SV spol. s r.o. Tiskárna a grafické studio Praha 10


Na Louži 1/947, Praha 10 - Vršovice 101 00

Společnost SV spol. s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu od grafických návrhů, přes zhotovení textu a obrazu až po samotný tisk a dokončovací práce jako je skládání, řezání, bigování, laminace, vrtání nebo vazba.

Na přání zákazníka zpracujeme ražbu, výsek, slepotisk, parciální UV lak, řezání laserem.

Pro tisk využíváme technologie osvitových tiskových desek nebo digitálního tisku. V našich službách také naleznete skenování dokumentů s maximální velikostí 30, 5 × 45, 7 cm, DTP, nátisk nebo také direct mailing a personifikace.

Tisk:
- časopisů
- brožur
- plakátů
- kalendářů
- letáků
- vizitek
- ofsetový tisk.

SV studio má ve svém oboru dlouholetou praxi. Naše zakázky řeší profesionálně vyškolený personál v co nejkratší době a vysoká kvalita je samozřejmostí.

IČ: 25052772
DIČ: CZ25052772
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Pučelík

Profesionální tisk a grafické služby na jednom místě

Profesionální tisk a grafické služby na jednom místě

SV studio vám přináší kompletní zajištění profesionálního tisku, od grafického návrhu, až po jeho konečné zpracování. Ať už budete chtít vytisknout vizitky, plakát nebo knihu, zhotovíme pro vás originální grafický návrh, zpracujeme obraz i text, vybereme pro vás nejvhodnější technologii tisku a konečného zpracování.


Tisk kalendářů na stůl i na stěnu|Praha 10

Tisk kalendářů na stůl i na stěnu|Praha 10

Firemní, rodinné nebo propagační kalendáře tiskneme v naší prodejně na Praze 10. Kalendáře dodáváme stolní i nástěnné od počtu jednoho kusu na objednávku. Na přání tvoříme stránky s Vámi dodanými fotografiemi. Mohou být na týden, měsíc i dva a také čtvrtletní. Standardní tisk provádíme na 200g/m2 natíraný bílý karton. Jednotlivé listy jsou spojené hřebenovou vazbou, což umožňuje plné otočení stránek. S jakýmkoliv problémem a upřesněním objednávky poradí naši pracovníci na čísle 608 727 169.


Digitální tisk s malými náklady|Praha 10

Digitální tisk s malými náklady|Praha 10

Tisk digitální technologií je vhodný, pokud chcete vyrábět tiskoviny s malým nákladem. Běžný tisk před samotným přenosem na papír zhotoví tiskové desky. Digitální postup tuto část vynechá a přenáší obraz ve vysoké kvalitě. Díky tomu se nemusí vyrábět nákladné tiskové desky ani kalibrovat stroj a ušetříte tak velké náklady. Při digitálním tisku je vše elektronické. Data zkontrolujete a popřípadě upravíte tiskový formát. Tiskneme na všechny druhy papírů i na speciální materiály vhodné pro digitální potisk, jako je plast nebo štítky a samolepky. Vytvoříme nabídku až do hmotnosti 350 gramů na m2 papíru. Nacházíme se na Praze 10, kde pracujeme s tiskařskými stroji KONICA MINOLITA BIZHUB Press C8000 a PRO 1050.


Tisk kalendáře, vizitky Praha

Tisk kalendáře, vizitky Praha

Firma SV spol. s r.o. Tiskárna a grafické studio Praha se specializuje na tisk kalendářů a vizitek. Tisk kalendářů: - firemní - rodinné - reklamní Typy: - stolní - nástěnné Vizitky tiskneme oboustranně na matný a lesklý papír. Více informací naleznete na našich webových stránkách


Polygrafická výroba Praha 10

Polygrafická výroba Praha 10

Společnost S V, spol. s r.o. se zabývá polygrafickou výrobou. Nabízíme grafický návrh, zpracování obrazu a textu, barevný i černobílý digitální a ofsetový tisk včetně personifikace, výrobu tiskových desek a dokončující zpracování. Používáme nejnovější technologie Vysoká kvalita naší práce od DTP, přes skenování, nátisk, CTP, digitální tisk, ofsetový tisk až po direct mailing a personifikaci dokumentů je zajištěna nejmodernějšími stroji a zařízeními. Připrava dat i vlastní tisk je zpracováván podle nejnovějších norem a certifikátů. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.sv-studio.cz


Tiskařské práce Praha 10

Tiskařské práce Praha 10

Společnost SV, spol. s.r.o. Praha, provádí veškeré tiskařské práce včetně grafických návrhů a předtiskové přípravy. Náplní naší práce je tisk, polygrafická výroba, grafické návrhy, předtisková příprava, zhotovení tiskových desek, digitální tisk černobíle i barevný, knihařské zpracování. Naše produkty a služby jsou brožury, letáky, vizitky, DTP, skenování, nátisk, tisk, CTP, personifikace. Tiskneme časopisy, letáky, plakáty, kalendáře, vizitky, Zařízení AGFA PALLADIO je vysoce moderní technologie osvitu tiskových desek. Digitální tisk technologie vhodná pro výrobu malonákladových tiskovin. Na rozdíl od klasického tisku přenáší digitální tisk informace z počítače přímo na papír, bez předchozího zhotovení tiskové desky. Na základě digitálních údajů je možné tisknout přímo a ve vysoké kvalitě. Odpadá tak proces drahé předtiskové přípravy (výroba tiskových desek, příprava stroje apod.). U digitálního tisku je předtisková příprava pouze elektronická, a to na úrovni kontroly tiskových dat a případného vyřazování na tiskový formát. Tiskneme až do hmotnosti papíru 350 g/m2, jsme schopni potisknout všechny speciální materiály, pokud jsou určené pro digitální tisk, jako jsou samolepy, speciální strukturované papíry, plastové materiály. Děláme matnou i lesklou laminaci a kapsové lamina.Další produkty a služby
  • barevné vzorníky, grafické práce, realizace velkoplošného tisku plakátů, příprava pro sítotisk, ražba slepotisků
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk


Související články
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.


Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky
Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky

Provozování zařízení jako jsou parkovací automaty, pokladny, bankovní automaty, tachografy a mnoho dalšího vyžaduje také kvalitní potisk papíru do rolí a dalších formulářů, které se následně vystavují zákazníkům. Aby takový podklad byl kvalitní, tak o to se postará zkušená společnost EPOS spol. s r.o.


Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce
Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu je velice oblíbenou záležitostí. Specialistou na sítotiskové práce je společnost Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Zabývají se potiskem na veškerý textil, trička, mikiny, čepice, tílka, ale také na další reklamní předměty. Vyberte si krásně barevné tričko a nechejte si jej potisknou dle vaší představy. Hodí se pro reklamní účely, pro různé akce a události.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy
Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.