S plus B KOMPRESORY s.r.o.


Benešova třída 280, Nýřany 330 23

Dodáváme a odborně montujeme kompresory a průmyslové chlazení. Zajišťujeme kompletní servis kompresorů od návrhu přes analýzu, revizi po dodávku a montáž. Dále nabízíme prodej repasovaných i nových sbíjecích kladiv značky Permon.
Prodej nových i repasovaných kompresorů.
Pojízdné stavební kompresory zn.Kaeser.
Kompresory Schneider.

IČ: 29118638
DIČ: CZ29118638
Okres: Plzeň-sever
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Drahuše Sekmilerová

Kompresory Plzeň.

Kompresory Plzeň.

Kompresory pro všechny požadavky, jak pro řemeslníky tak pro středně velké podniky. Zajistíme analýzu potřeb a plánování zařízení jako je -analýza potřeb stl. Vzduchu -plánování jednotlivých zařízení -plánování rozvodů stl.vzduchu -kontrola jednotlivých zařízení -pomůžeme s výběrem produktů Zajistíme instalaci , uvedeme do provozu a zaškolíme.


Pneumatické kompresory Plzeň

Pneumatické kompresory Plzeň

Dodáme a odborně namontujeme kompresory i průmyslová chlazení. Zajistíme kompletní servis kompresorů od návrhu , analýzu, revizi po dodávku a montáž. Nabízíme prodej jednak nových i repasovaných sbíjecích kladiv Permon. Dále nových i repasovaných kompresorů.Pojízdné stavební kompresory zn. Kaeser , kompresory zn. Schneider .


Kompresory Nýřany

Kompresory Nýřany

Dodáváme kompresory a průmyslové chlazení, zajišťujeme kompletní servis a revizi kompresorů, nabízíme prodej repasovaných i nových sbíjecích kladiv zn. Permon.Další produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • ponorná čerpadla, teplovodní čerpadla, hydrodynamická čerpadla, odstředivá čerpadla, kalová čerpadla, příslušenství pro kompresory


Související články
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.