování výrobních kapacit, energetická centra
  • stavba vodní přehrady, stavba vodní elektrárny, realizace odvodňovacích staveb, úprava vodních cest
  • obkladačské práce, instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, montáž koupelnového vybavení


Související články
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s. divize Morava, oblast AT a speciálních prací.


Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy
Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy

Chcete bydlet ve vlastním domově, ale nemůžete si dovolit milionové hypotéky? Nechcete se zadlužit hypotékou na třicet let? V tom případě máme pro vás řešení. Modulové, mobilní či přenosné rodinné domy, které staví naše firma PKD, s.r.o., mohou být vybudovány jako mobilní, tedy je můžete později nechat převést, ale mohou být také nepřenosné, smontované na místě za velmi nízkou cenu!