ENTECH-GROUP s.r.o.


Žukovského 887/2, Praha 6 - Ruzyně 161 00

Nabídka služeb v oblasti optimalizace spotřeby energie, zpracování PENB a energetických auditů. Zavádění energetického managementu.

IČ: 24212300
DIČ: CZ24212300
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Monitoring spotřeby energie Praha

Monitoring spotřeby energie Praha

Společnost ENTECH-GROUP s.r.o.nabízí monitoring spotřeby energie. – dosahování úspor energie a zlepšení organizace práce. Management hospodaření s energií zahrnuje rozsáhlé a ucelené spektrum činností: - Monitoring stávající spotřeby energie - Vydefinování možných úspor energie a opatření vedoucích k úsporám - Vyhodnocení realizovaných opatření - Porovnání předpokládaných úspor se skutečně dosaženými úsporami -Aktualizace energetického managementu. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • provoz elektrické přípojky, údržba energetických zařízení, montáž tepelných zařízení, dodávky energie


Související články
Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy
Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Chcete ušetřit na plynu nebo elektřině? V tom případě můžete využít služeb PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. - společnosti, která nabízí neuvěřitelné slevy, bonusy a akce jak pro nové, tak také pro stávající zákazníky. Navíc má na českém trhu mnohaletou tradici.


LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.


Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group
Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší požadavky na programy, které můžeme sledovat. Čím více jich satelitní vysílání nabízí, tím lépe. Dnes je spousta programů pro každého – přijdou si na své sportovně založení muži, romanticky naladěné ženy, ale zkrátka nepřijdou ani děti. Poskytovatel satelitního vysílání je také společnost Digi CZ, která nově spadá pod společnost LAMA Energy Group.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.