Baker & McKenzie s.r.o.


Klimentská 1216/46, Praha 1 - Nové Město 110 00

Pražská kancelář Baker & McKenzie je jednou z předních mezinárodních právních firem v České republice, která pomáhá klientům orientovat se v tuzemském i globálním obchodním prostředí.

Od roku 1993 zastupovala pražská kancelář firmy Baker & McKenzie řadu nadnárodních i českých společností v transakcích, z nichž některé patřily k největším a nejnáročnějším obchodním případům v České republice, na Slovensku nebo ve středoevropském regionu.

Pražská kancelář má v současnosti 37 právníků, daňových poradců, specialistů na ochranné známky a dalších odborníků z oblasti práva, kteří poskytují právní poradenství v oblasti financování, práva obchodních společností, kapitálových trhů, hospodářské soutěže, akvizic a daní. Klienti si nás cení pro naše zkušenosti v oblasti řešení sporů, pracovního práva, práva informačních technologií a autorského práva, v oblasti nemovitostí, léčiv nebo zdravotní péče.

Baker & McKenzie je globální právní firma s bohatou historií s více než 10 tisíci právníky a zaměstnanci po celém světě. Ve světovém měřítku je síť našich právních kanceláří jednou z nejrozmanitějších a nejvíce uznávaných. Působíme v 77 městech a dohovoříme se více než 75 jazyky, komunikace v angličtině je samozřejmostí. Naše práce je založena na zachování kulturní integrity s daným prostředím, osobní odpovědnosti, přátelských vztazích a konzistentních službách klientům. Díky našemu jedinečnému přístupu se mohou klienti obrátit na přibližně 4 200 právníků a dalších odborníků ve 47 zemích s oprávněním provozovat svou praxi v daném místě a využít jejich rozsáhlých mezinárodních zkušeností. Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář je členem Baker & McKenzie International, Verein. Poskytujeme širokou škálu právních služeb v jakékoliv obchodní oblasti, a to při zachování konzistence, důvěrnosti a s pochopením pro rozdíly v kulturní, společenské či právní praxi

IČ: 25642910
DIČ: CZ25642910
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: JUDr. Alexandr César

Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.