ZOO petit


Náměstí Dr.M. Tyrše 102/7, Horní Moštěnice 751 17

Prodej:
- krmiv pro domácí mazlíčky (pes, kočka, ptactvo, hlodavci, rybičky, malá hospodářská zvířata - králík, slepice a pod.)
- chovatelských potřeb
- hnojiva
- mražené maso pro psy a kočky.

IČ: 88003396
DIČ:
Okres: Přerov
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radovan Surý

Krmivo, granule, mražené maso pro psy a kočky Přerov

Krmivo, granule, mražené maso pro psy a kočky Přerov

ZOO petit Horní Moštěnice provozuje kamennou prodejnu, kde prodává vše pro Vaše mazlíčky. Nabízí veškeré chovatelské potřeby a pouze značková krmiva a granule pro psy a kočky mnoha značek. Také prodává mražené maso pro psy a kočky. V kamenném obchůdku nabízíme: - potrava pro psy, kočky, ptactvo, rybičky, hlodavce - mražené maso pro psy a kočky - granule, krmiva - chovatelské potřeby - veterinární přípravky - kosmetika pro zvířata. Klademe velký důraz na spokojenost zákazníka a snažíme se vyjít vstříc jeho přáním.Další produkty a služby
  • krmiva pro zvířata, vybavení pro chovatele psů, akvaristické zboží, domácí mazlíčci, stelivo pro hlodavce
  • krmivo pro psy, krmivo pro kočky, krmivo pro hlodavce, krmivo pro želvy, chovná prasata, chovný skot, chovné krávy, chovné kozy, chovné ovce


Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.