Hotel Nemojanský mlýn


č.38, Nemojany 683 03

Ubytování - nový HOTEL:
-bezbariérový přístup
-celkem 16 dvoulůžkových pokojů
-celková kapacita včetně přistýlek je 42 lůžek.

RESTAURACE - součástí komplexu:
-nekuřácká i kuřácká část
-příjemné posezení u dobrého jídla a pití.

Školící místnost, salonek: možnost pořádání firemní akce, konference, večírky, rauty, svatební hostiny, promoční oslavy apod.

V areálu je možnost připojení Wifi internetu zdarma.

Celkový komplex je ideálním místem pro:
-aktivní i pasivním odpočinek
-výlety pěšky, na kole, autem a v zimě na běžkách
-společenská místnost
-sportovní vyžití přímo v areálu:
-motokáry
-sportovní koutek
-vybavená fitnes místnost
-zdarma ubytovaným hostům zapůjčíme nová horská kola.

Za areálem:
-rozsáhlá zahrada s přírodním jezerem,
chatová část, která je právě ve výstavbě.

Lokalita, umístění areálu:
-krásné a tiché prostředí u rybníku Chobot
-jsme obklopeni přírodou a přitom jsme necelých 20 minut jízdy od veletržního města Brna
-katastr obce Nemojany u Vyškova
-nedaleko Farma Bolka Polívky v Olšanech.

IČ: 26285363
DIČ: CZ26285363
Okres: Vyškov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Svatební Hostiny Vyškov

Svatební Hostiny Vyškov

Plánujete Vás velký den a hledáte vhodné prostory kde by jste svůj svatební den rádi uspořádali? Pak neváhejte a naplánujte si tento krásný a výjimečný den v Hotelu Nemojanský mlýn, který Vám nabízí prostory k pořádání svateb, svatebních hostin a zajistí Vám svatební servis. Nabízíme Vám uspořádání svatebního obřadu u nás v zahradě či v prostorách našeho hotelu. Zajistíme: -svatební hostinu -večerní svatební hostinu -ubytujeme Vaše svatební hosty -na přání zařídíme foto i video projekci -postaráme se Vám o hudbu - zajistíme živou kapelu či reprodukovanou hudbu -na Vaše přání zajistíme květinovou výzdobu a další jiné služby na Vaše přání. Nabízíme prostory pro uspořádání svatební oslavy, hostiny: -letní terasa 80 osob -vnitřní místnost hotelu pro 70 osob. Pro novomanžele máme jako dar zdarma pronájem prostor pro konání svatební hostiny. Se vším Vám rádi poradíme a vše zajistíme dle vašich představ. U nás Vaše svatba proběhne přesně dle Vašich představ a stane se pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Svatební den, Vyškov, Kroměříž

Svatební den, Vyškov, Kroměříž

Nevíte kde uspořádat svůj velký den? Nevíte kde naplánovat svůj svatební den a svatební hostinu, oslavu? Navšivte náš Hotel Nemojanský mlýn. Svým klinetům nabízíme: -veškerý svatební servis -uspořádání svatební oslavy, hostiny -ubytování v našem hotelu pro Vaše svatební hosty -zajíštění svatebního obřadu na naší zahradě či v prostorách hotelu -foto projekce -video projekce -květinová výzdoba -uspořádání svatební hostiny, oslavy na letní terase či v prostorách hotelu -nabídka svatebního menu -klasické svatební pohoštění -svatební rauty -svatební hostina formou zahradní párty -venkovní gril -a další. Zajistíme vše dle Vašeho přání a představ. Svěřte nám svůj velký den a věříme že budete spokojeni. Máme dárek pro novomanžele pronájem prostor k uskutečnění svatební hostiny, oslavy - ZDARMA.


Hotel, ubytování, cykloturistika Vyškov

Hotel, ubytování, cykloturistika Vyškov

Ubytování, cykloturistika. Hotel Nemojanský mlýn Vám nabízí ubytování v klidném prostředí u rybníku Chobot. Náš hotel s bezbariérovým přístupem má celkem 16 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním vybavením. Celková kapacita hotelu Nemojanský mlýn je včetně přistýlek 42 lůžek. Posedět a vychutnat si dobré jídlo můžete v naší nekuřácké i kuřácké restauraci. Hotelový komplex je ideálním místem k aktivnímu i pasivnímu odpočinku s možností cykloturistiky a výletů pěšky, autem a v zimě na běžkách. Nabízíme sportovní vyžití jako jsou motokáry, šplhací lana. Součástí hotelového areálu je rozsáhlá zahrada s přírodním jezerem, chatovou částí, a tenisovým kurtem. Navštivte náš hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Školící prostory, školení, firemní akce Vyškov

Školící prostory, školení, firemní akce Vyškov

Hotel Nemojanský Mlýn ležící u malebného rybníka Chobot v okrese Vyškov je svým vybavením školících prostor vhodný pro pořádání firemních akcí. Naše školící prostory jsou vhodné pro klasické školení, různé prezentace, kongresy, neformální firemní akce a další. Ve školicí místnosti je pro Vás k dispozici: - dataprojektor - flipchart - ozvučení s mikrofonem - promítací plátno a dostatek prodlužovaček. Zdarma můžete využít bezdrátového i drátového připojení k internetu. Nabízíme také občerstvení při pořádání firemních akcí, dle Vašich požadavků jej připravíme uvnitř nebo vně školících prostor. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova.


Svatební akce, svatební hostiny Vyškov

Svatební akce, svatební hostiny Vyškov

Náš Hotel Nemojanský mlýn Vám nabízí prostory k pořádání svatebních akcí a svatebních hostin. Nabízíme možnost uspořádání Vašeho svatebního obřadu v prostorách našeho hotelu nebo v rozsáhlé zahradě s přírodním jezerem. Pro Váš svatební den zajistíme: -svatební a večerní hostinu -ubytování pro svatební hosty -na přání zařídíme foto i video projekci -v případě zájmu zajistíme živou kapelu či reprodukovanou hudbu -zajistíme také květinovou výzdobu a další služby dle Vašeho přání. K pořádání svatební hostiny nabízíme prostory letní terasy, která má kapacitu asi 80 osob nebo vnitřní místnost hotelu s kapacitou 70 osob. Pronájem prostor k uspořádání svatební hostiny od nás přijměte zdarma, jako náš svatební dar pro novomanžele. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš Hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova.


Ubytování Kroměříž, Vyškov

Ubytování Kroměříž, Vyškov

Nabízíme ubytování v Hotelu Nemojanský mlýn: -42 lůžek -16pokojů -možnost přistýlek -bezbariérový přístup -každý pokoj má sociální zařízení -wifi -kuřácká restaurace -nekuřácká restaurace -školící místnost -pořádání akcí- soukromé, firemní, rauty, svatby, oslavy, konference, promoce. -parkování v areálu hotelu. Nabízí a poskytneme Vám -ideální místo pro odpočinek -možnosti výletů -sport -fitness místnost -zapůjčíme horská kola -turistika -rozsáhlá zahrada -přírodní jezero. Více informací na webových stránkách.


Školící prostory ZDARMA Kroměříž, Zlínský kraj

Školící prostory ZDARMA Kroměříž, Zlínský kraj

Hotel Nemojanský mlýn u rybníka Chobot nabízí: -školící prostory zdarma -školící místnosti zdarma -pro 56 osob -pro firemní školení -pro školní besedy -pro firemní večírky -pro vánoční večírky. Školící prostory vybaveny technikou: -audiovizuální -ozvučovací -wifi -pevné připojení internetu. Ke školení pro Vás na Vaši žádost zařídíme zajistíme: -ubytování -rauty -občerstvení -letní terasa -kuřácká i nekuřácká restaurace -využití sportovních činností. Pronájem školících prostorů, školících místností ZDARMA.


Školící prostory Vyškov, Jihomoravský kraj

Školící prostory Vyškov, Jihomoravský kraj

Nabízíme prostory pro školení: -školící prostory zdarma -firemní školení -posezení -firmní večírky -vánoční večírky -školící místnost -kapacita 56 osob -plně vybaveny školící místnosti -wifi -audio -pevný internet -ozvučení. Pronájem školící místnosti zdarma. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.