Petr Kolomý K - Gear


Okrajová 308, Pardubice 530 09

Kvalitní vybavení pro "outdoor" aktivity a vodní sporty.

Vodotěsný program, transportní vaky a obaly.
Textilní vaky
Plastové vaky
Transparentní vaky
Obaly na mobilní telefon
Plastové vaky s průhledným čelem
Mapníky

Záchranné prostředky:
Házecí pytlíky

IČ: 42263654
DIČ: CZ6806121322
Okres: Pardubice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Vodotěsný obal na mobil, vodotěsné pouzdro na smartphone

Vodotěsný obal na mobil, vodotěsné pouzdro na smartphone

HERMES 5 – více než obal Poslední model vodotěsného obalu na mobilní telefony od České firmy K-GEAR pojme jakýkoliv smartphone do uhlopříčky obrazovky 5“. Patentovaný system BIAXsys dovoluje obal využít jako držák na řidítka. Doporučená cena 520Kč Můžete použít pro jakýkoli smartphone např.: iPhone, Nokii, Sony či Samsung Galaxy nebo HTC one, do velikosti obrazovky 5" . Obal lze připevnit na batoh, řidítka kola či motorky nebo třeba část oděvu. Nechali jsme proto naše v dobrém slova smyslu České řešení chránit ve všech státech EU.Další produkty a služby
  • turistické a lezecké potřeby, batohy a krosny, spací pytle, stany a lehátka, kempingové potřeby


Související články
Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená
Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Přemýšlíte nad nákupem kvalitní obuvi, se kterou se nebudete bát vkročit do extrémního prostředí? Pevnost, voděodolnost i pohodlnost, to jsou základní parametry, které jsou při výběru kvalitní odolné obuvi stěžejní. Pokud takové boty hledáte, obuv LOWA pro vás bude ideální volbou.


Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!
Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

Maximální funkčnosti a životnosti outdoorového oblečení a obuvi lze dosáhnout jen pomocí správné péče. Tou je odstraňování nečistot, pachů, obnovování prodyšnosti či impregnace. Společnost Prosport Praha s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení. Rovněž je výhradním zástupcem mnohých významných značek v odvětví.


Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex
Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.


Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.