Ing. Hana Platenková Saunový ráj


Vysokomýtská 1107, Holice 534 01

Odpočívárna:
- zde si se svými přáteli při dobrém občerstvení můžete popovídat o zážitcích, které jste potkali na cestě po všech královstvích v našem Ráji…

Masáže:
- zbavují tělo celkového napětí, bolestí kloubů nebo svalů. Nabídneme klasické rekondiční masáže, relaxační, detoxikační, eventuelně i omlazující masáže.

Zážitkové sprchy:
- tělo prohřáté v prohřívárně je třeba opláchnout proudem vody, aby se z roztažených kožních pórů vyplavily nečistoty, tuk a škodliviny.

Kneippův chodník a brouzdaliště:
- střídavě chodíme „živou“ a „mrtvou“ vodou po oblázcích a tímto kouzlem docílíme skvělého prokrvení nohou. Pevně se chyťte madla, budete se lehkostí vznášet.

Jakmile dosedneme na lávku, okamžitě v potoce zabublá voda a bude vám příjemně masírovat chodidla. Pravý balzám pro vaše nohy!

Frigidarium:
- vstupte do země ledových krystalů. Po předchozím pobytu ve slunečním království se zde budete cítit opravdu jako v říši „Ledové královny“, kde na vás z nebe padají kusy pravé ledové tříště. Zde se vaše rozpálená těla dočkají úlevy v podobě chladné vody v bazénku nebo vědra s ledovou vodou. Podle libosti se také můžete potírat krystaly ledu, které vám báječně tají pod rukama. A to je kouzlo: vy necítíte ten chlad! Pokud ano, tak zas rychle do ohnivého království.

Vířivý bazén:
- nastavte své tělo vířivým proudům a odpoutejte se od reality. Nechte se unášet v houpavé vodní náruči do světa snění a dokonalé volnosti.

Mentholová parní kabina:
- vstupte do zeleného příšeří exotického eukalyptu a mentolové svěžesti, abyste získali úlevné pročištění dýchacích cest a uvolnění mysli v závrati větrového opojení.

Parní solná kabina:
- vstupte do mystických hlubin solného zrcadlení a nechte se unášet vlnami všech oceánů s vědomím, jak zázračně působí sůl na váš organismus. Pobyt v solném království lze přirovnat k pobytu u moře. Je to léčivý balzám na dýchací ústrojí, atopický exém a jiné kožní problémy. Třete si tělo solí a domů půjdete jako vyměněni, s novou kůží.

Bio sauna:
- vstupte do magie barevných světel a čarokrásných snů. Tato hra světelných spekter harmonizuje vaši mysl a unáší vás přímo do říše fantazie, ve které je úplně všechno dovolené…

Finská sauna:
- přibližte se ohnivé energii a nechte své tělo prosytit životodárným léčivým teplem, prodýchat ohnivým žárem nového zrození. Odevzdejte zde vše, co škodí vašemu tělu, jako jsou toxiny, tuky, stres. Načerpejte si zde pohár nové síly odolávat nemocem těla i duše.

IČ: 42925266
DIČ:
Okres: Pardubice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Finská sauna Pardubice - Saunový ráj Holice

Finská sauna Pardubice - Saunový ráj Holice

V Holicích v Čechách bylo otevřeno zajímavé a nevšední relaxační wellness centrum - Saunový Ráj. Je sice v malém městě, ale v blízkosti velkých měst, jako jsou Pardubice, Hradec Králové, Vysoké Mýto, Chrudim. V Saunovém Ráji najdete několik druhů saun. Je zde finská sauna pro klasické saunaře, bio sauna pro šetrnější prohřátí - je to suchá sauna s teplotou 60-70 °C a s vlhkostí 25-30%. Je vhodná pro toho, komu nedělá dobře vysoká teplota. Dalšími prohřívárnami jsou parní kabiny. Jedna je mentolová - provoněna vůní mentolu a eukalyptu. Druhá je solná, kde je pára prosycena solí a blahodárně působí na dýchací cesty a na kůži. Nahradí pobyt u moře nebo v solné jeskyni. Dále zde je možné využít kneippův chodník, vířivku, brouzdaliště s perličkou na masáž chodidel, zážitkové sprchy. Protože Saunový Ráj je kompletní spa wellness, je tu i frigidarium s ochlazovacím bazénkem, ledovou kašnou a vědrem odvahy. Odpočívat a relaxovat můžete v tepidariu nebo v odpočívárně s posezením, kde si pomocí nástěnného dotykového panelu můžete objednat od obsluhy občerstvení. V Saunovém Ráji jsou tři masérny. V nabídce jsou rekondiční, detoxikační, lymfatické, energetické i relaxační masáže. Oblíbená je havajská masáž, čokoládová masáž, lifting obličeje, masáž lávovými kameny a další zážitkové masáže. V orientální masérně se provádí shiatsu a reiki masáže. Celé wellness centrum dýchá příjemnou atmosférou, je zde klid, přítmí a příjemný personál. Pokud budete přijíždět do Holic od Pardubic a Hradce Králové, objeďte po obchvatu celé Holice a zahněte poslední odbočkou do Holic. Zhruba po 200m po vjezdu do obce najdete Saunový Ráj vpravo hned za železničním přejezdem. Budete-li přijíždět od Litomyšle a Vysokého Mýta, do Holic budete odbočovat na první odbočce doprava. Na www.saunovyraj.cz najdete všechny potřebné informace o otevírací době, cenách a kontaktech. Určitě stojí za to relaxaci a odpočinek v Saunovém Ráji vyzkoušet.Další produkty a služby
  • sport a odpočinek, wellnes program, vodní sporty, golfová hřiště, jízdy na koni, sportovní rybolov
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.