Martin Čejka Kouzelník České Budějovice


K. Chocholy 1260/12, České Budějovice 370 05

Kouzelník Martin Čejka se zabývá předváděním kouzel na jevištních vystoupeních, dětských představeních a vystupuje také na firemních akcích. Jedná se o moderní vystoupení, kouzlení s živými zvířaty, mizení člověka, levitace, kouzla na přání.
Zabývá se také magií u stolu.

Jevištní vystoupení:
- program je většinou doprovázen moderní hudbou
- použití triků.
Dětská vystoupení:
- děti se sami zapojí do programu
- vystoupení je tvořeno samostatně bez přestávek
- vhodné pro školy, školky a dětské oslavy.
Vystupuje na firemních akcích a jezdí na různé slavnosti například ho můžete spatřit na slavnostech v Karlových Varech.

Magie u stolu:
- kouzelník prochází mezi hosty, není potřeba podia
- jedná se o čtení myšlenek, ohýbání předmětů, netradiční iluze
- hosty lze těžko organizovat, jedná se o velmi uvolněnou atmosféru
- pro firemní, klientské akce a maturitní plesy.

Kouzla na přání:
- originální únos
- přenesení a zmizení člověka
- historická hudba a rekvizity.

Ve světě kouzel je možné vše a proto se přijďte podívat na kouzelnické vystoupení, které ve Vás zanechá nevšední zážitek.

IČ: 71772383
DIČ:
Okres: České Budějovice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Čejka

Kouzelnická magie u stolu České Budějovice

Kouzelnická magie u stolu České Budějovice

Kouzelnická magie, která se odehrává u stolu, přímo mezi sedícími hosty. Nejsou zapotřebí jeviště ani pódia. Odlehčíte tak formální klientské či firemní akce. Kouzelník Martin baví hosty nejmodernějšími kouzly po dobu celého večera. Prochází se mezi hosty, aby jim neuniklo žádné kouzlo. Délka programu může být 5 – 90 min. V magii u stolu můžete očekávat kouzla, jako je čtení myšlenek a mnoho dalších netradiční magie.


Kouzla na přání České Budějovice

Kouzla na přání České Budějovice

Kouzelník Martin Čejka Vám ukáže, že v zemi kouzel je vše možné. Chcete nechat zmizet nevěstu nebo naopak někoho objevit? A ještě mnohem víc... Vytvoří kouzla dle Vašich přání, vykouzlí dárky pro oslavence nebo Vás nechá odcestovat na opačný kout světa. Délka programu závisí pouze na Vašem požadavku. Při akci na dané téma, není problém vystupovat v kostýmech. Také je možné upravit kouzla, tak aby zapadla na Vaši akci. Realizovaná přání: - kouzla za pomoci reklamních předmětů - objev člověka či narozeninového dortu - přenesení jedince na jiné místo - vyčarování dárku - zmizení nevěsty či ředitele.


Kouzelník pro děti a firemní akce České Budějovice

Kouzelník pro děti a firemní akce České Budějovice

Kouzelník a iluzionista Martin Čejka nabízí kouzla pro děti a firemní akce. Pokud se chcete ponořit do světa kouzel a iluzí, neváhejte mě kontaktovat. Připravím pro Vaší akci nezapomenulté kouzelnické vystoupení, a Vaše ratolesti budou mít nevšední zážitek. Při dětských vystoupeních je zapojuji do svého programu. Vykouzlíme živá zvířátka, dort, nebo narozeninový dárek. Při firemních akcích jsou kouzla předváděna s hudbou a veškeré účastníky se také snažím zapojit do světa iluzí. Kouzla připravím i na přání zákazníků. O kouzla se zajímám od svých 9 let, a v tomto oboru mám bohaté zkušennosti. V mezinárodních soutěžích jsem získal i několik prvních míst.


Kouzla a magie, kouzelník, České Budějovice

Kouzla a magie, kouzelník, České Budějovice

Kouzelník Martin Čejka se zabývá kouzly již od svého dětství. Od 15 let pak nejrůznější kouzla a triky předvádí na různých společenských a zábavních akcích, včetně těch pro děti. I přes své mládí má za sebou již stovky kouzelnických vystoupení různých zaměření. Velkým plusem kouzelnických vystoupení kouzelníka Martina Čejky je, že se během každé akce snaží ukázat co nejvíce kouzel - žádného zbytečného slovního protahování se u něj tedy nedočkáte. Vždy se snaží volit takové triky a kouzla, které jsou mnohdy skutečně neuvěřitelné - i pokud jste tedy rodilý pragmatik, budete překvapeni. Kouzelník Martin Čejka se zaměřuje na: - jevištní vystoupení - dětská představení - magie u stolu - kouzla na přání U prvního typu kouzlení, jevištních vystoupení, nemusí být ale pravidlem předvádění kouzel přímo na pódiu. Diváci sledují kouzla zepředu a kouzelnický program doprovází moderní hudba. Více než 20 kouzel na sebe navazují a praxí vyzkoušené triky jsou skutečně efektní. Diváci se také v některých částech přímo do kouzel a triků zapojují. Jevištní vystoupení kouzelníka je jako stvořené pro nejrůznější: - plesy - oslavy - slavnosti Dalším typem jsou kouzelnická představení pro děti. I zde se opět děti do kouzel aktivně zapojují a samy čarují, případně pomáhají kouzelníkovi třeba s vykouzlením živých hrdliček a podobně. Dětská představení s kouzelníkem jsou vhodná pro: - školy - školky - maškarní plesy - dětské oslavy Další možností je pak moderní pojetí kouzel a magie prováděné přímo mezi hosty. Kouzelník prochází v průběhu večera či dané akce přímo mezi jejími účastníky a za přísné kontroly přihlížejících provádí kouzla a triky. Čtení myšlenek, peníze, oheň, ale třeba také ohýbání železa. To jsou iluze, které kouzelník Martin Čejka předvede, a vy se nebudete stačit divit. Tato kouzla se hodí pro firemní akce nebo akce pro klienty. Kouzelník Martin Čejka pro vás připraví celou řadu kouzel na přání. Neváhejte jej tedy s vašimi přáními z oblasti kouzel kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách. Jen namátkou vybíráme speciality, jako například: - přenesení člověka na jakékoli místo - zmizení nevěsty - objevení narozeninového dortu - a mnoho dalších kozel a triků Kouzelník Martin Čejka byl oceněn také na řadě mezinárodních soutěží (první místa a ceny Grand Prix), přičemž většina těchto ocenění náležela nejtěžší kategorii manipulace. Tento mladý kouzelník neustále sleduje světové novinky z oblasti kouzel. Jeho snahou je také změnit typický český pohled na kouzelníka - na rozdíl od něj se totiž nesnaží prezentovat se jako kouzelník ve fraku a cylindru, ale má svůj osobitý styl. Až tedy budete plánovat dětskou párty nebo zpestření večírku pro své známé, pamatujte: Ve světě kouzel je věše možné!


Kouzelník,  Jižní Čechy, Česká republika.

Kouzelník, Jižní Čechy, Česká republika.

Moderní kouzelnická vystoupení na všechny druhy akcí. Kouzlení se živými zvířaty, mizení člověka, levitace a jiné iluze dle přání. Kouzla pro děti i dospělé. Celá Česká republika.Další produkty a služby
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly


Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.