Filip Josífek TIMEOFFICE


Jeronýmova 568, Liberec 460 07

Hodinová kancelář.
Coworkingové centrum.

- kompletní kancelářské zázemí
- pracovní místa několika typů ( pracovní stoly, pohovka, křesla)
- zasedací místnost až pro 12 lidí
- připojení k vysokorychlostnímu internetu

- občerstvení s obsluhou

IČ: 86779931
DIČ:
Okres: Liberec
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Hodinová kancelář pronájem kanceláře Liberec kancelář na hodinu co-working centrum

Hodinová kancelář pronájem kanceláře Liberec kancelář na hodinu co-working centrum

CO-WORKING CENTRUM a hodinová kancelář v Liberci. Hledáte kancelář? Nelíbí se Vám pracovat z domova? Chybí Vám doma atmosféra pracovního prostředí? Hledáte vhodné místo pro obchodní jednání? Nevíte kam pozvat klienta na schůzku? Hledáte prostor pro pořádání školení, meetingů, kurzů, zájmových setkání? Už nic nehledejte a navštivte náš TIMEOFFICE a my vyřešíme tyto otázky za vás. Dobře to znáte. Začínáte s podnikáním a nevíte, jak bude Váš projekt úspěšný. Platit nákladný pronájem samostatné kanceláře je velký závazek . Musíte řešit kancelářskou techniku, připojení k internetu, nábytek a spoustu dalších věcí. Nebo jste často na cestách a kancelář potřebujete jen pár hodin v měsíci? Přesně pro Vás je určena naše nová hodinová kancelář a coworkingové centrum v Liberci. Vyřešíme Vám problém s místem, které potřebujete k práci. Zajistíme kompletní kancelářské zázemí. Nabídneme možnost pronájmu zasedací místnosti, využití moderní kancelářské techniky a připojení k internetu. A to všechno v příjemném moderním prostředí s možností občerstvení. Díky tomu se už nemusíte scházet po kavárnách a restauracích. Zaplatíte pouze za dobu, kterou u nás strávíte. Nestaráte se o úklid, vysoké náklady za pronájem a místo pro Vaše schůzky s klienty. TIMEOFFICE je Vaše nová kancelář, kancelář o kterou se nemusíte starat. Nevěříte? Chcete vědět víc? Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás... TIMEOFFICE Jeronýmova 568 Liberec - kousek od TipsportarényDalší produkty a služby
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu


Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor
Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor

Výrobní či jiná podnikatelská činnost vyžaduje také nutnost mít ke svému podnikání vhodné prostory. A to nejen kancelářské, ale také výrobní a prostory pro skladování. A prostory těchto druhů můžete mít hned, když se obrátíte na společnost První jílovská a.s.