Krestova 1547/38
Ostrava - Hrabůvka 700 30
tel.: +420 602 347 800
email: dcmiel@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.11.2015 16:32

Dotace na výměnu kotle, poskytované služby, emisní třídy a legislativa

Nabízíme komplexní služby ohledně dotací na výměnu kotle, tzv. kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji. Poradíme Vám s žádostí o dotaci, zastoupíme Vás při administrativním jednání, zajistíme vypracování projektové dokumentace a všechny nezbytné formuláře. Vyřídíme za Vás záležitosti před realizací i veškerá opatření po realizaci.

Dotace na výměnu kotlů

Dotace na výměnu kotle, žádost, vypracování dokumentace a realizace

V současné době je nejvhodnější čas k využití dotace 40 000 Kč na výměnu stávajících kotlů na tuhá paliva za nové, nízkoemisní kotle. Nabízíme komplexní služby ohledně dotací na výměnu kotle. Poradíme Vám, jak o dotaci zažádat, zastoupíme Vás při administrativním jednání, zajistíme vypracování projektové dokumentace a všechny nezbytné formuláře. Vyřešíme záležitosti před realizací i veškerá opatření po realizaci.

Služby ohledně dotací na výměnu kotle

Automatické kotle na tuhá paliva, emisní třídy a legislativa

Automatický kotel na tuhá paliva, který spaluje uhlí nebo biomasu, je v dnešní době velice využívaný tepelný zdroj pro domácnost. Kotle nabízí pohodlné, nenáročné a ekonomické řešení vytápění a ohřevu vody. Výměna kotle je proto efektivní a úsporné řešení. Problém zastaralých topenišť je v rozporu s platnou legislativou o ochraně ovzduší. Nejčastěji používané kotle 1. a 2. emisní třídy, které jsou většinou již na pokraji životnosti, budou mít od roku 2022 zcela zakázaný provoz pod pokutou 50 000 Kč.

Výměna kotlů, informace o emisních třídách