Karel Wolfan


Žižkova 1945/32, Jihlava 586 01

Plně profesionální pohřební služba, připravena v těch nejtěžších chvílích poskytnout ty nejlepší služby. Máme nepřetržitý provoz včetně svátků, sobot a nedělí. Vyřídíme za Vás všechny potřebné formality.

Nabízené služby:
-sjednání pohřbu u vás doma
-uložení do země
-kremace
-převoz zesnulých ze nebo do zahraničí
-zařízení smuteční hostiny
-květinová výzdoba
-prodej uren, rakví a smutečního zboží aj.

IČ: 60591048
DIČ: CZ7104284352
Okres: Jihlava
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Karel Wolfan

Pohřební služba Jihlava  - sjednání pohřbu u vás doma Pohřební služba Jihlava - převoz zesnulých

Pohřební služba Jihlava - sjednání pohřbu u vás doma Pohřební služba Jihlava - převoz zesnulých

Pohřební služba Jihlava - sjednání pohřbu u vás doma Pohřební služba Jihlava - převoz zesnulých. Naši firma je plně profesionální a stabilizovaná a vždy připravena poskytnou ty nejlepší služby. Pohřeb se může zajistit i v klidu Vašeho domova, abychom tak co nejvíce ulehčili těžkou životní situaci. Po úmrtí blízkého nám zavolejte na telefon 721 842 416 nebo 605 357 377, volat můžete kdykoli ve dne i v noci. Zajistíme veškeré služby – od převozu až po zajištění smutečních kytic. Vše potřebné na Vaši žádost vyřídíme za Vás.


Pohřební služba Jihlava - Vysočina

Pohřební služba Jihlava - Vysočina

Pohřební služba Jihlava - Vysočina. Jsme stabilizovaná, plně profesionální pohřební služba. Vyřídíme za Vás veškeré potřebné náležitosti a formality, abychom co nejvíce ulehčili v této těžké chvíli. Máme nepřetržitý provoz vč. dnů pracovního volna a pracovního klidu. Služby: -sjednání pohřbu u Vás doma -převoz zesnulých ze nebo do zahraničí -kremace -uložení do země -zařízení smuteční hostiny -květinová výzdoba -prodej uren, rakví a smutečního zboží -poradenství aj. Zajistíme: -zařídíme smuteční hostinu -zajistíme civilního řečníka na obřady a pohřby -květinová výzdoba bude dopravena na místo určení -prodáve ozdobnéh ureny a další smuteční zboží -postaráme se o výkop hrobu i s příslušenstvím. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pohřební služby v Jihlavě a na Vysočině

Pohřební služby v Jihlavě a na Vysočině

Pohřební služby v Jihlavě a na Vysočině. Jsme plně profesionální pohřební služba, připravena v těch nejtěžších chvílích poskytnout Vám ty nejlepší služby. Provoz je nepřetržitý a to i včetně sobot, nedělí i svátků. Vyřídíme Vám všechny potřebné a nezbytné formality. Klademe důraz na osobní přístup. Ke každému pozůstalému přistupujeme individuálně. Služby které Vám můžeme nabídnout a zajist: -převoz zesnulých ze nebo do zahraničí -zařízení smuteční hostiny -květinová výzdoba -sjednání pohřbu u Vás doma -uložení do země -kremace -prodej uren, rakví a smutečního zboží aj.


Pohřební služba Jihlava, Vysočina

Pohřební služba Jihlava, Vysočina

Pohřební služba Jihlava, Vysočina. Služby: -sjednání pohřbu u Vás doma -převoz zesnulých ze nebo do zahraničí -kremace -uložení do země -zařízení smuteční hostiny -květinová výzdoba -prodej uren, rakví a smutečního zboží -poradenství aj. Zajistíme: -zařídíme smuteční hostinu -zajistíme civilního řečníka na obřady a pohřby -květinová výzdoba bude dopravena na místo určení -prodáve ozdobnéh ureny a další smuteční zboží -postaráme se o výkop hrobu i s příslušenstvím. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Převozy zesnulých ze zahraničí či do zahraničí

Převozy zesnulých ze zahraničí či do zahraničí

Převozy zesnulých ze zahraničí či do zahraničí. Převozy do 100km od hranic ČR. -při přepravě zesnulého nabízíme kompletní servis -můžeme nabídnout přesné vyplnění potřebných formalit, které jsou pro přemístění nezbytné. Mezi služby nabízené v této oblasti: -zajištění speciální rakve -vyřízení hygienických povolení -nabalzamování zesnulého -vybavení celních formalit


Kremace

Kremace

Kremace. Kremace bez obřadu: -zpopelnění zesnulého bez obřadu v obřadní síni. -na přání můžeme zajistit Vaši přítomnost u kremace. Kremace s obřadem: -před samotnou kremací se ve vybrané obřadní síni nebo ve zvoleném kostele uskuteční smuteční rozloučení se zesnulým. Zpopelnění: Z ekonomických důvodů standardně provádíme zpopelnění v krematoriu města Tábor. Na vyžádání kdekoliv jinde.


Uložení do země

Uložení do země

Uložení do země. Pokud si budete přát uložit rakev či urnu do země, hrobky, zajistíme veškeré služby, které jsou s tím spojeny. Jedná se o: -kompletní zajištění obřadu jak civilního tak i církevního -obstarání řečníka či kněze -výkopání hrobu -přenos či převoz rakve nebo urny na místo uložení do země -převoz kytic a věnců -uložení do země -zasypání hrobu - zajistíme i taxislužbu či smuteční hostinu pokud si budete přát. Garance profesionálního a etického přístupu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle 721 842 416 a 605 357 377.


Sjednání pohřbu u Vás doma

Sjednání pohřbu u Vás doma

Sjednání pohřbu u Vás doma. Pohřeb můžeme sjednat v klidu Vašeho domova, abychom Vám tak co nejvíce ulehčili těžkou životní situaci. Vše, co bude možné v případě Vašeho zájmu vyřídíme za Vás. Stačí jen zavolat a dohodneme si termín kdy Vás budou moci pracovníci naší pohřební služby navštívit. Zajistíme veškeré služby : -převoz zesnulého -uložení do země -zajištění smutečních kytic atd..Další produkty a služby
  • odvoz zesnulého, pohřby do země, zpopelnění zesnulého, prodej rakví, pronájem sálů na pohřby, pronájem pohřebního vozu


Související články
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.


Pohřební služba
Pohřební služba

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.


Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami
Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Poskytnout poslední službu člověku je důležitou povinností nejbližších. Již více než 16 let pomáhá Pohřební služba Příbram ulehčit veškeré starosti, spojené s odchodem blízkého člověka, a poskytnout co nejkvalitnější služby v této oblasti. S ochotou zajistí veškeré služby, spojené se smutečním rozloučením či pohřbem, a to s ohledem na veškerá přání a představy klientů.


Pohřební služba Ústí nad Orlicí
Pohřební služba Ústí nad Orlicí

Zřejmě nikomu není příjemné načínat téma pohřbu, avšak je to bohužel proces, který se týká nás všech. Každý se vyrovnává se ztrátou blízkého člověka po svém. Nikdy nemůžete někomu jinému ubrat z jeho žalu, utrpení a bolesti, ač byste si to moc přáli a rádi byste často část bolesti chtěli převést na své břímě. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se lidem snaží pomoci alespoň z hlediska zařizování, vyřizování, zajišťování pohřbu a poskytnutí všech dalších služeb, což každý pozůstalý ocení.