Miroslav Beran ČasKrmení.cz


Jana Zajíce 953, Pardubice 530 12

Výběrová krmiva pro psy, kočky a jiná zvířata, vyráběné v souladu s těmi nejpřísnějšími požadavky na kvalitu. Specializujeme se zejména na sušené přírodní pamlsky pro pejsky. V našem sortimentu naleznete granule, konzervy, pochoutky, maso, oleje, sušenky, šampony, hračky, tašky, pelíšky a koše, polštáře a deky, oblečky, obojky, vodítka, náhubky, hárací kalhotky, dózy a barely, přepravky a klece, tabulky a samolepky, protištěkací, výcvikové a gps obojky, videokamery, módní doplňky, kartáče, nůžky, kleště, adresáře, píšťalky, pinzety, stříhací strojky, klikry, časopisy, knihy, pamlskovníky a další.
V Pardubicích rozvážíme zdarma. Téměř všechen sortiment držíme skladem.

IČ: 01160095
DIČ:
Okres: Pardubice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Kateřina Praxová

Další produkty a služby
  • potřeby pro psy a kočky, psí krmivo, potřeby pro hlodavce, prodej klecí pro hlodavce, doplňkové krmivo, prodej drobných hlodavců


Související články
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.