Blažena Antony Studio Preistoria


Riegrova 2670/20A, České Budějovice 370 04

Kadeřnický salón Preistoria v Českých Budějovicích, nabízí kadeřnické a kosmetické služby.
V našem týmu pracují jen vyškolení profesionálové, kteří Vám rádi se vším poradí a navrhnou účes a líčení dle Vašich představ.
Pracujeme s kosmetikou Framesi.

Naše služby:
- testování vlasu a vlasové pokožky za pomoci mikrokamery
- poradenská služba k ošetření vlasu
- barvení vlasů, melíry, moderní střihy
- trvalení vlasů, prodlužování vlasů
- kombinace melíru a dalších odstínů
- stahování barvy a barvení na jiný odstín
- tónování vlasů
- regenerace s keratinem
- léčebné ošetření vlasů za pomoci infračerveného světla
- indická a klasická masáž hlavy.

Kosmetické služby
- profesionální ošetření s kosmetikou Bioline a Alissa
Beauté
- hloubkové čištění pleti
- ultrazvuková špachtle
- laser ošetření
- chemický peeling
- barvení a uprava obočí a řas
- speciální ošetření Galvanickou žehličkou
- denní, večerní a svatební líčení.

IČ: 72115254
DIČ:
Okres: České Budějovice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Blažena Antony

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí České Budějovice

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí České Budějovice

Kosmetické a kadeřnické studio Preistoria v Českých Budějovicích nabízí kosmetické ošetření ultrazvukovou špachtlí. Ošetření zahrnuje: - odlíčení - exfoliační masku pro změkčení pokožky - vyčištění ultrazvukovou špachtlí - závěrečné nanešení krému. Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti, pro muže i děti. Odstraní i černé tečky ( póry). Účinky po ošetření: - hloubkové vyčištění pleti - snižení množství vrásek - svěží a oživená pleť - hydratuje pleť a zlepšuje mikrocirkulaci - znižuje napětí pokožky. Celá procedura trvá cca 45 minut. Pro větší efekt je dobré čištění opakovat. Pokud máte dotazy, nebo si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Tešíme se na Vás!!!


Profesionální ošetření pleti, laserové ošetření, kosmetické služby, České Budějovice.

Profesionální ošetření pleti, laserové ošetření, kosmetické služby, České Budějovice.

Studio Preistoria. Nabízíme kosmetické služby jako je: -laserové ošetření -profesionální ošetření s kosmetikou Bioline a Alissa Beauté -barvení a úprava obočí a řas -hloubkové ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí -chemický peeling -speciální ošetření Galvanickou žehličkou denní,večerní a svatební líčení.


Kadeřnický salon České Budějovice.

Kadeřnický salon České Budějovice.

Naše kadeřnictví pracuje s profesionální kosmetikou značky Framesi. Dále můžeme nabídnot našim zákazníkům: -testování vlasové pokožky, vlasu pomocí mikrokamery -poradenskou službu k ošetření vlasu -veškeré kadeřnické služby -melíry, barvení vlasů, trvalení vlasů, moderní střihy, prodlužování vlasů -léčebné ošetření vlasů za pomoci infračerveného světla. Těšíme se na Vaši návštěvu. Další informace viz. níže.


Kosmetické služby České Budějovice

Kosmetické služby České Budějovice

Kosmetické služby - profesionální ošetření s kosmetikou Bioline a Alissa Beauté -hloubkové čištění pleti - ultrazvuková špachtle -laser ošetření , chemický peeling -barvení a úprava obočí a řas -speciální ošetření Galvanickou žehličkou -denní a večerní líčení - svatební líčení denní,večerní a svatební líčení


Kadeřnictví České Budějovice

Kadeřnictví České Budějovice

Kadeřnictví pracujeme s profesionální kosmetikou Framesi testujeme vlasy a vlasovou pokožku za pomocí mikrokamery poskytujeme poradenství v oblasti ošetření vlasů veškeré kadeřnické služby - barvení vlasů, melíry, moderní střihy , trvalá prodlužování vlasů léčebné ošetření vlasů za pomoci infračerveného světlaDalší produkty a služby
  • kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, pleťové masky, diagnostika pleti, dekorativní kosmetika, kosmetický salon
  • dámské stříhání, pánské stříhání, stříhání dětí, kreativní střihy, mytí vlasů, masáž hlavy, barvení vlasů, melírování vlasů, tepelná úprava vlasů, nabídka vlasové kosmetiky


Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.