DOVAST s.r.o.


Štrossova 239, Pardubice - Bílé Předměstí 530 03

Chlazená jídla
- sterilovaná jídla 2. porce
- sterilovaná jídla 5. porcí
- přílohy
- masové konzervy
- instantní omáčky
- e-shop

Sterilované jídlo ideální pro stravování v Chorvatsku nebo na jekékoli jiné dovolené

IČ: 28800940
DIČ:
Okres: Pardubice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hynek Dosoudil

Vaření v Chorvatsku - DOVAST – kvalitní jídlo nejen na dovolenou

Vaření v Chorvatsku - DOVAST – kvalitní jídlo nejen na dovolenou

Chcete si užít dovolenou v Chorvatsku, nebo kdekoliv jinde, ušetřit za stravování a přitom se dobře a kvalitně najíst? Využijte nabídku služeb firmy DOVAST s.r.o. z Pardubic. Jedná se o firmu, která se zabývá výrobou kvalitního domácího jídla pro rychlé stravování po celém světě s dlouhodobou prodlouženou trvanlivostí. Připravuje hotová sterilovaná jídla, která nemusí být uložena v ledničce a mají trvanlivost 6 měsíců od data výroby. Jsou balena po dvou nebo pěti porcích. Zvlášť je uloženo maso s prvotřídním vývarem a zvlášť omáčka. Vývar lze využít i pro přípravu polévky. Dále vyrábí masové konzervy De Lux. Jsou vyrobeny pouze z masa, bez chemické konzervace a jakýchkoliv dalších přísad. Balena jsou po pěti porcích. V současné době je v nabídce deset druhů. Pro sezonu 2013 firma připravuje výrobu hotových jídel sterilovaných zavařených v plechu. Balena budou po 2 porcích. V případě Vašeho zájmu nebo dalších dotazů navštivte webové stránky www.chlazenajidla.cz nebo www.masovekonzervy.cz. Výrobky lze využít pro stravování na cestách, pro lidi pracující v oblastech, kde není zajištěno stravování nebo kde jsou zhoršené podmínky pro přípravu kvalitního jídla. Mezi naše zákazníky patří nejen lidé, kteří si chtějí naplno užít dovolenou v Chorvatsku, Itálii, nebo kdekoliv jinde, ale i cestovní kanceláře, řidiči dálkových tras a všichni ti, kteří nemají čas vařit a přitom chtějí mít kvalitní jídlo za bezkonkurenční cenu.Další produkty a služby
  • instantní polévky, těstovinové směsi s omáčkou, polotovary v prášku, instantní kaše, instantní omáčky, mražené polotovary


Související články
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel
Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Obědy a balená strava pro firmy Brno
Obědy a balená strava pro firmy Brno

Dobrý oběd pro zaměstnance, občerstvení na firemní večírek nebo jinou akci, tak to všechno můžete mít bez toho, abyste něco sami připravovali nebo si s organizací dělali starosti. O stravování vašich zaměstnanců a jídelní menu na firemní akce se s přehledem, profesionálně a rychle postarají stravovací služby JEER s.r.o. se sídlem a provozem v Brně.