Lihovarská 663/38
Ostrava - Kunčičky 718 00
tel.: +420 595 222 200
email: ostrava@scaserv.cz

KONTAKT
VíCE >

hliníkové pojízdné lešení, bednění, půjčovna, mobilní schody, ploty, schodišťové věže, závěsné lávky

Lešení Sprint – Hotel Intercontinental Praha, SCASERV a.s. Ostrava +
DALŠÍ
FOTKY
Společnost SCASERV a. s. pro Vaše stavební projekty na českém, slovenském a polském trhu dodává fasádní rámové lešení Sprint a hliníkové pojízdné lešení BoSS, jako vhodný doplněk našich produktů nabízíme závěsné lávky TITAN, které je možno použít i tam, kde lešení použít nelze. K vymezení stavebního prostoru a zajištění bezpečnosti při zákazu vstupu nepovolaných osob využijte nabídku rozsáhlého mobilního oplocení. V oblasti bednění nabízíme stěnové panelové bednění Logik 50 a prvkové nosníkové bednění stropů, které podepírají ocelové stropní podpěry s bezpečnostním mechanizmem pro snadné odbednění. Ucelený sortiment produktů nabízíme jak formou zapůjčení tak formou prodeje.

Naše motto zní: „BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI STAVBU“. Standardem pro nás je nejen to, že naše produkty splňují technické normy, ale současně také jejich vysoké technologické přednosti. Naši zkušení obchodní manažeři pro vás zajistí řešení šité na míru s vysokou efektivitou, dle vašich požadavků.

Fasádní lešení SPRINT je jednoduchý systém, který díky rychlosti montáže a dlouhé životnosti žárově pozinkovaných komponentů zajistí snížení provozních nákladů a zároveň splňuje náročné požadavky bezpečnosti práce.

Lehké hliníkové mobilní věže BoSS s rozsáhlým sortimentem komponentů umožní zvolit různé druhy sestav, rozměrů a výšek pracovních ploch. Věže jsou vhodnou pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, průmyslových provozech, na veřejných prostranstvích, v atriích, při veškerých opravárenských, údržbářských a montážních pracích, kde je třeba použít pojízdné lešení.

Závěsné lávky jsou moderní zdvihací zařízení určené pro práce na fasádách budov. Jsou vhodnou alternativou k lešení nebo k jejich optimální kombinaci. Přesun a přeprava materiálu, nářadí, osob do požadované výšky při správné koordinaci výrazně zvyšuje rychlost a efektivitu práce. Závěsné pracovní plošiny poskytují širokou škálu použití od zateplení a opláštění budov, instalaci oken, až po venkovní čištění fasád a údržbu budov. Pokud máte vlastní závěsné lávky, provedeme vám revizi vašich motorů. Jsme autorizovaným servisem firmy STROS- Sedlčanské strojírny, a. s.

Výstupové věže z lešení Cuplok splňují požadavek náročného stavebního trhu a jejich konstrukce, která je přizpůsobena většímu zatížení umožňuje častý výstup pracovníků ve větším počtu. Je zde rovněž dostatečný prostor pro nanášení a vynášení materiálu.
Toto dočasné schodiště je variabilní, splňuje vysoký bezpečnostní standard a lze pomocí něj vytvářet výstupy ve více patrech najednou.

Schodišťové věže R-modul účelně splňují funkci únikového a dočasného schodiště pro zajištění bezpečnostních norem stavby. Jejich oblíbenost stavaři spočívá v rychlé montáži, kvalitě a příznivé ceně.

Mobilní oplocení, které rovněž nechybí v celkové nabídce produktů firmy SCASERV a. s. je nabízeno ve dvou formách - prodeje nebo pronájmu. Mobilní ploty jsou populární pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadné přemístění.
Díky žárovému pozinkování jednotlivých dílců dosahuje toto oplocení vysoké kvality a dlouhé trvanlivosti. V naší nabídce lze nalézt jak plné, tak i drátěné plotové dílce. Toto mobilní oplocení najde své využití při ochraně staveniště, oplocení dočasných skladů nebo při pořádání sportovních a kulturních akcí.

Bednění LOGIK 50 je bednící panelový systém zajišťující dokonalost povrchu betonu podle nejpřísnějších norem při tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Toto stěnové panelové bednění je navrženo pro malé až středně velké projekty. Díky své všestrannosti lze pomocí něj vytvářet aplikace pro opěrné zdi, základy, jímky, šachty, pilíře a sloupy. Systém bednění LOGIK 50 umožní provést jednostranné i oboustranné bednění.

Nosníkové bednění stropů a průvlaků Scaflex je prvkové bednění, které využívá dřevěných lepených nosníků, třívrstvých desek s ocelovou hranou, stavitelných stavebních stojek a doplňkových prvků. Bednění je vhodné pro stavbu rovných i tvarově komplikovaných stropů od malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky.

Systém záchytných sítí SafeNet najde uplatnění především pro zabezpečení stavby proti padajícím předmětům z výšky. Síť odolná vůči UV záření i povětrnostním vlivům je výškově nastavitelná a testovaná na pád tělesa o hmotnosti 100kg z výšky 7m.

Přechodové lávky SafeBridge jsou optimálním řešením pro přemostění jak pro veřejnost, např. přístup do budovy přes výkop v chodníku, tak pro použití na stavbách např. při pokládce inženýrských sítí, plynovodů či elektrických rozvodů. Přechodová lávka SafeBridge s protiskluzovým povrchem je dostupná ve 4 délkách o šířce 1, 2m a jsou vybavena zarážkami o výšce 160mm.
VÍCE

Slogan: Bezpečné a efektivní řešení pro Vaši stavbu

Zařazení do katalogu:

Lešení a montážní plošiny
Maloobchod, Montáž, Půjčovna, Služby, Velkoobchod
, Stavební mechanizace a stroje
Maloobchod, Půjčovna, Služby, Velkoobchod
WEBOVÁ STRÁNKA SCASERV a.s. Ostrava

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA SCASERV a.s. Ostrava

http://www.scaserv.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Komplexní služby, odborný tým a vlastní bohatý sortiment produktů. Na kvalitní lešenářské systémy od společnosti SCASERV se mohou zákazníci spolehnout už od roku 2012. Provozovny v Praze, Brně a Ostravě zajišťují špičkové zboží z oblasti lešení, stropního a stěnového bednění či mobilního oplocení. Potřebujete zařídit montáž, prodej či pronájem lešení? Spolehněte se na profesionalitu a špičkovou kvalitu produktů firmy SCASERV.

VÍCE
I ocelové schodiště může být mobilní

I ocelové schodiště může být mobilní

Určitě jste se už někdy setkali s problémem, že na některá místa se nedostanete, i kdybyste se snažili sebevíc. S takovými situacemi se setkáváme hlavně na stavbách. Nejde jen o nedostupnost míst, ale také o naše pohodlí, které často přizpůsobujeme dané situaci. Tomu je ale konec díky novince společnosti SCASERV - skládací ocelové schodiště, které zdolává převýšení až několik metrů.

VÍCE
Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Na stavbě se pracovníci setkávají s celou řadou rizik, kvůli kterým je potřeba bezpodmínečně dodržovat zásady bezpečnosti práce. Není asi potřeba příliš vysvětlovat, proč je například takové přeskakování výkopů doslova nepřípustné. Z tohoto důvodu je velmi důležité u každé stavby zajistit stabilní přechodovou lávku přes výkop. Není ale lávka jako lávka - také v přechodových lávkách totiž mohou existovat rozdíly, a to nejen z hlediska materiálu. Pojďme si o této problematice říci pár slov.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Hliníková přechodová lávka, dočasná lávka přes výkop, půjčovna, pronájem

Hliníková přechodová lávka, dočasná lávka přes výkop, půjčovna, pronájem

Společnost SCASERV a.s. představuje novinku - hliníkovou přechodovou lávku SafeBridge, která je optimálním řešením pro dočasné přemostění přes výkopové rýhy.

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až ...

Ostravská společnost SCASERV a. s. poskytuje prodej i pronájem stěnového bednění LOGIK 50, které umožňuje vytvářet aplikace pro opěrné zdi, šachty, pilíře, jímky i sloupy.

Ocelové fasádní lešení SPRINT- prodej, pronájem i zajištění montáže

Ocelové fasádní lešení SPRINT- prodej, pronájem i zajištění montáže

Chystáte-li se k opravě či zateplování domu, pak jistě budete potřebovat ocelové fasádní lešení, které Vám prodá nebo zapůjčí společnost SCASERV a.s. z Ostravy, která se postará také o jeho montáž.

Prodej i pronájem lehké mobilní oplocení - rychlá instalace a snadno přemístitelné

Prodej i pronájem lehké mobilní oplocení - rychlá instalace a snadno ...

SCASERV a.s. nabízí k prodeji i pronájmu mobilní oplocení, které je snadno přemístitelné, má dlouhou životnost díky žárovému pozinkování, vysokou kvalitu a jeho montáž je velmi rychlá a jednoduchá.

Dodávka lehkých hliníkových mobilních věží BoSS - montáž až do výšky 18m bez nutnosti kotvení

Dodávka lehkých hliníkových mobilních věží BoSS - montáž až do výšky ...

Společnost SCASERV a.s. z Ostravy se specializuje na dodávku pojízdných lešení a seženete u ní hliníkové mobilní věže BoSS, které jsou konstruovány z lehké slitiny. Jedná se o nejtužší věže na trhu.

Půjčovna a pronájem závěsné lávky, plošiny Titan - doplněk i náhrada lešení

Půjčovna a pronájem závěsné lávky, plošiny Titan - doplněk i náhrada ...

Půjčovnu závěsných lávek a plošin realizuje společnost Scaserv a.s. se sídlem Ostravě, která je pronajímá jako doplňky nebo dokonce náhradu celého lešení, popřípadě k jejich kombinaci.

Systém záchytných sítí SafeNet pro výškové stavby, záchytné sítě jako ochrana chodců

Systém záchytných sítí SafeNet pro výškové stavby, záchytné sítě jako ...

Chcete-li to nejbezpečnější řešení ochrany chodců i Vašich zaměstnanců při provádění výškové stavby, zvolte záchytné sítě SafeNet od firmy SCASERV a.s.

VÍCE MICROSITE


SCASERV a.s. Ostrava
Lihovarská 663/38
Ostrava - Kunčičky
718 00

Telefon:
+420 595 222 200
Email:
email
Web:
Fax:
+420 595 222 213
IČ: 29395895
DIČ: CZ29395895
Okres: Ostrava-město
Právní forma akciová společnost
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Palupa
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Provozní doba: Po-Pá 7-15:30
VÍCE

OBRÁZKY

Lešení Sprint – Hotel Intercontinental Praha, SCASERV a.s. Ostrava


Lešení Sprint – Hotel Intercontinental Praha, SCASERV a.s. Ostrava

PROSPEKTY

Mobilní schodiště SafeStep, SCASERV a.s. Ostrava

Prospekt č. 1

Mobilní schodiště SafeStep, SCASERV a.s. Ostrava

zobrazit

POBOČKY

Centrála
SCASERV a.s. Ostrava
Lihovarská 663/38, Ostrava - Kunčičky 718 00
GPS: 49°48′45.42″ N, 18°18′27.65″ E
SCASERV a.s. Ostrava
SCASERV a.s. Praha
Bečovská 939, Praha 10 - Uhříněves 104 00
GPS: 50°2′25.44″ N, 14°35′32.57″ E
SCASERV a.s. Praha
SCASERV a.s. Brno
Vinohradská 74, Brno - Černovice 618 00
GPS: 49°10′21.43″ N, 16°38′33.18″ E
SCASERV a.s. Brno

VÍCE