Anděl Dent s.r.o.


Štefánikova 18/25, Praha 5 150 00

Zubní klinika

IČ: 27637808
DIČ: CZ27637808
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jelena Miťko

Protetické náhrady zubů na počkání Praha 3

Protetické náhrady zubů na počkání Praha 3

MrDent Soukromá zubní ordinace Praha 3 nabízí a provádí kompletní stomatologickou péči. Naše ordinace najdete na nedaleko centra, jednu autobusovou stanici od metra Florenc. Mezi naše služby patří: - základní ošetření zubů - restaurace zubů - zubní protézy - extrakce zubů - bělení zubů - zubní implantáty - kosmetická stomatologie - ošetření zubů a dásní - okamžité zubní korunky a další. Máme k dispozici moderní digitální ortopantomograf díky jemu vzniká panoramatický snímek celé dutiny ústní. Jeden panoramatický snímek je schopen nahradit hned několik cílených snímků. Pracujeme 7 dnů v týdnu! Přijímáme nové pacienty!


Ortopantomogram - diagnostické vyšetření zubů Praha 3

Ortopantomogram - diagnostické vyšetření zubů Praha 3

MrDent soukromá zubní ordinace na Praze 3 nabízí novou formu diagnostického vyšetření zubů a to tzv. Ortopantomogram. Pomocí moderního panoramatického snímku, zjistíme všechny skryté kazy v zubech a v dásních. Rentgenografické zařízení je absolutně neškodné, bezpečné a rychlé. Pořízení panoramatického snímku je vhodné: - při první návštěvě zubního lékaře a kliniky - při léčbě kanálků - při akutním případu zubu a dásní - pro určení nemocného zubu - při léčbě paradentózy - před započetím korekce nepravidelného skusu. Nacházíme se blízko centra města Prahy, 5 minut od stanice metra Florenc, pracujeme 7 dní v týdnu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha kosmetická stomatologie

Praha kosmetická stomatologie

Soukromá stomatologie MRDent nabízí kosmetickou stomatologii. Základem kosmetické stomatologie je ústní hygiena. Nedůsledné vyčištění zubů od zbytků potravy poskytuje příznivou půdu pro rozvoj zubního kazu. Další služby: - ortopantomogram - zubní dýhy - zubní protetika - extrakce zubů - bělení zubů - zubní hygiena - ortodoncie. Více info naleznete zde:


Zubní ošetření Praha 3

Zubní ošetření Praha 3

Stomatologická klinika Mr. Dent nabízí stomatologické služby za přijatelné ceny. - ošetření zubů a dásní - bělení zubů - dentální hygiena - extrakce zubů - kosmetická stomatologie - zubní protézy - další. U nás jste v rukách profesionálů. Velké profesní zkušenosti. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně. Více info viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • stomatologické ošetření, odstranění kazů, dentální hygiena, bělení zubů, léčba kanálků, zubní implantáty, fasety, neviditelná rovnátka


Související články
DENTAL OFFICE Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy
DENTAL OFFICE Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy

Zuby moudrosti mají sice honosný název, když se vám ale v ústech objeví, znamená to většinou spíše problémy. Zuby moudrosti totiž rostou jako poslední a často se stává, že pro ně v čelisti nezbyde dostatek místa. Potýkat se pak musíte s velkými bolestmi, záněty i dalšími problémy. Trhání zubů moudrosti je proto často tím nejlepším řešením. Na koho se ale při trhání osmiček obrátit? Vsaďte na kvalitu a letité zkušenosti a vyhledejte pomoc odborníků ze společnosti DENTAL OFFICE Praha.


Návštěva dětské stomatologie může být zábavou
Návštěva dětské stomatologie může být zábavou

Pro některé děti, ale i rodiče může být návštěva dětské stomatologie stresující okamžik. V tomto případě je však vždy prostor na změnu. Například Zubní klinika na Praze 4, se snaží s dětmi pracovat s co největší trpělivostí, zbavit dítě strachu a navodit příjemnou atmosféru.


Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost
Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost

Co dělat, když vás nečekaně přepadne bolest zubů? V dnešní moderní době se snažíme všemožně přizpůsobit, a proto je zde nonstop zubní pohotovost. Nemusíte se hodiny trápit doma a cpát do sebe prášky proti bolesti. Víme, jak nepříjemné mohou být problémy se zuby a proto se je snažíme okamžitě léčit.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv
Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.