Jana Žáková - Salveo


Novodvorská 1077/84, Praha 4 142 00

Přírodní léky pro Vaše zdraví. Nabízíme čínské bylinné tablety, ayurvédu, tinktury, gemmoterapeutika, Tea Tree, zelené potraviny, chlorellu, spirulinu, ječmen, Aloe, nimbu, Joalis, Diochi a přípravky na detoxikaci a proti parazitům.

IČ: 76341411
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jana Žáková

Tradiční čínská medicína přípravky eshop

Tradiční čínská medicína přípravky eshop

Tradiční čínská medicína přípravky eshop Čínská medicína má zcela odlišný pohled na nemoc, než klasická medicína. Léčí celého člověka a ne pouze jeho nemoc. Nemoc je tedy výsledkem porušení této rovnováhy. Cílem léčby je opětovné obnovení harmonie. Podstatou čínské medicíny je kombinace pěti elementů - dřeva, ohně, země, kovu a vody - s principy jin a jang a životní energií čchi. Více v článku Pět elementů. Pro eshop klikněte na odkaz viz níže.


Přírodní léky pro Vaše zdraví prodej

Přírodní léky pro Vaše zdraví prodej

Přírodní léky pro Vaše zdraví. Nabízíme: - čínské bylinné tablety - ayurvédu - tinktury - gemmoterapeutika - Tea Tree - zelené potraviny - chlorellu - spirulinu - ječmen - Aloe - nimbu - Joalis - Diochi a přípravky na detoxikaci a proti parazitům.Další produkty a služby
  • doplňky stravy, vitaminové doplňky, nabídka léčiv, nabídka léků, farmakologické přípravky, přírodní léčba, klinické testování léků, zásobování lékáren


Související články
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky
Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Potřebné farmaceutické suroviny a léčivé přípravky by měly jenom vzkvétat
Potřebné farmaceutické suroviny a léčivé přípravky by měly jenom vzkvétat

Občas každého z nás něco trápí, a tak si dokážeme jistě moc dobře představit, jaké to je, když jste připoutaní na lůžko. Naštěstí zde máme některé farmaceutické společnosti, které se specializují na výrobu různých léčiv, a tak jsou přípravky od nich vhodné pro lidi, ale i pro ostatní firmy.