Žaneta Tušerová


Felklova 2005, Roztoky 252 63

Co na plot? Náš proutěný plot! Vyrábíme zahradní proutěné ploty a zástěny na míru, které vkusně vyřeší Vaše potíže se zvídavými pohledy sousedů či z ulice, s větrem či nadměrným osluněním Vaší pergoly, terasy, bazénu, zahradního altánku nebo balkónu. Provádíme také výplety z vrbového proutí přímo na Vaší zahradě nebo výplety konstrukcí ve vašich exteriérových prostorách

IČ: 86664115
DIČ:
Okres: Praha-západ
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Žaneta Tušerová

Zahradní proutěné ploty výroba Praha západ

Zahradní proutěné ploty výroba Praha západ

Naše společnost se zabývá výrobou plotů. Zahradní zástěny z proutí můžete použít nejen jako plotové zástěny, ale též jako venkovní zástěny k odstínění zvědavých pohledů do vašeho altánu, na pergolu, terasu či bazén. Proutěný plot - plot na plot. Využívá se různá dekorace a materiál. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • plotové systémy, dřevěné oplocení, montáž plotů a vrat, plotové dílce, vchodová vrata, truhlářská výroba


Související články
Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat
Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.


Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy
Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, nemusíte měnit hned celý produkt. Velice snadno vymění nebo opraví stávající závadu a vás to bude stát jen malé finanční náklady.


TVT EURO-okna: Snížíme vám náklady na energie v domácnosti!
TVT EURO-okna: Snížíme vám náklady na energie v domácnosti!

Významný český výrobce eurooken, dveří, garážových vrat a zimních zahrad, schodišť a dalších produktů špičkové kvality, společnost TVT EURO-okna, vám poskytne komplexní služby pro maximální úsporu nákladů.


Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků
Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s těmi nejkvalitnějšími výrobci. Jsme parterem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru vám navíc poskytujeme nejen odbornou montáž, ale i kompletní servis vašich vrat a kvalitní náhradní díly.