Laderman, s.r.o. Kovošrot Moravský Beroun


Dvorní cesta 303, Moravský Beroun 793 05

Společnost Laderman s.r.o. se sběrnou v Moravském Berouně se specializuje na výkup kovových palet i beden značky Mars a dalšího kovošrotu. Na našem autovrakovišti se navíc postaráme o ekologickou likvidaci osobních vozů, nákladních automobilů i strojů.

V rámci kovošrotu vykupujeme:

- kovy (barevné i nebarevné)
- kovový odpad
- akubaterie, autobaterie i akumulátory
- katalyzátory
- elektromotory
- kovové, železné bedny a palety Mars
- elektrošrot aj.

Snažíme se, aby naše služby byly vždy co nejkvalitnější, proto kovový odpad poctivě třídíme a dodáváme slévárnám a ocelárnám k dalšímu zpracování.

V oblasti likvidace technologických celků využíváme moderní vybavení a stroje, díky kterým můžeme poskytovat profesionální služby v rámci celé České republiky.

Pro fyzické i právnické osoby zajišťujeme také ekologickou likvidaci vozidel a strojů. Pokud je již vůz nepojízdný a nevíte, jak ho k nám dostat, můžete jednoduše využít naší odtahové služby, která automobil doručí až na naše autovrakoviště, kde se o něj postaráme.

IČ: 02208849
DIČ: CZ02208849
Okres: Olomouc
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Helena Mikušová

Výkup barevných kovů a železa u Laderman, s.r.o. za výhodné ceny!

Výkup barevných kovů a železa u Laderman, s.r.o. za výhodné ceny!

Společnost Laderman, s.r.o se zabývá výkupem a zpracováním kovového odpadu a katalyzátorů v neomezeném množství. Kovošrot nabízí příznivé ceny jak pro malododavatele, tak i velkododavatele, kteří mohou využít výhodného partnerského programu.


Společnost Laderman, s.r.o. Vám ušetří čas i peníze

Společnost Laderman, s.r.o. Vám ušetří čas i peníze

Hledáte kvalitní materiály pro Vaši stavbu za výhodné ceny? Společnost Laderman, s.r.o. nabízí nejen prodej stavebních materiálů a jejich dopravu na místo určení, ale i odborné poradenství, díky kterému ušetříte spoustu času, peněz a nepříjemností. Novinkou je půjčovna lešení a stavební bazar, jehož aktuální nabídku můžete sledovat přímo na webových stránkách.


Sběrna Moravský Beroun - výkup kovového odpadu, kovošrotu a katalyzátorů

Sběrna Moravský Beroun - výkup kovového odpadu, kovošrotu a katalyzátorů

Společnost LADERMAN s.r.o. od Vás vykupí a kompletně zpracuje veškerý kovový odpadu. Vykupujeme barevné kovy, kovošrot včetně katalyzátorů nejen v Moravském Berouně, ale v rámci celé České republiky.


Prodej hlubokotažné plechy Moravský Beroun, Brantice, Ostrava, Opava, Bruntál

Prodej hlubokotažné plechy Moravský Beroun, Brantice, Ostrava, Opava, Bruntál

Nabízíme prodej hlubokotažných plechů: - rozměr 1500x3000, síla 0,4 - cena 11,- Kč.


Vysavač listí Opava, Štenberk, Olomouc, Moravský Beroun, Krnov, Bruntál

Vysavač listí Opava, Štenberk, Olomouc, Moravský Beroun, Krnov, Bruntál

PENTA STAVEBNINY s.r.o. nabízí prodej: - vysavač listí - 1 ks. - slouží k vysávání listí, suché trávy a komunálního odpadu - motor: Kohler Command PRO15 - elektrické startování - cena: 24 000,-Kč + DPH - odvoz na vlastní náklady. - vysavač listí - 1 ks - slouží k vysávání listí, suché trávy a komunálního odpadu - model: CS 8.5T - motor: Kohler Command PRO 8.5 - manuální startování - cena: 20 000,-Kč + DPH - odvoz na vlastní náklady


Prodej - nesený překopávač kompostu řady NPK

Prodej - nesený překopávač kompostu řady NPK

Penta stavebniny, s.r.o. nabízí prodej: Nesený překopávač kompostu řady NPK je speciální stroj určen pro ekologickou likvidaci zelené hmoty z parku a veřejných prostranství, ale jiných biomateryalu určených ke kompostovaní. Při malé úpravě zavěšení překopávače a doplnění hydraulickým pohonem jsou vhodným nosičem také smykové nakladače střední kategorie. Stroj je po GO má dva náhradní nože, nové kardany. Pracovní prostor – 250 x 120 cm Požadovaný výkon – 60 kw Výkon – 600m3/h Cena. 200 000


Prodej nářadí REMS Opava, Olomouc, Moravský Beroun, Krnov, Bruntál, Štenberk

Prodej nářadí REMS Opava, Olomouc, Moravský Beroun, Krnov, Bruntál, Štenberk

Penta stavebniny nabízí výprodej nářadí REMS: SA 15 – 5ks TH 16 – 4ks SA 18 – 7ks B 20 – 2ks V 22 – 4ks B 26 – 3ks SA 28 – 3ks TH 32 – 2 ks V 35 – 1ks TH 40 – 2ks V 42- 3ks TH 50 – 1ks SA 54 – 3ks Ruční kleště – 2ks Lis ACC – 1ks Cena dle dohody.Další produkty a služby
  • kovový odpad a šrot, sběrné suroviny, odpadový papír, výkup druhotných surovin
  • úprava druhotných surovin, recyklace, ekonomické využití odpadu, instalace sítí odpadkových košů, nepřímá recyklace, přímá recyklace
  • bourané automobily, výkup a prodej, náhradní díly k prodeji, ekologická likvidace aut


Související články
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Ekologická likvidace autovraků
Ekologická likvidace autovraků

Naše firma Lukas trade s.r.o., zajistí výkup kovů, likvidaci autovraků i recyklaci odpadů. Zbavte se přebytečného odpadu a kontaktujte naši firmu. Svoz odpadu zajišťujeme na vlastní náklady. Pokud byste spíše potřebovali zvolit likvidaci vašeho starého automobilu, pak neváhejte a využijte našich ekologických služeb. A kde nás najdete? Jedná se o Dvůr Králové nad Labem.


Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot
Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot

Nevíte, kam s kovošrotem či jiným kovovým odpadem? Poradí si s ním HULMAN – kovošrot s.r.o. Jsme česká společnost, která se už více než dvacet let zabývá výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Najdete nás v Pohořelicích a dalších provozovnách.


Zbavte se odpadu a ještě na něm vyděláte
Zbavte se odpadu a ještě na něm vyděláte

Hromadí se vám doma starý papír od novin až po knihy a časopisy? K tomu odpad kovový a vám jde z toho nepořádku hlava kolem? Tak si pojďte nejen uklidit, ale také vydělat. Díky službám firem, které mají na odpad svůj systém, dokážete s odpadem nakládat tak, aby vás neobtěžoval, ale naopak vám přinesl i nějakou tu korunu navíc. Stejně tak to chodí ve společnosti Petr Novák s.r.o. v Českých Budějovicích, kde opad má nejen svoje místo, ale vše stojí na pravidelně kalibrovaných váhách, které zajistí poctivý přístup.