Cerebra, s.r.o.
Brainy Solutions


Pickova 1486/2, Praha Zbraslav 156 00

Společnost CEREBRA s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008 především jako poskytovatel consultingu v oblasti řízení středních a velkých IT projektů a dodavatel lidských zdrojů především v oblasti vývoje informačních systémů a managementu, respektive řízení projektů. Naší doménou je restrukturalizace a zavádění firemních procesů a metodik projektového managementu, v současné době především agilních metodik, jako je např. SCRUM a KANBAN.

Působíme jako integrátor nástrojů pro podporu řízení projektů a jako poskytovatel specializovaných školení pro vývojáře software a managery.

V neposlední řadě máme také vlastní vývoj a naše netradiční Projekty-X.

IČ: 27538702
DIČ: CZ27538702
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Holodňák Petr

Projektové řízení, firemní procesy, agilní metodiky a štíhlý management!

Projektové řízení, firemní procesy, agilní metodiky a štíhlý management!

Jste startup a potřebujete fungovat "štíhle"? - Můžeme Vám pomoci v zásadě dvěma způsoby. Můžeme převzít Vaše projektové řízení a nasadit k Vám někoho z našich zkušených managerů tak, abyste neztráceli čas a peníze učením za chodu. Také Vám můžeme pomoci obhájit se před investory. Další možností je naučit Vaše managery metodám agilního a lean managementu tak, že je budeme mentorovat, koučovat a vychováme je i celý (vývojový) team tak, aby si navykli na co možná optimální princip fungování. Jste již na trhu déle, ale jak rostete, narážíte na obtíže s tím spojené? - Rostoucí společnosti se velmi často potýkají s tím, že jak zvýšily počet svých zaměstnanců, není již možné aplikovat zaběhlé způsoby řízení prostě proto, že všichni lidé ve firmě již nejsou "na dohled". V tomto případě Vám pomůžeme nastavit organizační struktury, zavést metodiky řízení tak, aby vaše firma opět fungovala optimálně. Typickými úskalími, které v těchto případech adresujeme, jsou komunikace mezi lidmi ve společnosti, subordinace, přenos a zachování know-how, řízení a kontrola práce a nákladů na její vykonání. S tímto také souvisí implementace nástrojů na podporu řízení. Potřebujete zeštíhlit? - Chápeme, že v dnešní době rostoucích nákladů především na lidské zdroje je velký tlak na úspory právě v této oblasti. Pomůžeme Vám reorganizovat Vaše teamy, provést personální audit a poradit Vám jak optimalizovat náklady. Váš projekt se nedaří? - Váš projekt se bohužel řítí k neúspěchu? Chcete jej ještě zachránit, nebo alespoň zmírnit dopady selhání? I zde Vám můžeme pomoci. Máme zkušenosti i z velkých mezinárodních projektů. Pomůžeme Vám zachránit, co se dá. Jste zadavateli rozsáhlého projektu? - Máte již řešitele Vašeho projektu a potřebujete kontrolní orgán, který bude stát na Vaší straně? Obzvláště důležité je to v situaci, kdy znáte svůj business, ale nevidíte např. do vývoje software, který má Vaši doménu podpořit. Budeme bdít nad tím, abyste svou investici nepromarnili a za vynaložené náklady dostali to, co opravdu potřebujete.Další produkty a služby
  • vývoj programů, řešení software, tvorba programového vybavení, projektování počítačových sítí, podnikové výpočetní systémy
  • tvorba webových stránek, individuální grafika webů, tvorba internetových obchodů, design webových aplikací
  • konzultace s manažery, řízení pracovních sil, určení firemní strategie, zvyšování konkurenceschopnosti
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání


Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.