Z-STYLE CZ, a.s.


Malotova 5614, Zlín 760 01

Společnost Z-STYLE CZ, a.s. se sídlem ve Zlíně se od roku 2009 zabývá vývojem a prodejem pracovní a bezpečnostní obuvi vlastních značek Bennon a Adamant, volnočasové trekové a pracovní obuvi Moleda, pryžové obuvi a doplňkového sortimentu. Současně poskytuje komplexní služby odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Zákazníkům nabízí obuv vyráběnou s využitím moderních metod a technologií, která respektuje jejich cenové požadavky a zároveň poskytuje potřebnou bezpečnost a komfort.

Pracovní, bezpečnostní a treková obuv

1. Adamant

- Adamant Non Metallic - bezpečnostní obuv bez kovových součástí vybavená kompozitní tužinkou a vhodná pro širokou řadu profesí
- Adamant Classic - pracovní a bezpečnostní obuv v letním i zimním provedení vhodná do vnitřních i venkovních provozů

2. Bennon

- Bennon White - bílá obuv z pratelného mikrovlákna a antibakteriální podšívkou
- Bennon Basic - pracovní a bezpečnostní obuv na podešvích PU/PU v bezpečnostní variantě vybavené ocelovou tužinkou a planžetou, v kolekci sandál, polobotka a kotníková obuv
- Bennon Prim - specializovaná pracovní a bezpečnostní obuv vybavené broušeným vrchovým materiálem, voděodolnou membránou, hliníkovou tužinkou apod.
- Bennon Uniform - military obuv vhodná k použití v ochranných a bezpečnostních složkách
- Bennon Trek - vhodné pro aktivní sportovní a outdoorové i profesní využití
- Bennon Certified Trek - treková kolekce vybavená značkovými komponenty Vibram® a SYMPATEX® vhodná k použití ve volném čase i při výkonu profese

3. Sportovní obuv

- modely značek Adamant, Bennon a Moleda

4. Pryžová obuv

- obuv od různých výrobců zahrnující celopryžové i gumofilcové modely vhodné k použití ve volném čase i při výkonu profese

5. Doplňkový sortiment

- ponožky, náhradní šněrovadla, vkládací stélky

6. Ošetřující a vyživující přípravky


Společnost Z-STYLE CZ, a.s. dále nabízí široké spektrum služeb a výhod

- on-line objednávka
- odborné konzultace
- proškolení personálu
- prezentace ve firmách
- zakázková výroba nadměrných velikostí až do vel.52

IČ: 28322908
DIČ: CZ28322908
Okres: Zlín
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Bečicová

Dbejte na svou bezpečnost při práci – správná pracovní obuv je základem

Dbejte na svou bezpečnost při práci – správná pracovní obuv je základem

Jednou z výhod života ve 21. století je i důraz na ochranu bezpečnosti zaměstnanců. Dříve v historii se zaměstnavatelé o své pracovníky příliš nestarali. Když se některý zranil, nahradili ho zkrátka jiným. Dnes jsou však ze zákona povinni jejich bezpečnost chránit a je proto důležité, aby jim zajištovali kvalitní a spolehlivé pracovní pomůcky i prostředí. Jednou z důležitých věcí pro výkon mnoha profesí je nepochybně správná pracovní a bezpečnostní obuv. Právě takovou nabízí společnost Z-STYLE CZ a.s.


Bílá pracovní a bezpečnostní obuv Zlín - snadno udržovatelná

Bílá pracovní a bezpečnostní obuv Zlín - snadno udržovatelná

Bílá pracovní a bezpečnostní obuv, která je navíc snadno udržovatelná, patří do nově rozšířené kolekce BNN WHITE & ORTHO společnosti Z-STYLE CZ a.s. Nově se v kolekci nachází velmi oblíbené a rozšířené modely korkových nazouváků z kvalitních usní. Modely s antibakteriální podšívkou jsou vhodné pro všechny provozy. Kolekce bílé obuvi zahrnuje jak obuv vyráběnou z usní, tak obuv vyráběnou ze syntetických materiálů, které jsou však natolik kvalitní, že se vyrovnávají svými hygienickými i fyzikálními vlastnostmi přírodní usni. Pracovní a bezpečnostní obuv z kolekce BNN WHITE & ORTHO Vás zaujme především jednoduchou údržbou a komfortem. Modely z mikrovlákna jsou pratelné při teplotě 30°C za použití šetrného pracího prostředku. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Naši pracovníci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Pracovní obuv zajistí bezpečnost na pracovišti | Zlín

Pracovní obuv zajistí bezpečnost na pracovišti | Zlín

Mít v zaměstnání vhodnou pracovní obuv je v mnoha případech nezbytné. Na pracovištích manipulujeme s těžkými předměty nebo jsme vystaveni takovému provozu, že je nemyslitelné nechránit tímto způsobem své zdraví. Hledáte i vy kvalitního dodavatele bezpečnostní obuvi? Obraťte se na společnost Z-STYLE, která nabízí široké portfolio služeb a výhod v této oblasti. Přijďte si i vy vybrat pracovní obuv z kolekcí od značky BENNON, která jistě vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost práce. Společnost Z-STYLE nabízí několik provedení vhodných nejen k práci, ale také do speciálních podmínek, jakými jsou bezpečnostní složky nebo outdoorové aktivity. Jaké kolekce Vám ve značce BENNON nabízíme? - BENNON WHITE - BENNON BASIC - BENNON PRIM - BENNON UNIFORM - BENNON TREK U některých modelů je bezpečnostní obuv vyráběna také v různých provedeních, například u kolekce BENNON BASIC si můžete vybrat stejný model v sandálu, polobotce nebo kotníku. V bezpečnostní variantě je obuv také vybavena ocelovou tužinkou a planžetou, které vás uchrání před úrazem. Kolekce BENNON PRIM je kolekce pro obuv, která je vybavena technologicky pokročilejší a moderními materiály jako jsou např. podešve PU/pryž, plastové tužinky, kevlarové planžety, voděodolné membrány atd. U firmy Z-STYLE si pracovní obuv vybere opravdu každý. Pokud i vy máte zájem, neváhejte naši firmu kontaktovat.


Služební obuv UNIFORM pro policii, bezpečnostní složky, military obuv Zlín

Služební obuv UNIFORM pro policii, bezpečnostní složky, military obuv Zlín

Služební obuv UNIFORM vhodná pro policii, bezpečnostní složky a agentury i milovníky military obuvi je kolekce BENNON® Uniform od společnosti Z-STYLE CZ, a.s. Najdete v ní vše od vzdušných lehkých polobotek na dvoukomponentních podešvích, přes kotníkové modely, po letní taktickou obuv či celoroční modely vybavené voděodolnou membránou REGI-TEX® a pryžovou podešví Vibram®. Použité materiály byly voleny tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům uživatelů na dlouhou životnost, funkčnost a komfort. Naše firma má mnohaleté zkušenosti v oblasti pracovní, bezpečnostní a taktické obuvi a jsme přesvědčeni, že nová kolekce Vám dokáže poskytnout požadovanou funkčnost, komfort i bezpečí, a to za mimořádně příznivé ceny.


Pracovní, bezpečnostní a volnočasová treková obuv Zlín

Pracovní, bezpečnostní a volnočasová treková obuv Zlín

Pokud hledáte společnost, která vyrábí a prodává pracovní, bezpečnostní, volnočasovou a trekovou obuv, jste na správném místě, společnost Z-STYLE CZ, a.s. se navíc dále specializuje na pryžovou obuv a doplňkový sortiment. Poskytujeme navíc komplexní služby odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Sháníte pracovní obuv nebo jedete na hory a nemáte vhodnou turistickou obuv? Obraťte se na firmu Z-STYLE CZ, a.s., kde pořídíte kvalitní obuv nejen do práce, ale i na hory. Výroba, prodej: - polobotky - nazouvací boty - kotníkové boty - pracovní, bezpečnostní a treková obuv značek Adamant a Bennon - sportovní obuv - Adamant, Bennon a Moleda - pryžová obuv - celopryžové i gumofilcové modely. Ve společnosti Z-STYLE CZ, a.s. dbají na šetrné zpracování a použití nejlepších materiálů.Další produkty a služby
  • lodičky a kozačky, vycházková obuv, kotníčkové boty, domácí papuče, sportovní obutí, společenská obuv


Související články
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti H-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu
Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.


Pracovní oblečení značky SNICKERS
Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pokud chcete, abyste při práci vypadali co nejlépe, dobře se cítili a zároveň prezentovali sebe nebo firmu, tak začněte především výběrem kvalitního pracovního oblečení. Jde nejen o to dobře vypadat, ale také nosit kvalitu, mít pohodlí a chránit při práci sebe i svůj běžný oděv. Jiný typ oděvu budete potřebovat při práci v kanceláři nebo v obchodě a jiný například při uklízení, malování pokojů nebo na stavbě. A aby každý získal co nejvhodnější oděv pro aktuální pracovní či jinou činnost, se profesionálně postará maloobchod a velkoobchod s pracovními oděvy a pomůckami a distributor značky SNICKERS, firma SK servis.


Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi
Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes barevné krémy, speciální spreje až po renovátory. Výběr ošetřujících prostředků je opravdu široký. Společnost se navíc pyšní prodejem výrobků prémiové značky SEAX, které zajistí profesionální ošetření a patří k absolutní špičce na trhu.