Auto Brejcha, s.r.o.


Dukelská třída 382/92, Brno - Husovice 614 00

Náš autoservis a pneuservis najdete v Brně - Husovicích. Jsme profesionálové a na Vašem autě jsme schopní opravit cokoliv, počínaje brzdovými destičkami, konče složitými opravami karoserie např. po autonehodě.
Pokud máte auto v záruce a nechce se Vám vyhazovat nehorázné peníze v autorizovaných servisech, rádi Vám provedeme oficiální garanční prohlídku.
Novinka! Užívejte si Váš volný čas a věnujte se třeba rodině, pro Vaše auto zdarma přijedeme, provedeme potřebné opravy a dovezeme Vám ho zpět!

Naše služby v kostce:
AUTOSERVIS
- servisní prohlídky (vč. záručních), mechanické práce, opravy motorů a převodovek
- servis klimatizací, test a diagnostika, dezinfekce, doplnění chladícího média
- diagnostika motorů
- měření emisí u benzínových i dieselových motorů, bez čekání a nejlevněji v Brně
- prodej a výměny autoskel, tónování autoskel, bezplatná výměna na pojišťovnu, čelní skla
- výměna kompletních brzdových systémů
- příprava a provedení STK
- kompletní karosářské práce
- geometrie, seřízení sbíhavosti, změření podvozku
AUTOELEKTRICKÉ PRÁCE
- opravy startérů, alternátorů a klimakompresorů
- autorádia, centrální zamykání, autoalarmy
PNEUSERVIS
- přezouvání a vyvažování pneumatik
- prodej a opravy pneu a disků
- uskladnění pneu
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ
- náhradní díly značky ŠKODA nové, použité
- náhradní díly i na zahraniční auta
- výfuky
- brzdy, destičky, čelisti, válečky, hydraulika
- díly přední i zadní nápravy
- spojky, ložiska, lamely, přítl. talíře
- karosářské díly, plechy, světla, nárazníky
- autochladiče
- startéry, alternátory, karburátory, nové i repasované
- poloosy, klouby - nové i repasované.

IČ: 27759512
DIČ: CZ27759512
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hana Brejchová

Autoservis, opravy vozidel,  prodej náhradních dílů | Brno-Husovice

Autoservis, opravy vozidel, prodej náhradních dílů | Brno-Husovice

Pokud sháníte autoservis či pneuservis v Brně – Husovicích, neváhejte a přivezte vozidlo k nám. Naše firma Auto Brejcha, s.r.o., se o Vaše vozidlo postará. Na profesionálové úrovni opravíme jakoukoliv vadu na Vašem vozidle, ať už se jedná o brzdové destičky, nebo je potřeba oprava karoserie. Zařídíme i garanční prohlídku Vašeho automobilu. Běžně také dodáváme náhradních díly na automobily zn. ŠKODA, a na zahraniční automobily, seženeme vyfuky, válečky, destičky, brzdy, hydrauliku, přední i zadní díly nápravy, různé karosářské díly, světla, nárazníky a další náhradní díly. Naší další činností je oprava a výměna autoskel, provádíme také také plnění, servis a údržbu autoklimatizace, dále i montáže, opravy autoelektriky. Neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej náhradních dílů, autodíly, autoskla | Brno

Prodej náhradních dílů, autodíly, autoskla | Brno

Pokazilo se Vám auto a sháníte náhradní díly? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma Auto Brejcha, s.r.o. sídlí v Brně a dodává náhradní díly značky Škoda. Autodíly dodáváme na zahraniční vozidla. Seženeme brzdy, destičky, čelisti, válečky, hydrauliku. Prodáváme také přední i zadní díly nápravy, karosářské díly, světla, nárazníky, autochladiče a mnoho jiných dílů. Co se týče autoskel, pokud splníte pojistné podmínky vyměníme Vám ho zdarma. Opravíme také praskliny skla, provádíme tónování autoskel a čištění interiéru. Neváhejte a navštivte nás v Brně v naší provozovně. Více informací na webových stránkách.


Autoservis, autoopravna, oprava vozidel Brno Husovice

Autoservis, autoopravna, oprava vozidel Brno Husovice

Máte problém s Vašim vozidlem? V tom případě přijeďte k nám. Naše firma Auto Brejcha, s.r.o., má sídlo v Brně Husovicích a zabývá se veškerými opravami vozidel. Opravíme všechny druhy osobních automobilů. Jestliže máte auto ještě v záruce a rádi byste měli opravu levnější, než v autorizované prodejně, vyzkoušejte nás. Uděláme Vám také oficiální garanční prohlídku. Provádíme opravy motorů, převodovky, děláme servisní prohlídky, měříme emise u benzínových i dieselových motorů, vyměníme komplet brzdový systém, provedeme geometrii, seřídíme sbíhavost, připravíme vozidlo na STK a jiné. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Autoservis, seřízení geometrie kol, seřízení sbíhavosti Brno Husovice

Autoservis, seřízení geometrie kol, seřízení sbíhavosti Brno Husovice

Nechcete vyhodit nové pneumatiky už po jedné sezóně? Obraťte se na nás a nechte si provést seřízení geometrie. Nechte si u nás přezout auto na zimní gumy a zkontrolovat si sbíhavost a seřídit geometrii. Zabráníte tím nerovnoměrnému sjíždění pneumatik. Geometrie kol se dělá po výměně pneumatik dvakrát ročně. Při výměně zimních a pak zase při výměně letních pneu. Měření geometrie se provádí také po haváriích, když vjedete do výmolu, nebo když je na vozidle volant nakřivo, nebo pokud auto táhne při jízdě na rovině na stranu. Toto měření Vám provedeme i na počkání, není nutné se objednávat. Navštivte nás u nás na provozovně v Brně – Husovicích. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie kol Brno Husovice

Pneuservis, měření a seřízení geometrie kol Brno Husovice

Hledáte pneuservis v Brně? Potřebujete přezout pneumatiky na zimní? Pak jste tady správně. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné pneumatiky, přezujeme, vyvážíme, když je potřeba i opravíme a dále je také uskladníme. Pneumatiky Vám nyní nemusí zavazet ve sklepě nebo v garáži. Prodáváme pneumatiky, provádíme měření a seřízení geometrie. Měření geometrie Vám uděláme i bez objednání. Neváhejte a kontaktujte nás. Můžete také navštívit přímo naši provozovnu v Brně. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie kol Brno Husovice

Pneuservis, měření a seřízení geometrie kol Brno Husovice

Pneuservis Auto Brejcha, s.r.o. sídlící v Brně nabízí kompletní služby pneuservisu, autoservisu. V našem pneuservisu nabízíme: - přezouvání, vyvažování pneumatik - prodej a opravy pneumatik a disků - měření a seřízení geometrie. Nabízíme také možnost uskladnění pneumatik. Zkontrolujeme Vám sbíhavost pneumatik a seřídíme geometrii, aby se pneumatiky nesjížděli nerovnoměrně. Měření geometrie Vám provedeme na počkání a bez objednání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Brně Husovicích. Těším se na Vaši návštěvu.


Měření emisí benzín diesel, emisní stanice, emise Brno, Auto Brejcha s.r.o.

Měření emisí benzín diesel, emisní stanice, emise Brno, Auto Brejcha s.r.o.

Provádíme měření emisí na benzínových i dieselových automobilech. Měření emisí bez čekání a nejlevněji v Brně. Vyzkoušejte i naše další služby, více informací na našem webu po kliknutí na odkaz "více zde". Auto Brejcha, nejlepší autoservis v celém Brně. Najdete nás na ulici Dukelská, v Husovicích. Těšíme se na Vás!


Seřízení geometrie, geometrie kol, seřízení sbíhavosti Brno, Auto Brejcha s.r.o.

Seřízení geometrie, geometrie kol, seřízení sbíhavosti Brno, Auto Brejcha s.r.o.

Silnice plné výmolů v jarním období dávají nejvíce zabrat podvozku Vašeho automobilu. Nechte si po přezutí auta na letní gumy zkontrolovat sbíhavost a seřídit geometrii, zabráníte tím nerovnoměrnému sjíždění Vašich pneumatik. U nás v Auto Brejcha umíme obojí - auto Vám přezujeme a provedeme i geometrii. Nechcete vyhodit nové pneumatiky už po jedné sezóně? Obraťte se na nás a nechte si provést seřízení geometrie. Auto Brejcha v Brně - Husovicích. Těšíme se na Vás! Více informací na našem webu, klikněte na odkaz "více zde".


Klimatizace servis, oprava, kontrola, dezinfekce, doplnění chladícího média, Brno

Klimatizace servis, oprava, kontrola, dezinfekce, doplnění chladícího média, Brno

Nechte si po zimě zkontrolovat klimatizaci ve Vašem voze než začnou vedra a bude pozdě! Pokud klimatizace ve Vašem autě málo chladí nebo vychází z průduchů topení jakýkoli zápach, zastavte se u nás v servisu. V Auto Brejcha vyřešíme s Vaší klimatizací vše - opravíme, provedeme dezinfekci, doplníme nebo vyměníme chladící medium. Vyzkoušejte další naše služby, více informací na našem webu po kliknutí na odkaz "více zde". Auto Brejcha - najdete nás v Brně na ulici Dukelská. Těšíme se na Vás!Další produkty a služby
  • oprava startérů, montáž dálkového ovládání, montáž autorádií, montáž centrálního zamykání, instalace autorádií, instalace GPS
  • drobné karosářské práce, oprava kosmetických vad karoserie, oprava karosérie vozidla, rovnání karoserií, měření karoserií
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • služby pneuservisu, prodej letních pneumatik, přezouvání motorových vozidel, zimní pneumatiky
  • automobily a motocykly, nákladní vozy, čtyřkolky a minibike, zemědělská technika
  • opravy autoskel, výměny poškozených autoskel, montáž čelního skla, demontáž čelního skla, výkup autoskel, autofólie
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel


Související články
Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu
Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

S nadcházejícím zimním období čeká každého majitele vozu rutinní záležitost – přezutí pneumatik na zimní. Pneuservisy doporučují svým klientům nenechávat výměnu na poslední chvíli, protože s nadcházejícím zimním obdobím je počet klientů obrovský. Pneu a auto servis Znojmo, fungující již od roku 2003, zajišťuje svým klientům nadstandardní „all inclusive“ servis. Ať už navštívíte pneuservis včas či se zpožděním, očekávejte profesionální přístup s mnohými výhodami.


Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.