ŠIMBERA s.r.o.


Zenklova 215/413, Praha 8 180 00

Zabýváme se výrobou interiérových dveří a zárubní.

IČ: 25586700
DIČ: CZ25586700
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Vašek

Posuvné interiérové dveře, výroba, prodej Praha

Posuvné interiérové dveře, výroba, prodej Praha

Potřebujete dveře šetřící prostor a zároveň i výrazný designový prvek do Vašeho interiéru? Pak je společnost ŠIMBERA s.r.o. pro Vás ta pravá! Výrobou, montáží a prodejem interiérových dveří se zabýváme již více než 22 let a věříme, že uspokojíme i ty nejnáročnější z Vás! Nabízíme různá provedení posuvných interiérových dveří, dle možností umístění a přání klienta. Posuvné dveře – na stěnu Posuvné dveře – do stěny Posuvné dveře – v zárubni. Využití posuvných dveří je především v rodinných domech (kuchyně, jídelna, pokoje), tak i ve firemních prostorách (jednací místnosti, kanceláře) nebo pro přepažení salónků a jiné. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku interiérových dveří naleznete na webových stránkách.


Obložky obkladových zárubní, zárubně Praha

Obložky obkladových zárubní, zárubně Praha

Sháníte konstrukční a designovou součást dveří? Potřebujete obložky obkladových zárubní? Pak neváhejte a navštivte nás! Dle tvarové typologie dveří Vám společnost ŠIMBERA s.r.o nabízí různé druhy zárubní, ať už se jedná o zárubně rovné, klenbové či obloukové, jejichž tvary jsou vynuceny typem zvolených dveří. Nabízíme také širokou škálu tvarů obložek obkladových zárubní. Tvary obložek míry vycházejí z našich konstrukčních řad STYL, SOFT, LUX, PROFIL a EXKLUZIV, lišíce se materiálovou skladbou umožňující rozdílné tvarové zpracování (kulacení a profilování hran). Více informací a kompletní nabídku zárubní a dveří naleznete na webových stránkách.


Celoskleněné interiérové dveře, skleněné dveře Praha

Celoskleněné interiérové dveře, skleněné dveře Praha

Dejte svému interiéru originální a jedinečný vzhled v přirozené kráse skla! Vyrábíme a dodáváme celoskleněné dveře hodící se do moderních prostor Vašeho bytu i domu. Skleněné dveře svým estetickým dojmem zaujmou nejednoho návštěvníka. Skleněné dveře (celoskleněné i prosklené) provzdušní celý prostor a vnesou do Vašeho příbytku nezapomenutelnou atmosféru plnou lehkosti. Na všechny dveře a zárubně se stahuje záruka 3-7 let. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat ze široké škály ať už prosklených nebo celoskleněných interiérových dveří.


Interiérové dveře a zárubně ŠIMBERA Praha

Interiérové dveře a zárubně ŠIMBERA Praha

Společnost ŠIMBERA s.r.o. Praha vyrábí a dodává interiérové dveře ve více než 200 různých modelech a ve čtyřech materiálově a cenově rozdílných konstrukcích. Vybrat si můžete z mnoha dřevin s možností dalšího moření nebo barevného provedení. Dveře dodáváme již po 5 cm šířky od 55 cm do 90 cm bez příplatků za atypické rozměry. Naší specializací jsou interiérové dveře a zárubně do rodinných domů. Navrhneme optimální řešení ať již posuvnými dveřmi, interiérovými stěnami, celoskleněnými dveřmi nebo dveřmi skládacími. Interiérové dveře jsme pro rozdělili do několika skupin, abychom svým klientům usnadnily výběr nových dveří a zárubní. Záruku dáváme 3-7 let. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše studio v Praze na ulici Husitská. Věříme, že si z naší bohaté nabídky dveří a zárubní vyberete!


Výroba dveře a zárubně, celoskleněné dveře Praha

Výroba dveře a zárubně, celoskleněné dveře Praha

ŠIMBERA s.r.o. se již více než 22 let zabývá výrobou interiérových dveří a zárubní z přírodních materiálů (vnitřní dřevěné dveře a zárubně). Pomocí nových technologií, dobrého vybavení a odborné zdatnosti našich pracovníků jsme schopni vyrobit nejen pěkné produkty, ale hlavně i po letech zůstávají bez známek újmy na kvalitě. Vyrábíme široký sortiment vnitřních interiérových dveří a zárubní a tudíž můžeme vyjít vstříc všem požadavkům klienta. Vyrábíme celodřevěné i celoskleněné dveře. Neváhejte a přijďte se podívat do nově zrekonstruované vzorkovny dveří v Praze na ulici Husitská. Kompletní nabídku a katalog dveří a zárubní naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna


Související články
1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 1996. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.


Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce
Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Firma Tronet se výrobou oken zabývá bezmála 25 let. Jak sama uvádí, v začátcích firmy disponovala znalostmi práce se dřevem, co však chybělo, byly znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu. Tronet je jasným příkladem, že píle, sebevědomí, znalost materiálu a řemesla stačí k vybudování velké úspěšné firmy s působností po celé republice i mimo ni. Dnes se s dřevěnými okny Tronet setkáte v prodejních sítích, když se ale rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že spousta hotelů, administrativních budov či rodinných domů používá právě dřevěná okna tuzemského výrobce Tronet.